Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kreatyna . Czy to wystarczy?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

biker14
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 172 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Kreatyna . Czy to wystarczy?
Witam . Mam pytanko. Czy jak będe brał Kreatyne i systematycznie chodził na pływalnie ( 4 razy w tygodniu ) i codziennie ćwiczył w domu cięzarkami to będą jakieś efekty? Jak tak to jakie? Czy po dwóch tygodniach zauwarze jakąś różnice w masie i sile?
odpiszcie :P
bardzo mi zależy aby się dowiedzieć coś :)

  • 0

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna . Czy to wystarczy?
zapisz sie na siłownie i ćwicz ogólnorozwojowo, poprawi to Twoją kondycję, szybkość i siłę, kreatynę mozesz stosować bo zakładam że Twoim priorytetem nie jest przyrost masy, lecz szybkości, oczywiscie będzie potrzebna dieta zawierająca dużo węglowodanów.

Jeśli Twoim priorytetem jest przyrost masy odłóż kreatynę, ćwicz ogólnorozwojowo i stosuj diete na mase.
  • 0
Pozdrawiam Strong

biker14
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 172 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna . Czy to wystarczy?
U mnie w mieście nie ma siłowni i nie mam możliwości chodzenia na nią. Mam basen w szkole na który moge chodźić do woli za darmo ponieważ tam pracuje. Mam w domu ciężarki . Chodziło by mi głównie o siłę a mniej o masę. I czy kreatyna dała by coś trenująć na pływalni a nie na siłowni . Umiem dobrze pływać i jak chodze na pływalnie to non stop pływam. Proszę o szybką odpowiedź :D
pozdrawiam
  • 0

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna . Czy to wystarczy?
w takim razie kreatyna jest Ci niepotrzebna, sprzydalby sie sprzet siłowy wytarczą sztangielki sztanga i jakas ławeczka wtdy mozna normalnie cwiczyc
basen daje znakomitą regeneracje
  • 0
Pozdrawiam Strong

biker14
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 172 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna . Czy to wystarczy?
No ok , ale czy kreatyna przy treningu na basenia dała by jakieś efekty.. o to mi chodzi ! mam kreatyne w domu ale nie wiem czy sie nie zmarnuje jak bede chodzil na basen
  • 0

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna . Czy to wystarczy?
powiem krótko jezeli zalezy Ci na osiąganiu dobrych wyników w pływaniu bierz kreatyne zwiększy ona zapasy w komórkach kwasu adenozynotrójfosforowego który jest psalany w pierwszych sekundach wysiłku, jezeli chcesz przybrac na masie mieśniowej nie bierz kreatyny, przybierzesz bez niej, ona jest polecana dla conajmniej sredniozaawansowanych kulturystów
  • 0
Pozdrawiam Strong

biker14
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 172 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna . Czy to wystarczy?
Dzięki
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024