Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prosze o pomoc!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

Luki1418048738
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec
  • Zainteresowania:Silownia, motoryzacja

Napisano Ponad rok temu

Prosze o pomoc!!
Czesc wszystkim!! Cwicze od 2 miesiecy i potrzebje pomocy kogos doswiadczonego. Mam 180, waze 78 kg, biceps 34, klatka 101. Narazie na maxa wyciskam 70 kg, nie wiem jak mam prawidlowo cwiczyc:( Jak mozecie to napiszcie ile serii mam wykonywac w danym dniu i na jakie partie ciala aha i jakim ciezarem, teraz cwiczylem tak 50 - 55 kg na serie...nie wiem jaki mam ulozyc plan, kazdy mowi co innego, chcialbym spalic zbedny tluszcz - wyrzezbic sie !! Na swojej wlasnej silownii posiadam gryf prosty, gryf lamany, dwa male gryfy na hantle, obciazenia mam 70 kg...
  • 0
Chcialbym byc...

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc!!
Luki: wieczorem najwcześniej będe mógł pomóc, jak chcesz to bądź cierpliwy.
Do tego czasu potrzebuje takie info:
- wiek
- ostatni plan
- czy masz diete, jak tak to podaj proporcje procentowe, białka, ww, tł i ile kcal.
- cel treningów (to już chyba wiemy - rzeźba...).
  • 0

Luki1418048738
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec
  • Zainteresowania:Silownia, motoryzacja

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc!!
Kurde nie spodziewalem sie tak szybkiej odpowiedzi WBD !!:) Jasne ze poczekam do wieczora bardzo bede wdzieczny za Twoja pomoc!! No wiec tak w kwietniu skoncze 20 lat, diety raczej nie mialem, jem duzo jogurtow, bananow, oraz jem tez bebiko i humane(odzywki dla dzieci). Z planem to wlasnie jest problem bo ja w jeden dzien cwiczylem klatke barki i motyla a w drugi biceps triceps i tak naprzemian jak widzisz bezsens totalny!!!!! rozpacz!! zwracam sie z pomoca pozniewaz chce miec w koncu pozadny plan w ktorym bede cwiczyl na kazda partie ciala...
  • 0
Chcialbym byc...

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc!!
Luki: jeszcze jedno pytanko, kiedy ostatnio byłeś na siłowni?
  • 0

Luki1418048738
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec
  • Zainteresowania:Silownia, motoryzacja

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc!!
na silownii ostatnio bylem wczoraj :)
  • 0
Chcialbym byc...

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc!!
w rzeźbie najważniejsza jet dieta i to nią powinnes sie kierowac, plan moze byc zwykły na mase.
  • 0
Pozdrawiam Strong

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc!!
Ok, a więc proponuje dwie drogi:
a) rozpocząć od tego poniedziałku trening ogólnorozwojowy (patrz post Strongbarta) i wykonywanie go przez 6 tygodni. Dorzucić do tego trening aerobowy (jazda na rowerze, stepper etc. w jednakowym tempie) najlepiej po treningu siłowym. Tak z 30-45minut 3 razy w tygodniu (co drugi dzień).
B) rozpocząć plan na mase - z małą intensywnością i pociągnięcie go 8tygodni (w tym czasie po ok 4 tygodniach możesz zwiększyć ilość serii - minimalnie - jeżeli to będzie konieczne). Dodać oczywiście trening aerobowy - jazda na rowerku z 30-45minut, także TRZY razy w tygodniu, co drugi dzień.

Chciałeś się wyrzeźbić, ale moim zdaniem nie masz co rzeźbić, łap mase - i spalaj tkanke tłuszczową poprzez trening aerobowy.

Wybierz drogę, którą chcesz kroczyć (a razie czego pytaj), wybierzesz to w przypadku "b" wkleje Ci tu trening. Pozdrawiam!
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024