KTO DORADZI JAK BRAĆ KREATYNE Z DEKSTROZĄ ??????
Rozpoczęty przez Guest_Patensjon_*, Ponad rok temu
2 odpowiedzi w tym temacie
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Poszukuję jakiegoś przepisu na koktajl przedtreningowego i potreningowy po którym się nie tyje? |
Dieta |
|
|
||
jak szybko zlapac mase |
Dieta |
|
|
||
jakie ćwiczenia |
Trening dla początkujących |
|
|
||
MB Pika jako urban EDC..serrated czy plain? |
MAGIA STALI |
|
|
||
Sparing ktory obiecalem, Kawajiri z 17 latkiem |
MIXED-MA |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
rzezba ?Guest_lxs_* - Ponad rok temu
-
Mam problem dotyczacy suplementów.Guest_Joul_* - Ponad rok temu
-
Czy jest jakis mocniejszy suplement niz kreatyna???Guest_Piecius_* - Ponad rok temu
-
Chcę przytyć, pomocy !Guest_JG_* - Ponad rok temu
-
Jak stosowac kreatyne ??- Ponad rok temu
-
Prośba o radęGuest_Cyprian_* - Ponad rok temu
-
pomóżcie laikowi ;)- Ponad rok temu
-
Więcej mięśni bez siłowniGuest__* - Ponad rok temu
-
Pytanie co do aminokwasow na pierwszym cyklu kreatynki??- Ponad rok temu
-
Brzuch i talia- duzy problem- Ponad rok temu




Ponad rok temu
