Skocz do zawartości


Więcej mięśni bez siłowni


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Więcej mięśni bez siłowni
Cze.
Chciałbym trochę przytyć, z czym mam problemy przy normalnym jedzeniu. Wszystko co zjem to spalę. Nie mam czasu chodzić na siłownie ani jakoś specjalnie ćwiczyć na przyrządach. Mogę, co najwyżej porobić pąpki, przysiady itp. (to na co pozwala domowe zacisze). Czy kreatyna, lub coś podobnego pomoże mi w nabyciu paru kilo przy najmniejszym wysiłku fizycznym? Mam 188cm wzrostu, warze 70kg, klata 96, biceps 30. Jak widać to nie za wiele, jak można to poprawić?
Dzięki za ewentualną pomoc chudemu nowicjuszowi:)

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Więcej mięśni bez siłowni
Dieta - w celach przytycia ułóż sobie diete, albo przynajmniej jedz 5-6 posiłków które zawierają np:
ryż, makaron, chleb razowy, wędliny, ryby, mięso,
  • 0
Pozdrawiam Strong

GośćGuest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Więcej mięśni bez siłowni
Dieta mi nic nie pomaga. Do tego nie mam możliwości jej kontroli. Rano wstaje, idę na zajęcia i dopiero ok. 15.00 zaczynam swój pierwszy posiłek (obiad). Mam jeszcze taką przypadłość, że nie mogę jeść rano, dopiero coś mogę wziąć do ust po jakiejś godzinie po pobudce.
Czy nie ma jakiś suplementów na rozwiązanie mojego problemu?
Dzięki.

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Więcej mięśni bez siłowni
Będzie problem jezeli diety nie mozesz ulozyc to raczej nic z Twojego postanowienia, mozesz zakupic gainer, ale pamiętaj że dieta nie powinna sie opierac na odzywkach tylko na posilkach.
  • 0
Pozdrawiam Strong

Rolnik
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Żory

Napisano Ponad rok temu

Re: Więcej mięśni bez siłowni
:D
  • 0
JEST KASA JEST MASA NIEMA KASY JEST RZEŹBA

Tommy8915
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:somewhere
  • Zainteresowania:motocykle

Napisano Ponad rok temu

Re: Więcej mięśni bez siłowni
kup odzywke typu mega mass lub gainer ktory ma duzo wegli i jedz tego ile dasz rade
zaczynajac od sniadania musisz jesc na sile po trochu i dojdziesz do normalnego sniadaniabez tego masz male szanse musisz jesc duzo i czesto lub pchlaniac shaeke z odzywekzamiast posilkow powodzenia
  • 0
kochaj zycie masz tylko jedno

Sexy_Paker
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Więcej mięśni bez siłowni
"Wiecej miesni bez silowni" ahahaha . Rozbawiles mnie, wez sie do roboty zapisz sie na silke potrenuj kilka miechow a potem wez kreatyne. Pompki , przysiady a to dobre, rusz dupe i do pracy samo nigdy sie nic nie zrobi. Ja potrafie olac szkole pojsc na silke, tylko po to by zrobic dobry trening a chlop wyskakuje z takim pytaniem. Przynajmniej mi humor poprawiles hehe.
  • 0

dyndel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2498 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WROCŁAW

Napisano Ponad rok temu

Re: Więcej mięśni bez siłowni
i tu sie mylisz sexy...owszem silownia jest najlepszym miejscem do treningow ale robiac nawet te ''glupie'' pompki regularnie uwierz mi mozna sie niezle rozrosnac...ale zgodze sie ze bez pracy nie ma wynikow pozdrawiam...
  • 0
''... są oni z kamieniami w rękach ... ulica, która przed nikim nie klęka ...''

adrian88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1038 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Więcej mięśni bez siłowni
kretka dla ciebie??zdecydowanie odradzam.jezeli chodzi o jedzenie rano.faktycznie wiekszosc ludzi zaraz po przebudzeniu nie odczuwa checi jedzenia a nawet jezeli juz zje jedna kromke to czuje sie nasyconym.zpowodowane to jest przewaznie zmniejszeniem objetosci zolakda przez pore snu.jedz po trochu a objetosc zoladka sie zwiekszy i odczujesz ze bedziesz glodny(o to ci chyba chodzi)
  • 0

GośćGuest_jaca84_*

Guest_jaca84_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Więcej mięśni bez siłowni
to co możesz robić w domu to pompki i podciągaj się na drążku plus może jakieś hantelki jak zaczniesz się troche ruszać to od razu nabieżesz apetytu
mój kumpel (rok go nie widziałem ) zobaczyłem na wakacjach masakrycznie sie rozrósł i rzeżba niesamowita ale doszedł do tego że dziennie robił 1000 pompek!!!! ćwiczył codziennie pozdr

[ Dodano: 04-01-2005, 1:32 ]
aaaa mam jeszcze 2 kumpla co brał decadurabolin testosteron chyba mete może też ogólnie dużo tego było i pełno na to kasy wydał a ćwiczył tylko symbolicznie no i.... w sumie wyszło że przytył , gruby kwadrat się zrobił i wylądował w szpitalu -- przerost mięśnia sercowago miał lub coś podobnego i do tego wylew już dokładnie nie pamiętam ale poważna sprawa tak więc wybór należy do ciebie


ps. możesz sobie kupić neopancreatinium czy jakoś tak to się pisze ,to są enzymy trawienne (też to brał ten ziomek) wtedy co zjadasz to wchodzi ci w organizm w cialo nie robisz tyle kupy i mniej sikasz hehhe

mar_guz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Więcej mięśni bez siłowni
neopancreatinium????? co to takiego?? opiszcie mi to i gdziie to moge dostac!! Bo to chyba jakiś preparat na zwolnienie metabolizmu!! Mi by sie przydał bo mam dietke, jem gainery cwicze a i tak to co zjem za chwile "wypada" z drugiej strony :):) i dlatego ciezko mi przytyć!!! :):)
  • 0

GośćGuest_jaca84_*

Guest_jaca84_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Więcej mięśni bez siłowni
kupisz w aptece :)

adrian88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1038 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Więcej mięśni bez siłowni
stary taka rada nie odswiezaj tematu po takim czasie :!:
  • 0
Szukasz supli na miarę XXI wieku? Pisz na pm

dlugi1418048751
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Więcej mięśni bez siłowni
Gosciu kup gainerka.Jak nie mozesz nic przelknac rano to gainerek podejrzewam dobrze ci wejdzie.Ja tez jestem studentem dziennym i jakos nie mam problemu z utrzymaniem diety.Na uczelnie ide na 8 00 wstaje o 6 40 codziennie jem porzadne sniadanie a przed wyjscien na wyklady pije porzadna porcje gainera i biore ze soba kanpki np z tunczykiem albo wypchane szynka i serem zoltym tak na fest.I tak przezywam do 15 :). a reszte dnia sam sobie mozesz ulozyc, ja jeszcze stosuje do tego inna suplementacja ale to inna para kaloszy.No i radze Ci sie zapisac na silke piszesz ze jestes chudy i z braku czasu nie mozesz sie na nia zapisac,a ja mysle ze sie poprastu wstydzisz tez mialem kiedys taki problem ale jak poszedlem to juz nie moge bez niej zyc :)i podejrzewam ze wielu takich jak ja znajdziesz na tym forum:).Silka to jest to!!
  • 0

cris1418048751
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Więcej mięśni bez siłowni
Odgrzebujecie stary temat!! Spójrzcie na daty: 04-01-2005 ostatni post a wy odgrzebujecie!!
  • 0
Nie polecam szpitala :/

dlugi1418048751
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Więcej mięśni bez siłowni
o no fakt nie zwrocilem uwagi.Zamykamy temat
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024