Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kreatyna, nurtujace pytania ..


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

3r1o3o3t7
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Kreatyna, nurtujace pytania ..
Witam, mam kilka pytan odnosnie kreatyny, jak do tej pory nie znalazlem na nie odpowiedzi.

Czy kreatyna wplywa tylko na miesnie ktore sie cwiczy i jezeli tak to w jakim stopniu ?
Bo chialbym zeby mi sie troche brzuch polepszyl (reszta oczywiscie tez), na dzien dzisiejszy ogolnie mam malo tluszczu - nie dawno

skonczylem brac Therme Pro, do tej pory tez mialem diete wysokobialkowa, teraz chce wziasc Kreatyne, ale nie chce sie 'zmasic', w takim

sensie, ze nie zalezy mi na wadze, chce po prostu aby urosly miesnie, ale nie urosl brzuch, chce zachowac 'rzezbe' nad jaka do tej pory

pracowalem.
Moje pytanie, czy gdy bede wiecej cwiczyl brzuch, to wspomoze to jakos to, ze woda pojdzie tam do miesni, bo zalezy mi na 'kratce', niz

jakbym cwiczyl normalnie ? (Po kreatynie woda nachodzi do miesni, racja ?)

Nie wiem zbytnio co w moim wypadku brac do niej, wiec tu nasuwa sie moje kolejne pytanie. Przypominam, ze nie chce sie 'zmasic', Moje

odchudzanie nie polagalo na wadze, bo o to kompletnie nie dbam, tylko chcialem wizualnie sie wyrzezbic, teraz przydaloby sie troche miesnia

zdobyc.

Wiem, jak jesc kiedy jesc i z czym kreatyne(w sensie, ze np. popijac z glukoza itd). Kupilem Citrate Creapure 250kaps. firmy Olimp.

Mam 18lat, 180cm, 80kg, cwicze 8 miesiecy na normalnej w pelni profesjonalnej silowni. Efekty sa dobre, sila troche urosla. Nie bralem do

tej pory zadnych odzywek, poza wczesniej wspomiana therma (ale to nie odzywka:)

Aha, proponujecie jakies inne suple dodac do tej kreatyny, myslalem moze cos nad glutamina, albo tauryna, moze by cos wspomogla, moze hmb po

zakonczeniu cyklu kretki ?

Smialo prosze o uwagi za wszystkie odpowiedzi serdecznie dziekuje,

pozdrawiam.
  • 0

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna, nurtujace pytania ..
moja jedna uwaga sprzedaj kreatyne nie jest Ci potrzebna, co do pytan to rzeźby takiej jak masz na masie nie zachowasz bo dieta sie zmnienia, zawsze troche fatu przyjdzie.
  • 0
Pozdrawiam Strong

GośćGuest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna, nurtujace pytania ..
Nie no, juz sie zdecydowalem, azeby wziasc kretke, chodzi Tobie, ze masa w sensie tluszcz przyjdzie, czy jak ? Licze sie, ze troche cos tam przyjdzie. Prosze jednak o jakies odpowiedzi na moje wczesniej zadane pytania:-)

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna, nurtujace pytania ..
moowie Ci odlooz kreatyne ona nie jest dla Ciebie, jeszcze nie

przy diecie typowej na mase zawsze trochu tlooszczu przyjdzie
kup bialko, a kreatyne sprzedaj
  • 0
Pozdrawiam Strong

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna, nurtujace pytania ..
po co pytasz tutaj i na sfd ?, dostales wypowiedz ktoora powinna Cie nakierowac na dobrą droge ;)
  • 0
Pozdrawiam Strong

3r1o3o3t7
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna, nurtujace pytania ..
Poniweaz chcialem uzyskac wieksza ilosc odpowiedzi. :-) Dzieki, za nie, jak ktos chce jeszcze sie wypowiedziec to chetnie wyslucham i wyciagne wnioski:)

Pozdrawiam.
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna, nurtujace pytania ..
odloz kreatyne

- przeczytaj i wyciagnij wnioski, ze... masz odlozyc na razie krete %-)))

zainwestuj w diete ;)
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024