Skocz do zawartości


Co sadzicie o zestawiq


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
71 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_YaS_*

Guest_YaS_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sadzicie o zestawiq
zma wyczytalem ze Należy unikać stosowania równocześnie innych preparatów witaminowych oraz suplementów zawierających wapń, ponieważ wapń utrudnia przyswajanie cynku przez organizm.

GośćGuest_YaS_*

Guest_YaS_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sadzicie o zestawiq
zma-Należy unikać stosowania równocześnie innych preparatów witaminowych oraz suplementów zawierających wapń, ponieważ wapń utrudnia przyswajanie cynku przez organizm.A i jeszcze jak bys mugl mi rozpisac jak to wszystko brac to juz bym bylo extra bo tyle tego jest ze pewnie sie zamotam

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sadzicie o zestawiq

zma wyczytalem ze Należy unikać stosowania równocześnie innych preparatów witaminowych oraz suplementów zawierających wapń, ponieważ wapń utrudnia przyswajanie cynku przez organizm

no i co?? - wiem o tym. Chodzi im o to, zeby nie brac na raz (w jednym czasie) zma i wapnia bo on utrudnia wchlanianie cynku.
Np. nie popijac zma mlekiem; nie brac wtedy tez witaminek (z Ca) na noc jak bierzesz zma itp.

Jak wezmiesz zma 1h przed snem, a kazeine (na mleku) bezposrednio przed snem - to praktycznie sobie nie przeszkadza (tylko uwazaj zeby 1-1,5h przed zma nie brac nic co ma Ca)
ja Ci polecam jak najbardziej zma.
zma + gainerek = masa + tamte inne rzeczy = jeszcze wieksza massa :D

jak brac:

PAMIETAJ O ODPOWIEDNIEJ DIECIE (jak masz watpliwosci co do Twojej to skocz do forum odzywianie)

rano:
tauryna 2kapsy

przed tr.:
1,5h gainer 50g na 0,5l mleka
1h posilek przedtr. (mniejszy) + taurynka 2 kapsy
0,5h 20g wpi na mleko

po tr.:
bezposrednio po - carbo 1g/1kg mc (od razu na silowni wypij)
20-30min po gainer 50g + wysokobialkowy posilek (np. tunczyk w sosie wlasnym - nie w oleju bo tl. blokuje trawienie...)
1-1,5h po znowu posilek potr.

na noc:
0,5-1h przed zma 3kapsy
bezposrednio przed snem kazeine jakies 30-40g na mleko (40g jak sobie dokupisz bo w przeciwnym wypadku skonczy Ci siem po 19dniach :( )
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

jankiel05
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sadzicie o zestawiq
O dzieki ale napisales mi na dni treningowe a co z nietreninowymi ?
  • 0

YaS
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sadzicie o zestawiq
O dzieki ale napisales mi na dni treningowe a co z nietreninowymi ?
  • 0

YaS
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sadzicie o zestawiq
Avanger co do diety do tyle tego tam jest ze nie moge sie polapac jaka
wkoncu wybrac moze bys mi cos podrzucil jakas sprawdzana na szybko mase ? d
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sadzicie o zestawiq
oki wszystkim sie zajme, ale nie w tej chwili...

skrobne cos albo dzisiaj w nocy jak siem skoncze uczyc genetyki, fizyki i niemca... albo jutro moze.
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

YaS
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sadzicie o zestawiq
oki nie ma sprawy
  • 0

YaS
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sadzicie o zestawiq
Qrce boje sie troche ze roztepow wiecej mi sie porobi bo zazuce ten zestawik do tego jeszcze dieta to pewnie z 7 kg przyjdzie ;/ zeby mnie nie rozerwalo :(
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sadzicie o zestawiq
nie ma obawy.... :D
lepiej byc i tak wiekszym niz mniejszym

jak mowilem w innym temacie zarzuc do tego glutaminke bo jak masz predyspozycje do rozstepow to lepiej przeciwdzialac ;)

sorki dzis raczej tej diety nie uloze...
nie mam czasu - jesio siem z biologia nie wyrobilem a co dopero fiza i niemol ;[ nad genetyka posiedze jeszcze mysle do 2.... :(

ale cierpliwosci - zestawik mozesz zamowic zanim dojdzei rozpisze ci w nietr. i diete :mrgreen:
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sadzicie o zestawiq
nietr. dni:
taurynke bierz tylko rano 2kapsy
carbo nie bierz - bedzie dobra dieta ;)
gainera - 50g/0,5l mleka 1x (miedzy posilkami)
wpi - mozesz ale nie musisz (bierz po ciezszych tr. np. klata) - ok. 20g

reszte normalniue (czyli np. zma 3 kapsy na noc; kazeine 30-40g itd.)
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

GośćGuest_Decadurabolin_*

Guest_Decadurabolin_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sadzicie o zestawiq
Siemka , avanger ja również czekam na tą diete bo mam zamiar zakupic ten zestawik co kolega.Bedziemy mogli pozniej porownac efekty :D.Mamy mniej wiecej takie same wymiary wiec bedzie co porownywac.pozdro :D

GośćGuest_Decadurabolin_*

Guest_Decadurabolin_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sadzicie o zestawiq
Jeszcze mam pytanie odnosnie ZMA.Moj kumpel to bral (samo bez zadnych suplementow dodatkowych) i efekt byl taki ze lepiej mu sie spalo.Czy to jest glownym zadaniem zma ??I czy to nie jest dla raczej doroslych facetow , ktorych poziom testosteronu jest niszy niz np. u mnie (mam 18 lat).Pozdro

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sadzicie o zestawiq
ZMA jest dla kazdego, poprawia regeneracje, sen, u osoob z niedoborami cynku i magezu synteze testosteronu
  • 0
Pozdrawiam Strong

YaS
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sadzicie o zestawiq
Decadurabolin heheh spoczko porownamy wyniki :D
  • 0

GośćGuest_Decadurabolin_*

Guest_Decadurabolin_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sadzicie o zestawiq
Tak by bylo najlepiej jak bysmy sobie porownali , tylko jeszcze ta dieta noi trzeba troche kasy wyludzic od szanownych rodzicow.Poki co moje wymiary to 37cm biceps , 106 cm klatka.Waze 74 kg , 182 cm.Pozdro zycze udanego pakowania i przyrostu masy (DUZEGO) !!

YaS
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sadzicie o zestawiq
wiekszy jestes :/ :D
  • 0

anka342
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sadzicie o zestawiq
Czytam wlasnie wszystkie twoje wypowiedzi i brzmi ze sie znasz na tym co mowisz-napewno wiecej niz ja.
Wiec pierwsze pytanie -czy wysylacie odzywki poza grznice czy tylko w polsce.
Mam chlopaka i on sie uparl na kupienie odzywek.
Skakalam o tyczce i raczej sie orientuje w spalaniu tluszczu(jak to dziewczyna)a nie budowaniu miesni:))))
Wiec on nie ma nawet budowy ktora mu pomoze na nabranie masy w bardzo szybkim tepie o ile wogole mu sie to uda.Ale chodzi o jakies tam rezultaty zeby sie nie zniechecil.
Jest szczuplej budowy i z nabraniem miesni moze nie bedzie tak zle ale samo nabranie masy jest dla niego nie latwym zadanie.Produkty na nabranie masy maja cukier a on jest na niego uczulony jest tez uczulony na bialko(ale na to jest chyba rozwiazanie bo mozna uzyc bialko sojowe??
Teraz on na sama silownie nie chodzi za bardzo ale poniewaz maluje i kladzie tapety w pomieszczeniach.Wsumie mozna uznac ze rekami pracuje caly dzien:)))
No nie wiem wiem ze to glupio brzmi ale jak bedziesz mial czas to fajnie by bylo jakbys odpisal
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sadzicie o zestawiq
oki - odpisze, ale tu chlopaki byli pierwsi z dietka ;) (ja jestem gentelmanem, ale nie wiem jak oni... :mrgreen: ;)). Podaj wiecej szczegolow (na co dokladnie jest uczulony???? - ale nie jest chory na galaktozemie, ani fenyloketonurie??? - nic tak powaznego? takie tylko uczulenia?? - czym siem objawiaja??; bierze jakies leki?? (jest alergikiem "pokarmowym"??))

Postaram siem pomoc :D

wysylacie odzywki poza grznice czy tylko w polsce

z tego co wiem to za granice tesh :mrgreen:

Wiec on nie ma nawet budowy ktora mu pomoze na nabranie masy w bardzo szybkim tepie o ile wogole mu sie to uda.

na pewno siem uda...
ja jak zaczynalem - typowy przecinek 182cm/61kg wagi :D - teraz jest juz znacznie lepiej (choc nie kcem sie do konca rozj*** - nie podobaja mi siem tacy :P :clever: )

bo mozna uzyc bialko sojowe

mozna, ale bialu roslinnemu z tego co wiem (nawet sojowemu) brakuje jesio chyba 2aminokw.
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

anka342
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sadzicie o zestawiq
Dzekuje za odpowiedz.
Nie wiem czy to sie nazywa alergik pokarmowy ale napisze co wiem:)bedzie latwiej
Wiec jezeli chodzi o bialka nie jest tak zle bo to wtedy silny bol brzucha po wypiciu mleka naprzyklad ponad 0%-0.5% a myslalam ze odzywki bialkowe sie wlasnie na tym opieraja(no ale moze myslenie nie jest moja mocna strona wiec poczytam lepie co ty myslisz:))
Co do weglowodanow to znacznie gorzej bo maly batonik kilka lyzek lodow cz guma do rzucia zawierajaca cukier i plecy nie wspominajac juz o twarzy zapelniaja sie pryszczami to jedyny choc chyba najgorszy objaw.A te odzywki na budowanie masy zawieraja bardzo duzo weglowodanow wiec chyba bedzie z tym ciezko.
No nie wiem z tym bialkiem sojowym ale o odzywkach wogole niewiele wiem wiec co tam
Milego dnia wszystkim zycze.A ty co studiujesz avanger?Jesli moge spytac bo brzmi troche jak AWF?
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024