Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prosba o trening na pierwszym cyklu kretki?!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

SwoosH
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Sporty siłowe

Napisano Ponad rok temu

Prosba o trening na pierwszym cyklu kretki?!
mam prosbe abyscie ulozyli mi plan treningowy na MASE. Przypominam ze od stycznia bede na moim pierwszym cyklu kretki. Tak wogóle to chodze na podnoszenie ciezarow wiec nog,barkow no i kaptorow nie musicie w tym planie uwzgledniac bo i tak bardzo dobrze sie przy ciezarach wyrabiaja . Chce robic trening kulturystyczny w pon,wtorki, srody, piatki i soboty (5x). Przypominam ze chodzi mi glownie o mase. No i oczywiscie bardzo ale to bardzo o klatke i plecy ale i tak glownie o klatke bo akurat klatka praktycznie wogole sie nie wyrabia przy ciezarach (a pozatym jest bardzo lipna w porownaniu do rak i wogole). Prosze o ulozenie tego planu :lol:
Z gory dzieki :D :!:
  • 0
Pozdro pakerzy!!!!!

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosba o trening na pierwszym cyklu kretki?!
Według mnie skoncentruj sie na podnoszeniu ciężarów masą narazie sie nie zajmuj, mozesz zastosować plan na siłe lecz wtedy sprzydadzą sie antykataboliki(by w pełni sie zregenerowac miedzy treningami) Treningi powinny być 3x w tygodniu. Plan na siłe mozesz zastosować te który napisałem(zobacz na temat trening by strongbart).
  • 0
Pozdrawiam Strong



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024