Skocz do zawartości


!!!Pomocy!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_lukkkasz15_*

Guest_lukkkasz15_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

!!!Pomocy!!!
Mam 175 cm wzrostu i waze 62 kg. Cwicze od okolo 3 tyg. Poradzcie co zrobic aby przybylo mi na wadze oraz wyrobic sobie sylwetke czy musze podnosic seriami po wiecej(ok15) razy czy tak ok. 8razy . Aha nie biore bialka bo mam tradzik a po bialku bardzo sie tradzik nasila(chyba ze jest cos co moze temu zapobiedz bo slyszalem ze sa jakies tabletki). A moze kreatyna albo HMB ??

buba1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 417 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa
  • Zainteresowania:pilka nozna, silka, duzo by wymieniac

Napisano Ponad rok temu

Re: !!!Pomocy!!!
poczytaj troche, kredke wezmiesz za pol roku najwczesniej. ja bym ci radzil trening aerobowy na poczatek, chociaz jak ja zaczynalem to sie nie bawilem w seroby tylko odrazu trening na mase zapodalem bo jestem strzasznie chudy. co do odrzywek to moze gainera olimpu albo trecka, albo jakies bialeczko, albo jeszcze i to i to :) a tak po za tym to moze jakas dietka?? tez sie przyda, duzo tego jest w dziale odrzywianie. pzdr
  • 0

idol pudziana

    Ekspert

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z policji:P

Napisano Ponad rok temu

Re: !!!Pomocy!!!
na masę 8- 10 powtórzeń
na rzeźbę 15 pow
za kretkę sie nie bierz, kup sobie gainerka
pozdro
  • 0

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: !!!Pomocy!!!
na początku trening ACT, zobacz w podwieszonych linkach, co do soopli to odpoosc
  • 0
Pozdrawiam Strong

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: !!!Pomocy!!!
Z odzywek na poczatek to za jakies 2 miechy zapodaj gainerka (np. OLIMP MCT - moj ulubiony %-))
hmb - ogolnie nie oplaca sie kupowac (ew. jakbys robil rzezbe)
kreatyne - nie bierz jest zdecydowanie na nia za wczesnie - teraz nie wiele ci da ponad to co uzyskasz bez niehj (a z czasem ile sie jej bierze dzialanie slabnie wiec nie ma co stracic najmocniejszy cykl - wez jak bedziesz mial staz 1rok)
unikaj tez suplementacja wit. b12 (u niektorych powaznie nasila tradzik - a np. u mnie nie 8) ;))

ja bym ci radzil trening aerobowy na poczatek

buba to nie byla zbyt dobra rada %-)
Na poczatek cwicz jak mowi strong - obwodowy

Powtorzen 8-12
Polecam na poczatek cw. juz po ACT, cwiczyc jakies 1-2 miechy systemem:
2seriex12powtorzen + 3seria ile mozesz z danym ciezarem (nie wiecej niz 30 powtorzen) - po czym liczysz:
np. zrobiles w 3s 17p :arrow: 17-12=5 i 5/2=2,5 => to znaczy ze na nastepnym treningu powinienes cwiczyc z obciazeniem o 2,5kg ciezszym
(od 17 odejmujemy 12 zeby wyszlo ile zrobiles ponad to co miales zrobic i wynik dzielimy na 2- otrzymujemy o jaki ciezar zwiekszac)
Pozdrawiam! ;)
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: !!!Pomocy!!!
Cześć!!!

::: Trening ogólnorozwojowy :::
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Kreatynę proponuje zostawić w spokoju. Przede wszystkim dieta! To podstawa. Następnie możesz pomyśleć o odżywkach - ale w tym przypadku będą zbędne.

Buba: trening aerobowy? coś Ci się pomyliło.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024