Skocz do zawartości


Jaka dieta; jaki trening, co brać ?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_megagames87_*

Guest_megagames87_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Jaka dieta; jaki trening, co brać ?
Witam

Początek nowego tematu jest juz bardzo dobrze znany :) a wiec:

Mam 17 lat waże 105kg i mam 197 cm wzrostu, wiem ze to spore wymiary ale są w pełni realne i ucziwe.

Moj problem natomiast polega na tym iż przedewszystkim nie wiem jaką diete mam stosować , dochodzi do tego jeszcze kwestja trenignu hmmm... no i oczywiście odzwyki/suplementy.

Chodziłem na siłownie ok 3 lat (chodziłem do szkoły sportowej i trenowałem wioślarstwo) potem miałem przerwe 2 lata i nic w tym czasie nie robiłem , i dopierdo od miesiąca rozpoczełem regularne treningi.

Moja obecna masa nie składa sie niestety z samych mieśni , a co za tym idze tez z duzej ilości tkanki tłuszczowej.
W prawdze nie wiem co robić aby doprowadzić sie do normalnego wyglądu i podbudowania moich mięśni.

W tym celu polecono mi "MLO Super Gain 4100" i to sobie od kilku dni biore i to co zauważyłęm to znaczny przyrost energi na trenignach.


Prosze o rade co do diety i co do tego gainera co robić aby moj tłuszcz chodz w pewnej części zamienił sie na mase mięśniową.

buba1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 417 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa
  • Zainteresowania:pilka nozna, silka, duzo by wymieniac

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka dieta; jaki trening, co brać ?
proponowalbym trening aerobowy jezeli chcesz zgubic kilka kilo. bieganie, skakanka czy tym podobne na pewno ci sie przydadza. co do tego gainera to nie wiem czy w twoim przypadku jest on potrzebny. jest to odrzywka wysokoweglowodanowa i jezeli przesadzisz z weglami to tez zaczniesz obrastac w tluszczyk. radzil bym ci tez pomyslec nad dieta. w dziale odrzywianie na pewno cos znajdziesz. pzdr
  • 0

buba1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 417 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa
  • Zainteresowania:pilka nozna, silka, duzo by wymieniac

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka dieta; jaki trening, co brać ?
nie zauwazylem ze to jest w dziale odrzywianie :D nie wazne :)
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka dieta; jaki trening, co brać ?
O KRYZYSIE :!: :?

Gainera?????? Przy twoich gabarytach??? A ktoz ci to polecil???? :? :shock: :X Kim kolwiek jest ta osoba nie sluchaj jej juz w materii suplementacji... ;)

gainerka najlepij sprzedaj komus kto naprawde go potrzebuje - jakiemus ektomorfikowi...

Wg. mnie zakup sobie fat burnera/karnitynke (np. trec thermo fat burner) jak chcesz troche zredukowac tk. tluszczowa (po polskiemu - schudnac ;)) i hmb (ma silne dzialanie antykataboliczne - b. wazne jak bedziesz cwiczyl na rzezbe zeby nie tracic tk. miesniowej) mozna jeszcze tauryna i glutaminke dodatkowo cwicz na rzezbe (skocz do forum trening) i rob aeroby.

co do diety to ogranicz ww., bialka jedz tak rzedu 2g/dzien, nie jedz na noc ww., jedz wiecej posilkow by pobudzic metabolizm itd.... ;)
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka dieta; jaki trening, co brać ?
dieta na redukcje, gainer to jest nie najlepsze wyjscie bo mozesz zlapac tloooszcz, lepiej reduktory tlooszczu
  • 0
Pozdrawiam Strong

GośćGuest_megagames87_*

Guest_megagames87_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka dieta; jaki trening, co brać ?
Dzięki za zainteresowanie. :)

Ale juz stosuje pewną diete odchudzająca. (mojego sposobu :D )

delikatnie mówiąc troszke mnie ona osłabia. Gdy biore zalecaną dla mnie dawke tego gainera przed siłownią, czuje znaczny przyrost energi i siły , az tylko na czas treningu. po powrocie do domu znów jestem głodny brzuch zapadnięty itd.

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka dieta; jaki trening, co brać ?
normalne ;) Gainera bierzesz tylko przed silka?

"po powrocie do domu znów jestem głodny brzuch zapadnięty itd." - na silowni spala sie duze ilosci kalorii, jak napisalem - normalne.

Dlatego tak wazny jest posilek potreningowy (ja polecam 100g tunczyka + za jakies 15-30min. 2 jogurty ze 60g platkow owsianych)[/quote]
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024