Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ving Chun - Kozle prosze o opinie na ten temat


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_goblins
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Goblinowo

Napisano Ponad rok temu

Ving Chun - Kozle prosze o opinie na ten temat
cz ktos z was zna kozielska szkole "Kwiatu Sliwy"?
mozecie mi cos o niej powiedziec?
kto jest nauczycielem i glownym mistrzem?
itd
prosze o wasze opinie
  • 0

budo_mnich
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ving Chun - Kozle prosze o opinie na ten temat
Mistrzem szkoly jest Jozef Szargut ponad 20 lat praktyki ving-tsun . Praktykowsl wszystkie odmoany ving-tsun . Jako pierwszy zalozyl sekcje ving-tsun w Polsce. Jest bardzo dobrym nuczycielem, czlowiekiem bardzo otwartym. Trenowalem kiedys u p.Szarguta 10 lat temu. Wiem ze ciagle sie rozwija. Tyle co moge powiedziec na ten temat . Nowszych inforacji nie mam.
  • 0

budo_goblins
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Goblinowo

Napisano Ponad rok temu

Re: Ving Chun - Kozle prosze o opinie na ten temat
dziekuje za odpowiedz choc przyznam ze tyle to i ja wiem.
chodzi mi o to co on teraz cwiczy i jaki styl naucza no i na jakim to jest poziomie? slyszalem rozne opinie
  • 0

budo_greg.w
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ving Chun - Kozle prosze o opinie na ten temat
TRUDNO MOWIC O TYM CO ROBI TERAZ PAN SZARGUT BOWIEM BYC MOZE WLASNIE SZUKA KOLEJNEGO NAUCYCIELA.MAM NADZIEJE ZE TO CZYM SIE OBECNIE ZAJMUJE BEDZIE JUZ JEGO OSTATNIA SCIEZKA POSZUKIWAN PRAWDZIWEJ SZTUKI WALKI I PRAWDZIWEGO MISTRZA.PONAD 10 LAT TEMU POZNALEM PANA SZARGUTA,I CHYLE CZOLA PRZED NIM BOWIEM BYL JEDNA Z PIERWSZYCH OSOB KTORE NASWIETLILY MI OBRAZ WING TSUN ,I TRWAM W TYM NIEPRZERWANIE OD TAMTEJ PORY JEDNAK PAN SZARGUT ZMIENIL JUZ KILKA RAZY MISTRZA I SZKOLY CO MOZE ZNIECHECIC UCZNIOW KTORZY CO JAKIS CZAS MAJA ROBIONE PRANIE MOZGU , ZE TO CZEGO UCZYLI SIE DO TEJ PORY NALEZY WYZUCIC Z PAMIECI, A OD DZISIAJ UCZYMY SIE CZEGOS INNEGO.I MYSLE ZE JEST TO NAJWIEKSZA WADA KOIELSKIEJ SZKOLY.JEDNAK SAMA OSOBA PANA SZARGUTA JEST JAK NAJBARDZIEJ WARTOSCIOWA.I WARTA ZAINTERESOWANIA POD WARUNKIEM ZE BEDZIE TRWAL NIEPRZERWANIE PRZY TYM CZYM OBECNIE SIE ZAJMUJE.
  • 0

budo_jute
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Łodzi

Napisano Ponad rok temu

Re: Ving Chun - Kozle prosze o opinie na ten temat
Jżeli chodzi o moje skromne zdanie to nauka u kogoś kto ciągl lata od jednego nauczyciela do drugiego to pewne yzyko wrzodó żołądka. Jeżeli ktoś stanoł na poziomie Siu Lim Tau I Cham Kiu to sam nie może wiele nauczyć, Chyba że sie myle jęzeli tak to przepraszam. Ale wiadomo jak wygląda nauka w szkołach Ypów pierwsza druga i trzecia forma manekin itd. także z ta częstotliwością zmiany nauczyciela pan Szargót napewno jest ekspertem od różnych odmian dwóch pierwszych form i zastosowqaniu ich w chi sao i lap sao. Jeżeli chodzi o tego pana na podłożu prywatnym to jest bardz miłym i otwartym człowiekiem
  • 0

budo_peter
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 523 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ving Chun - Kozle prosze o opinie na ten temat
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Adresik stronki Ale nie aktualnej za bardzo o ile pamietam.
Petr
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024