Skocz do zawartości


Zdjęcie

czy ktoś zna zwas firme STAMMPOWER??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Xardas
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Złocieniec

Napisano Ponad rok temu

czy ktoś zna zwas firme STAMMPOWER??
Cześć kupiłem Kreatyne firmy Stammpower jest to chyba niemiecka firma 49zl za 500g w promocji czy to nie jest szajs?? i zamiezam kupic do tego HMB firmy Trec czy moge brac te suplemety razem ? na siłowni cwicze 2 miesiace i bez odzywek narazie staneło mi na 105 kg waze 67 kg mam 178cm wzrostu na siłownie nic nie pije i wogle zadko cos pije czy to zle?? mase ciała mam dobra do uprawiania kulturystyki to nie moje pierwsze spotkanie ze sztanga trenowałem 100m sprint i na treningach miałem sztange no i przez ostatnie 4 lata to cwiczyłem przerwami głównie w wakacje cwiczyłem :) wiadomo :) Mój problem to krótki biceps jak go wydłuzyc? i cwiczenia na powiekszenie klatki piersiowej mam juz srednio zbudowana ale chciałem ja rozciagnac?
  • 0

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czy ktoś zna zwas firme STAMMPOWER??
za wcześnie u Ciebie na suplementy, skup sie na diecie i ewentualnie jakis gainer, biceps mozliwe ze nastąpiło u Ciebie skrócenie mięśnia, albo masz taki genetycznie. Na klatke na jej znaczne powiększenie dobre będą pompki na poręczach, przenośki, rozpiętki, oraz wyciskanie sztangi
  • 0
Pozdrawiam Strong

Xardas
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Złocieniec

Napisano Ponad rok temu

Re: czy ktoś zna zwas firme STAMMPOWER??
Biceps mam chyba genetycznie bo zawsze taki był ale czy da sie go wydłużyć? robić cały czas młotki?? :) Moze i za wszesnie na suplemety ale ja niechce byc ogromniasty :shock: tylko średnio zbudowany powiem tak nie za duzo nie za mało :) Wiec jak wezme teraz suplemety to jak puzniej mi stanie to nic sie nie stanie :)(ale zjebane zdanie :) czy przy braniu kreatyny i HMB trzeba dużo pic H2O?? :)
  • 0

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czy ktoś zna zwas firme STAMMPOWER??
I tak mimo wszystko z kreatyną radze poczekac, na biceps mozesz spróbowac ćwiczen na głowę krótką(uginane przedramion ze sztangą w wąskim uchwycie, modlitewnik, uginanie w oparciu o kolano) i mięsien ramienny(modlitewnik, uginanie w uchwycie młotkowym)

Do monohyrantu kreatyny trzeba pić duzo wody by zapewnic stały anabolizm i oczyscic nerki z kreatyniny
(radze mimo wszystko nie brac jej narazie)
  • 0
Pozdrawiam Strong



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024