Skocz do zawartości


Zdjęcie

PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1321 odpowiedzi w tym temacie

budo_piguła
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
:) :) :) przed treningiem..... 8O kiedy przestanie mi boleć ten brzuch.......... :? już nie wiem sama -chyba mnie zbiera az na wymioty... :) w trakcie..... :) niech to się nie kończy!!!!!! :o ....jakby tą technikę sperfekcjonizować....hmm..... :peace: po treningu :D wow!!! było ekstra jak zawsze!!!!!! :roll: ciekawe co będzie jutro..... :D
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
Wyglada piguła, ze musisz robic brzuszki regularnie 2-3 razy dziennie, poza normalnym rozkladem jazdy treningow. Tylko pierwsze 2 tyg sa ciezkie, potem dodajesz po jednym-dwa co tydzien, i nawet nie zauwazysz jak dojdziesz do setki.
  • 0

budo_eutyfrona
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Derby

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
Pamiętam, że Piguła już kiedyś pisała o tych bólach i nudnościach. Może to jest moje zboczenie zawodowe, ale myślę, że to nie jest problem jej ciała, ale jej psyche.
  • 0

budo_piguła
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
:cry: no właśnie , jak mam pożądek zrobić z tymi bólam- ja tak przeżywam te treningi jak jakiś podlotek przed randką ( mam nadzieję że to tylko o to chodzi) :? a jeśli brzuszki rozwiązałyby sprawę to ja bardzo chętnie :wink: spróbować nie zaszkodzi- dzięki Szczepan
  • 0

budo_kantele
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 643 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
treningi sa za krotkie, jest ich za malo, czuje niedosyt... :evil:
  • 0

budo_mr.nienawiść
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
zalezy od treningu:D jak jest hard to wracam do domku zmeczony ale i zadowolony a jak jest trening "lekki" no to wracam do domku i tez jestem zadowolony:D na hardzie zawsze bede miał pare sińców,czasami kontuzja...ale AIKIDO to sport w kazdym sporcie sa kontuzje
  • 0

budo_chavez
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 244 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!

ale AIKIDO to sport w kazdym sporcie sa kontuzje



grzrzrzrzrzrzrzrzrz......nie czujesz jak ziemia drży po tym coś powiedział ?przestraszony przestraszony przestraszony

AIKIDO TO NIE SPORT :twisted: :twisted: :twisted:

To sztuka miłości i harmonii (i wyprowadzania ze złej drogi tych co zbłądzili i skrzywdzić Cię kcom za pomocą gruchnięcia nimi o beton tudzież złamaniem ręki w 3 miejscach :wink: )

Nazywaj to już lepiej formą aktywności fizycznej, bo widzisz co się dzieje odrazu :P
Moc Ci wybaczy, boś nowy na forum :)

Ważne żeby trening zmęczyć potrafił a nie w kontuzje obfitował. Kontuzje oznaczają brak odpowiedniego nadzoru starszych nad młodszymi i mści się to w wypadaniu ich z zajęć na miesiąc i uszczupleniem wpływów sekcji ze składek w efekcie...
A swoją drogą, to Twój nick jakoś nie licuje z Aikido :twisted:

Pozdroofka
  • 0

budo_bb_zuk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!

ale AIKIDO to sport w kazdym sporcie sa kontuzje


Aikido to nie sport tylko budo :wink: .
  • 0

budo_ninja_usuniety
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
Diabli by to...po wczorajszym treningu nie jestem zbyt zadowolony. Rozwalilem nochala mojemu uczniowi. Tylko i wylacznie z mojej winy. NIedostosowania umiejetnosci uke do wykonania przeze mnie techniki. No coz. Zdaza sie. Nie pierwszy i nie ostatni raz. Tomasz wielkie sorry! :)
  • 0

budo_novic
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Where the Lincolns, and the Chevies and the Cadis at

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!

Diabli by to...po wczorajszym treningu nie jestem zbyt zadowolony. Rozwalilem nochala mojemu uczniowi. Tylko i wylacznie z mojej winy. NIedostosowania umiejetnosci uke do wykonania przeze mnie techniki. No coz. Zdaza sie. Nie pierwszy i nie ostatni raz. Tomasz wielkie sorry! :)

irimi nage :?: :?: :twisted: :twisted:
  • 0

budo_kantele
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 643 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
u nas jak wczoraj sensei pokazywal shihonage katadori to polowa grupy wybaluszyla oczy a druga zastanawiala sie czy sobie nie pojsc... a uke, na ktorym sensei pokazywal cierpial straszetnie, to bylo widac :|
  • 0

budo_kantele
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 643 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
co jest, tylko ja mam jakies wrazenia po treningach?!

dzisiaj bylo cudownie! jestem padnieta... no i lezka sie w oku kreci bo z wejscia do shihonage robilismy rzut biodrowy, ktory pamietam z judo, o-goshi ;D
a poza tym bylo zabawowo, bo robilismy tez shihonage z mawashi geri, no i mielismy smiechawe z tego :)
  • 0

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!

co jest, tylko ja mam jakies wrazenia po treningach?!

dzisiaj bylo cudownie! jestem padnieta... no i lezka sie w oku kreci bo z wejscia do shihonage robilismy rzut biodrowy, ktory pamietam z judo, o-goshi ;D
a poza tym bylo zabawowo, bo robilismy tez shihonage z mawashi geri, no i mielismy smiechawe z tego :)



"shihonage z mawashi geri" 8O 8O 8O 8O

możesz opisać detale? przecież mawashi geri to kopnięcie, wysokie, okrężne... jezeli mnie pamięć nie myli. jak robilista z tego shihonage?? 8O 8O 8O

kurm (zaintrygowany tak, że ho ho)
  • 0

budo_ninja_usuniety
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
nie czytasz dokladnie...napisane jest ze Z WEJSCIA DO SHIHO NAGE a nie ze akurat SHIHO NAGE...
  • 0

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!

1) bo z wejscia do shihonage robilismy rzut biodrowy, ktory pamietam z judo, o-goshi ;D
2) a poza tym bylo zabawowo, bo robilismy tez shihonage z mawashi geri, no i mielismy smiechawe z tego :)


hmmmm.... kolega Ninja ma kłopoty z czytaniem tekstów do końca?
zresztą - zakładając nawet, że były to same wejścia do shiho nage, to jak to wyglada w obronie przed mawashi dalej nie kumam.

kurm (obudzony i dalej czekajacy z niecierpliwością...)
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
Bo widzisz tu pewnie chodzi o to że po założeniu shihonage, np. tylko do wychylenia kopiesz mawashi aż uke się przewróci.
  • 0

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!

Bo widzisz tu pewnie chodzi o to że po założeniu shihonage, np. tylko do wychylenia kopiesz mawashi aż uke się przewróci.


aha. czuję się usatysfakcjonowany otrzymaną odpowiedzią ;-)

pozdrawiam

kurm (obiecujący sobie kopanie mawashi przy kazdym shiho nage :twisted: )
  • 0

budo_prorock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2145 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Dania

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
Shihonage to calkiem standardowa technika w aikido, a mawashi to zupelnie standardowy atak nie tylko w aikido. Jakich jeszcze technik nigdy nie widzieliscie w reakcji na mawashi? Ikkyo? Irimi-nage? Kote-gaeshi?
  • 0

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!

Shihonage to calkiem standardowa technika w aikido, a mawashi to zupelnie standardowy atak nie tylko w aikido. Jakich jeszcze technik nigdy nie widzieliscie w reakcji na mawashi? Ikkyo? Irimi-nage? Kote-gaeshi?


zadnej z nich. opisz po krótce, bo jakoś nie mogę tego sobie wyobrazić..... po prostu nie mam pojecia jak shiho nage, które wykonywane jest przecież poprzez rękę (chyba, ze sie mylę) można zastosować w reakcji na wysoki kop w łepetynę.

no kurdę nie mam pojecia mimo iż sie wysilam niemożebnie ;-)
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
Kurm, a gdzie jest napisane, ze techniki aikido(jak ikkyo, kotegaeshi czy shihonage) wykonuje sie WYLACZNIE na reke atakujacego? :wink: :lol:

Np bardzo sympatyczne yonkyo mozna zrobic na nodze atakujacego, niekoniecznie zeby zaraz kopal ta noga. Przykladowo: gosciu probuje zlapac ci ramie a ty schodzisz nagle w dol i cyk yonkyo 8)

Co do wysokich kopniec okreznych to chyba tylko sie one nadaja do pokazow :roll: :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024