Skocz do zawartości


czego się wystrzegać


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

czego się wystrzegać
Czego mam unikać jeżeli chodzi o jedzenie jakich produktów?Na ułożenie planu nie mam czasu a jak będę jadł to co trzeba to chyba już coś?

Daniel.wawa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Zo(L)iborz
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Football,Hooligans

Napisano Ponad rok temu

Re: czego się wystrzegać
Skorzystaj z pomocy IDOLA PUDZINA albo innych ja mam od niego nawet programik za co wielkie dzieki :!: :!: :!: poza tym na forum jest już duzo gotowych diet naprawde to nie jest problem musisz wiedziec ile wazysz ile masz lat i ile wzrosiu a potem skorzystac z jakiejs diety ale jak ci sie niechce to niewiem czego nie jedz :
- Zółtka z jajek
-Chipsów i innych chemicznych prdóktów ( wiadomo czasem można )
-Żelatyny w umiarkwanej ilosci bo sie kiepsko wchłania cociaz niby duzo białaka zawiera ale znowu podobno pomaga na stawy :D
-Niepij alkoholu i niepal niczego oprocz wkominku konwiktorskiej i ogniska switła to powoduje ogromne osłabienie ogranizmu nawet IMPOTENCJE :idea:
-i wiele inych lae niewżeraj samych sałatek to niepomaga tez
Radze ułuz sobie diete i bedzie Zajeb.... bo tak ogólnie to prodóktów sa miliony moge ci jeszcze doradzic że niejeść zadużo biała w przesadnych ilosciach poza tym sa pisane posty :) ale w sumie wszytko sprowadza sie do diety wiec dosłownie jesli chcesz efektó musisz ją zrobić :/
(POLONIA DOSTAŁ W ..... Buhahaha 8) ) nalepiej poczytaj o diecie to zrozumiesz !!!!!!!!!!!!

  • 0
GG: 3998404

idol pudziana

    Ekspert

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z policji:P

Napisano Ponad rok temu

Re: czego się wystrzegać
proponuję lekturkę z której dowiesz się coś o odżywianiu
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: czego się wystrzegać

nie jedz :
- Zółtka z jajek

Glupota (jedynie uzasadniona gdy sie cwiczy na rzezbe) - w zoltkach jajek masz w stos. do bialka jajka wiecej bialka ktore jest w dod. bardziej wartosciowe!!! Fakt, ktos powie, ze sa tluszcze w zoltku, tak sa, ale sa to tluszcze wartosciowe dla naszego organizmu, a bialko zoltek + bialko bialek = doskonała kompozycje aminokwasow.
Czesty blad w diecie - nie eliminuje sie tl. z diety bo moze to dop. do zahwiania rownowagi hormonalnej => zahamowania przyrostow (!) -ale musza to byc tl. dobrej jakosci (np. nienasycone z oliwki z oliwek, orzechow, ryb)
OKA tyle bo siem zbulwersowalem bo ten dziwny poglad dalej pokutuje... ;) Trzymajcie siem.

Dobrze mowia lepiej zrobic sobie diete - i bedziesz mial spokoj - to wygodna rzecz. Acha - np. dla mnie wazne - wyeliminuj pieczywo biale (bezwartosciowe) zastap razowym, pelnoziarnistym...

Podaj info o sobie to siem cos ulozy ;)
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Daniel.wawa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Zo(L)iborz
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Football,Hooligans

Napisano Ponad rok temu

Re: czego się wystrzegać
Dobra moj błond :D
  • 0
GG: 3998404

GośćGuest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: czego się wystrzegać
waże 75kg wzrost 178cm raczej wolna przemiana materii.Na mase planik by się przydał bo ćwicze na mase.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024