Skocz do zawartości


Co sadzicie o zestawiq


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
71 odpowiedzi w tym temacie

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sadzicie o zestawiq
Sorki ze tyle czekaliscie - bylem swiecie przekonany, ze w weekend bede mial czas, a tu zonk - musialem jechac w piatek po poludniu do babki sadzic ziemniaki %-)) - wrocilem wieczorkiem w sobote, a w pon. mialem spr. z fizyki (mialem miec, bo oczywiscie moj zakrecony "profesor" se zapomnial %-))) i bede mial jutro...). Ale oto i ona ;) :

Posilek 1
Płatki owsiane 100g
Mleko 500g
+ jakies witaminki

2posilek
tunczyk 75g + 100-200g chleba razowego (zalezy od chleba... weź tyle żeby moc zmiescic w tych kanapkach 75g tuny ;)) + margaryna...
jogurt (najwygodniej pitny) ok. 300g

3posilek (przedtreningowy)
1,5h przed - gainer 50g
1h przed jogurty2 (250g) i 50g platkow owsianych + 10g oliwy z oliwek
30-45min. przed wpi 20g na wode jednak
10min. przed ze 2banany (zalezy od wielkosci)
(---jezeli nalezysz do tych ludzi ktorzy "nie lubia miec duzo w brzuszku" przed tr. to trzeba bedzie to zweryfikowac... bo to jest nastawione na dost. org. jak najwiecej ww i odp. aminokw. przed tr.---)

4posilek (potreningowy)
bezposrednio po ok. 70g carbo
za 20-30min. gainer 50g/ 0,5l mleka
po 1,5h 100g ryzu + 100g piersi z kurczaka + 10g oliwka z oliwek

5posilek
Makaron dwujajeczny 100g
ser bialy twarogowy 70g


6posilek
wysokobialkowa odzywka np. kazeina (:PPP) 30g

Bialka: 117g + 50g
Węglowodany: 473g + ok. 100g (+ w dni tr. dod. 70g)
Tłuszcz: ok. 70-80g
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sadzicie o zestawiq

po zma na mase nie licz, po gainerze tak :)

zma nasila procesy anaboliczne (podczas tego "glebokiego"snu) dzieki czemu mozna oczekiwac wiekszych przyrostow ;P - sam zauwazylem ^_^ - ale okazalo siem, ze wiele ludzi sobie to polaczenie zachwala :PPP

kto tak moowil ze kazeina jest lepsza, jak chcesz moge Ci cos na priva wyslac

przeslij i mam nadzieje ze to beda ostre argumenty bo inaczej mnie nie przekonasz...

co do kazeiny po treningu to nie jest konieczna

tu siem zgadzam - konieczna nie jest, ale zawsze to lepiej ;P choc mozna tez po tr. wziazc spokojnie wpc...

na noc równiez mozna brac wpc, jest tansze od kazeiny, zalezy tez do jakiej teorii mozna sie skierowa czy jest sens obciązac uklad pokarmowy na noc?, jak jest to radze bialko jaja kurzego, znacznie tansze, wprawdzie niektoorzy miewają po nim gazy ale ma zdecydowanie lepsz aminogram od kazeiny

wpc na noc nie ma praktycznie wl. antykatabolicznych w porownaniu do kazeiny
bialko jaja kurzego na noc?? - wg. mnie bardziej obciazaja ukl. pok. ...
(i nie zapomnij, ze kaziena trec'a jest wzbogacona o peptyd glutaminki ;))
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sadzicie o zestawiq
zma to same minerały i b6, nie dadzą anabolizmu, sprzyjają regeneracji i to wszystko, to nie jest super anabolik, jak dalej twierdzisz ze jest, przedstaw swoją teorie

na noc jak bierzesz bialko serwatkowe to trawi sie szybko i nie obciąza w nocy ukladu pokarmowego, w krwioobiegu zostają aminokwasy, które organizm moze sobie pobierac, przedstaw swoją teorie :)
  • 0
Pozdrawiam Strong

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sadzicie o zestawiq

zma to same minerały i b6, nie dadzą anabolizmu, sprzyjają regeneracji i to wszystko, to nie jest super anabolik, jak dalej twierdzisz ze jest, przedstaw swoją teorie

ja nie mowie, ze jest to "super anabolik" wiec dalsza dyskusja nie ma sensu :P %-))) , no to chociazby przez samo zwiekszenie zdolnosci do regeneracji (nie mam czasu siem b. skomplikowanie wymieniac poglady...) sprzyja to zwiekszaniu masy miesniowej (wiesz, ze bez regeneracji ch** z przyrostow :PPP)

na noc jak bierzesz bialko serwatkowe to trawi sie szybko i nie obciąza w nocy ukladu pokarmowego, w krwioobiegu zostają aminokwasy, które organizm moze sobie pobierac, przedstaw swoją teorie :)

org. moze sobie je pobierac i pobiera przez co (szczegolnie w dniu tr. gdy org. ma wieksze zapotrzebowanie na aminokw.) na pewno nie wystarcza ich na (co najmniej) 7h jak to ma podczas snu.
kazeina uwalnia aminokw. stopniowo przez do utrzymuja siem one w krwioobiegu ale nie tw. siem taka "dziura" - ze ostry poczatek, a potem bieda ;) - uwalnianie tych aminokw. moze przebiegac nawet do 7h przez co nawet ew. katabolizm przy dluzszym snu nie bylby zbyt duzy :PPP

PS. co do Twoich wczesniejszych wypowiedzi to jak najbardziej zgadzam siem, ze aminogram bialka jaja kurzego jest lepszy od kazeiny, jajo kurze jest przeciez podawane wrecz za wzorzec ;) (lepsze ma wlasciwie chyba tylko mleko matki... mmm... szkoda, ze juz siem skonczylo %-))
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

YaS
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sadzicie o zestawiq
Oo dzieki bardzo za ta diete ale mam jeszcze pytanie co w dni nietreningowe ?
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sadzicie o zestawiq
bedzie to samo ;) - zmiany tylko jesli chodzi o suplementacje, ale o tym Ci juz mowilem :D
mozesz w posilku 3 dorzucic jesio 2 jogurty i 50g platkow owsianych

Jak jesio jakies niejasnosci, czy cos nie najlepiej wyjasnilem :P to pytaj :D
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sadzicie o zestawiq
acha i co do platkow owsianych to kupuj gorskie - sa drobniejsze i dlatego lepiej siem je je ;)
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sadzicie o zestawiq
nie martw sie starczy tych aminokwasoow na całą noc :)
  • 0
Pozdrawiam Strong

YaS
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sadzicie o zestawiq
Co do tej diety to moge jesc jeszcze dodatkowe posilki ? np obiad normalny itp , jesc jak najwiecej jescze innych rzeczy ?
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sadzicie o zestawiq
raczej nie. Dieta jest dobra ;) - a tak na serio to nie bo diete masz odpowiednio zbilansowana np. jeszcze wiecej bialka niepotrzebnie bedzie pobudzalo Twoj metaboliizm ktory jest wystarczajaco szybki, co do za duzej ilosci ww to grozi otluszczenie... - jezeli np. masz problemy z mama i musisz jesc obiad to proponuje:
1. jesc jak wracasz ze szkoly (pozniej zeby miec czas na odpow. posilki przed- i potr. - sa one b. wazne)
2. liczyc sobie chociazby "na oko" ile czego zjadles w objedzie i starac siem wziazc to pod uwage w dalszej diecie, zeby utrzymac proporcje diety.

Najlepsze efekty osiagniesz na diecie jaka Ci podalem. :D
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Yeti1418048756
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Naprawa
  • Zainteresowania:Sport :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sadzicie o zestawiq
Mam pyt kto mi doradzi jak brać ten zestaw TREC Mass XXL 2000g +OLIMP Glutarol 1000 80 tab+ULTIMATE Creapure Creatine 300g ćwicze ponad rok
  • 0
"JEŚLI CHCESZ BYĆ WIELKI - ZACZYNAJ OD RZECZY MAŁYCH"

dyndel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2498 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WROCŁAW

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sadzicie o zestawiq
tak na przyszlosc nie wolno odgrzebywac starych tematow :514:
  • 0
''... są oni z kamieniami w rękach ... ulica, która przed nikim nie klęka ...''



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024