Skocz do zawartości


Co mam robić


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_pomocy_*

Guest_pomocy_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Co mam robić
witam mam 17 lat waaze 61 kg i trenuje pilke nozna 5 razy w tygodniu po 1,5 godz zaczynam brac kreatyne jakie cwiczenia mam robic w domu bez odpowiednigo sprzetu mam tyklo chantelki zeby nie poszlo mi tylko w nogi

idol pudziana

    Ekspert

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z policji:P

Napisano Ponad rok temu

Re: Co mam robić
po pierwsze to kreatynę odstaw lub najlepiej sprzedaj. Ułóż sobie dietę, dokup ew. gainerka po 2 miechach ćwczeń. Najlepiej skołuj sobie sztangę i zamontuj drążek. Co do ćwiczeń => [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
masz tam podzielone na hantle sztangę itp.
Jak będziesz chiał coś jeszcze to pytaj
Pozdro
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
6302037

willemid
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co mam robić
nie pisales wczesniej kiedys ze trenujesz 4 razy + mecz ?? i jeszcze jedno chcesz zaczac trenowac kulturystyke czy nie ?? bo jak tak to sluchaj idola a krete na rok do szuflady i zacznij od ogolnorozwojowego na 2 miechy i potem lec na mase (a i podaj jaki masz wzrost ale jak powyzej 170 to mysle ze tak) a jak jeszcze sie wahasz to sprobuj kulturystka jest zajebista mowie ci :lol: 8)
  • 0
"Użytkownik" pozdro

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Co mam robić
Witaj!
Samymi hantelkami - nie wiele ździałasz, chyba, że masz możliwość regulowania obciążenia - i masz go wystarczająco dużo.
Poczytaj podwieszone tematy, tam znajdziesz link do ćwiczeń przy pomocy hantelek.
  • 0

GośćGuest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Co mam robić
nie chem cwiczyc kulturystyki trenuje pilke nozna i jestem naprawde dobry chodzi po prostu o to ze brakuje mi kilu kilogramow i troszke sily

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Co mam robić
Cześć!
Kulturystyka to nie tylko mięśnie... to również siła, sposób na życie... dyscyplina...

Chcesz przybrać na wadze nie ćwicząc kulturystyki? Dobrze, to zapraszam do działu odżywianie. Ułożysz sobie diete (koledzy ją poprawią) i nie będziesz musiał ćwiczyć kulturystyki.
Twój wybór, osobiście wolałbym połączyć siłownie z piłką nożną.
  • 0

willemid
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co mam robić
Kulturystyka to nie tylko mięśnie... to również siła, sposób na życie... dyscyplina...

to dobra maksyma :D
  • 0
"Użytkownik" pozdro



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024