Skocz do zawartości


Jak powinien wygladac dobry cykl z Kreatyna.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

GośćGuest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Jak powinien wygladac dobry cykl z Kreatyna.
Napiszcie mi jak powninien wygladac dobry cykl z Kreatyna.

1. Chodzi mi o to ile na pierwszy cykl wziasc???
2. Jaki powinien byc odstep miedzy pierwszym i drugim, trzeciem itd cyklem???
3. Ile powninno byc takich cykli???
4. I czy w puznijszych cyklach trzeba zmnijszac dawke czy mozna tak jak w pierwszej???
5. Wiem, ze najlepiej btrac Carbo a moge jeszcze dorzycic Dekstroze???

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak powinien wygladac dobry cykl z Kreatyna.
Dobry cykl hmm ;]

Po pierwsze musi byc on przeprowadzony po dluzszym okresie trenowania[conajmniej rok systematycznych i przemyslanych treningow] i gdy juz zaczyna nas lapac stagnacja
Po 2) Miesnie musza byc wypoczete i nie moga byc przetrenowane
po 3) musimy juz orientowac sie co jest dla nas dobre i znac reakcje organizmu [ na poszczegolne cwiczenia, ilosc seri, ilosc powtorzen, ciwczen itp. a takze na diete ]

Czyli ogolnie rzecz ujmujac musimy juz dobrze orientowac sie w temacie by nie spierdolic najlepszego cyklu w zyciu :D

teraz odpowidzi na twoje pytania

1. Chodzi mi o to ile na pierwszy cykl wziasc???

Na pierwszy cykl polecam 5g jkreatyny dzienie - 5g po treningu w dni treningowe i 5g rano w dni nietreningowe

2. Jaki powinien byc odstep miedzy pierwszym i drugim, trzeciem itd cyklem???

conajmniej 6 tygodni [ja osobiscie preferuje 4 miesiace]

3. Ile powninno byc takich cykli???

od 2-4 cykli na rok - ze wskazaniem na 2

4. I czy w puznijszych cyklach trzeba zmnijszac dawke czy mozna tak jak w pierwszej???

w 2-3 cyklach jedziesz na dawce 5g dzien
poziej zwiekszasz do 10g - lub kombinujesz z roznymi solami kreatyny np. jablczan, cytrynian, pirogronian

5. Wiem, ze najlepiej btrac Carbo a moge jeszcze dorzycic Dekstroze???

po treningu bierzesz 50g carbo i spoko [choc ja bym dolozyl z 20g glukozy - glukoza to to samo co dextroza] pamietaj, ze carbo/dextroza po treningu nie wplywaja na wchlanianie kreatyny - weglowodany spozyte po treningu maja na celu wylacznie odbudowac glikogen

Co innego rano naczczo wtedy przydal by sie jakis popychacz - osobiscie preferuje popychacze nieweglowodanowe [typu tauryna. ala] - znakomicie poprawiaja one wchlanianie kreatyny bez ryzyka wzrostu poziomu tkaniki tluszczowej - czego nie mozna powiedziec o carbo lub dextrozie
  • 0
[you]
pozdro :P



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024