Skocz do zawartości


Zdjęcie

Maksymalizacja efektów treningowych - PROPOZYCJE


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

budo_budo_boy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 239 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Maksymalizacja efektów treningowych - PROPOZYCJE
Genialny masz plan tylko nie piszesz jakie działania wykonujesz by przyczynic sie do realizacji planu :lol:
  • 0

budo_shidokangr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Maksymalizacja efektów treningowych - PROPOZYCJE
G-Man, myślę, że BCAA, HMB i komplet witaminy+minerały(ale porządne!) to suplementacja najbardziej minimalna, do tego dorzuciłbym Glutaminkę i jakiegoś gainerka po treningu.Niestety, miesięczny kosz takiej "kuracji" to około 200-300zł. Ale się opłaca.
  • 0

budo_tynks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 943 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Maksymalizacja efektów treningowych - PROPOZYCJE

G-Man, myślę, że BCAA, HMB i komplet witaminy+minerały(ale porządne!) to suplementacja najbardziej minimalna, do tego dorzuciłbym Glutaminkę i jakiegoś gainerka po treningu.Niestety, miesięczny kosz takiej "kuracji" to około 200-300zł. Ale się opłaca.

Jeżeli trenujesz czystko rekreacyjnie i dla własnej przyjemności to się nie opłaca.Nawet jeżeli jeździsz na jakieś turnieje amatorskie to też ci sie nie opłaca.Chyba że jesteś zawodowcem który za walkę zgarnia duże $$$ no to wtedy sie opłaca :wink:
  • 0

budo_filar
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Maksymalizacja efektów treningowych - PROPOZYCJE

Genialny masz plan tylko nie piszesz jakie działania wykonujesz by przyczynic sie do realizacji planu :lol:


oj mysle, ze jednak opisalem.
  • 0

budo_g-man
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 345 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Maksymalizacja efektów treningowych - PROPOZYCJE
Za kasę nie walczę, ale chcę jeszcze wystartować w jakichś zawodach w kicku i coś pokazać. Ostatecznie zdecydowałem się na glutaminę i jakieś minerałki (ktoś może jakieś polecić?).

Kolego z siłowni, plan jest dobry. Jeśli ćwiczysz na masę, zostawiłbym jednak weekend na regenerację, ale co kto lubi...
  • 0

budo_filar
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Maksymalizacja efektów treningowych - PROPOZYCJE

Za kasę nie walczę, ale chcę jeszcze wystartować w jakichś zawodach w kicku i coś pokazać. Ostatecznie zdecydowałem się na glutaminę i jakieś minerałki (ktoś może jakieś polecić?).

Kolego z siłowni, plan jest dobry. Jeśli ćwiczysz na masę, zostawiłbym jednak weekend na regenerację, ale co kto lubi...


jesli mowisz o mnie, to cwicze na silowni w piatek, a sobota i niedziela to czas regeneracji (no i kosciol w niedziele :wink: ).

Pozdrawiam.
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Maksymalizacja efektów treningowych - PROPOZYCJE

zależy mi na ograniczeniu do minimum suplementacji. Czy można ją ograniczyć do jakiegoś antykatabolika i multiwitminek?
.

Witaminy: vita-min plus Olimpu - za 30 kapsułek (jedna na dzien) dalem 15 zl (mozliwe ze byla promocja). Zamiast antykatabolika lepiej kupić dobre bialko to podstawa suplementacji i tez dziala antykatabolicznie no i odzywki bialkowe nie kosztuja dużo (ok 50 zł). W dalszej kolejności Glutamina (Olimp oferuje za 110 zl mi to wystarcza na ponad miesiac) i ewentualnie BCAA (tego nie bralem)

G-Man, myślę, że BCAA, HMB i komplet witaminy+minerały(ale porządne!) to suplementacja najbardziej minimalna, do tego dorzuciłbym Glutaminkę i jakiegoś gainerka po treningu.Niestety, miesięczny kosz takiej "kuracji" to około 200-300zł. Ale się opłaca.


Co do HMB - jest to antykatabolik wiec jak bierzesz BCAA to HMB juz chyba nie ma sensu brac tymbardziej ze Glutamina dziala antykatabolicznie (anabolicznie tez).
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024