Skocz do zawartości


co na rzezbe?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_Hole_*

Guest_Hole_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

co na rzezbe?
witam
mam pytanko:
dopiero zaczynam cwiczyc, wlasciwie robie intensywnie pompki i brzuszki w domu [nie mam mozliwosci innych, jakichs specjalistycznych cwiczen], ale niedlugo zapisuje sie na silownie. czy moglibyscie poradzic, jak cwiczyc na mocną rzezbe? mam 186 cm wzr. 80 kg ... przez 5 lat trenowalem wyczynowo plywanie, ale mam juz roczna przerwe, w trkacie ktorej 2 miesiace spedzilem na silowni i bralem metanabol (100 tabsow - teraz wiem ze glupio zrobilem, wprawdzie na masie przybralem ale szybko to spadlo. zas jesli o skutki i zgubny wplyw sterydow na zdrowie chodzi to sie nie przejmowalem). interesuje mnie sposob cwiczenia glownie na rzezbe klatki, ramion, barki... i przykladowo czy robic malo serii z duza iloscia powtorzen, jakie ciezary nakladac (moge powiedziec ze na laweczce wyciskam maxymalnie 95kg) itd itp, bez stosowania jednoczesnie specjalistycznej diety. za pomoc bede wdzieczny, z gory dziekuje i pozdrawiam!
ps czy branie suplementow [jakichkolwiek] w ciagu pierwszych miesiecy cwiczen da efekty?

idol pudziana

    Ekspert

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z policji:P

Napisano Ponad rok temu

Re: co na rzezbe?
no WBD zostawiam coś dla ciebie bo widzę, że nie masz za dużych możliwości się wykacać na forum choć starasz się jak możesz :D

ps czy branie suplementow [jakichkolwiek] w ciagu pierwszych miesiecy cwiczen da efekty?

baa pewnie że da, zapraszamy do działu suplementy
  • 0

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co na rzezbe?
czy Ty zakladales tez temat w dziale suplementy?
jak to ten sam, to z tego co pamientam napisales ze jestes szczuplej budowy, wiec lepiej na masie sie skupic., jezeli to nie Ty to opisz sie wedloog podwieszonego postu
  • 0
Pozdrawiam Strong

GośćGuest_hole_*

Guest_hole_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: co na rzezbe?
tak to ja:)
ale mi nie zalezy za bardzo na masie, nie chce 'pakowac' tylko chce ladnie sie wyrzezbic a ewentualnie przy okazji jezeli bede wygladal na troche wiekszego to sie nie obraze:)

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co na rzezbe?
trzeba sie zdeklarowac co, piszesz ze jak bedziesz wiekszy to sie nie obrazisz - masa
ale chcesz tez rzeźbe, musisz wybrac(moim skromnym zdanim robilbym mase) jezeli chcesz rzeźbe to oczywiscie moow pomoge
  • 0
Pozdrawiam Strong

GośćGuest_hole_*

Guest_hole_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: co na rzezbe?
rzezba:) i raczej w jak najkrotszym mozliwym czasie. pozdr.!



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024