Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trening Na dalikatną masę


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

biker14
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 172 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Trening Na dalikatną masę
Witam , Chciałbym przybrać odrobinkę masy mięśniowej. Dodam ,że mam 15 lat , waże 70 kg i mam 178 wzrostu. Co muszę zakupić ?
Nie chcę przybrać dużo masy mięśniowej bo starzy mogą sobie coś pomyśleć ( że biore jakieś sterydy czy coś w tym stylu :D) . Nie mam bladego pojęcia co moge robić i co mam zakupić :oops: :!:
  • 0

spiryt
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:sz-n
  • Zainteresowania:kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening Na dalikatną masę
na sam poczatek to chyba najlepiej zadbac o karnecik na silownie :D
a tak wogole to jezeli dopiero zaczynasz to warto byloby zadbac o swoja diete, zaczac zwarzac na to co sie je i ile razy dziennie, oraz o jakich porach :D trzeba to sobie wszstko dobrze rozplanowac i bedzie juz napewno duzo lepiej :D nieradzilbym sie pchac tak odrazu w jakies srodki (suplementy i odzywki)
  • 0
zapraszam na stronke oraz forum....od kosciana do Pudziana

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening Na dalikatną masę
Inwestuj w diete odzywki/suplementy nie będą Ci narazie potrzebne.Dietę proponuje:
białko 2g na 1 kg mc
węglowodany6g na 1 kg mc
tłuszcz 1 g na 1 kg mc

Jedno co powinieneś zakupic to praparat witaminowo-mineralny gdyz zawiera składniki niezbędne do prawidłowego funkcjownowania organizmu
  • 0
Pozdrawiam Strong

Adaś
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 581 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Przemyśl
  • Zainteresowania:militaria,sport(piłka nożna ,survival,wędkarstwo...

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening Na dalikatną masę
Prosze prosze widze że spiryt się zaradny zrobił i taki wygadany...chłopak na dobrej drodze jest :D a tak w ogóle to fajnie sie to nasze forum już rozwija kiedyś musiałem na wypowiedzi czekać całe dnie a teraz ni nadążam z ich czytaniem :D
Pozdro i szacunek dla wszystkich...
  • 0

spiryt
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:sz-n
  • Zainteresowania:kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening Na dalikatną masę
Adaś przyjalem to jako komplement :) hehe
pozdrawiam :D narazie :)
  • 0
zapraszam na stronke oraz forum....od kosciana do Pudziana

GośćGuest_mms_*

Guest_mms_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening Na dalikatną masę
nie chcial bym sie wtracac ale jesli pozwolicie to moja rada jest taka zeby na poczatku cwiczyc na dietce nie bede ci podawal bo to nie mam sensu najlepiej poczatek bez suplementow
zreszta jeszcze jestes mlody to bedziesz mial czas na suplementy
a poczatek to jakies 6miesiecy tylko dieta i nie mow tylko ze hccesz troszke pocwiczyc i to wszystko bo w tym sporcie caly czas sie chce osigniec zreszta sam sie przekonasz

Leon_SSJ
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:wszystko prawie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening Na dalikatną masę
jedz duzo i czesto ( 5-6 razy dziennie ). malo tluszczu, duzo bialka i najwazniejsze cwicz czwicz i ... regeneruj sie :)
  • 0

NIGEL
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z MIASTA 1492
  • Zainteresowania:KULTURYSTYKA FARMACJA

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening Na dalikatną masę
nie chce sie wymądrzać ale :
masz dopiero 15 stkę i mimo że jesteś wysoki to pewnie jeszcze urośnioesz nie tylko wzdłuż ale co primum ! w szerz kości są przyczepem dla mięśni i poczekaj sobie trochę z tym dopingiem bo zrosną ci się nasady i będziesz wiecznie chudy mimo dużej masy nie musiszja już wspomniano brać jakiś suplementów ale dobra dieta i w twoim wypadku trening ale nie z dużym obciążeniem i też nie za często bardzo polecam z kolei kwas asparginowy (pochodne są w preparacie ASPARGIN bez recepty ok6zł) k asparginowy wzmaga procesy anaboliczne m.in. przez pobudzenie somatotropinogenezy. i jes ogólnie wspomgający

pozdrawiam
  • 0
vEsTiGiA tErReNt

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening Na dalikatną masę
Nigiel zacznijmy od podstaw najważniejszy jest preparat witamionowomineralny dla prawidłowego funkcjonowania organizmu przy zwiększonym zapotrzebowaniu. Do zwiększenia poziomu somatotropiny(hgh) użyteczna moze okazać sie L-glutamina, jeszcze jedna ważna rzecz na ochrone stawów w tym wieku (gdyz są one podatne na kontuzje) radze zakupic glukozamine

Najbardziej jednak jak juz pisalem wyzej skoncentruj sie na diecie
  • 0
Pozdrawiam Strong

NIGEL
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z MIASTA 1492
  • Zainteresowania:KULTURYSTYKA FARMACJA

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening Na dalikatną masę
eeeno vitaminki jak najbardziej ! myślę że w tym wieku glukozamina nie powinna się przydać bo w wieku 15 lat trening nie może być w pełni siłowy stawy sie jeszcze kształtują co prawda mogą być narażone ale tylko w wypadku treningu wyczynowego
  • 0
vEsTiGiA tErReNt

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening Na dalikatną masę
w tym wieku wiekszosc osób jest na kulturystyke napalona, ciezary duze glukozamine jak najbardziej nalezy stosowac w cel ochrony stawów, glukozamina nie ma tylko działania w celach sportowych jest takze uzywana w celu leczenia różnego rodzaju chorób stawów.
  • 0
Pozdrawiam Strong

NIGEL
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z MIASTA 1492
  • Zainteresowania:KULTURYSTYKA FARMACJA

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening Na dalikatną masę
glukozamina jest produkowana z chityny albo syntetycznie ale też jest prod w organizmie z glukozy to dopiero zaburzenie biosyntezy proteoglikanów prowadzi do chorób zwyrodnieniowych (zaczyna się po 40 stce i jest częściej u kobit)
on w wieku 15 lat wytwarza tyle glukozaminy ile trzeba i jetynym rozwiązaniem jest właściuwie dobrany trening jeśli jest napalony to dobrze
MYŚLĘ ŻE ZA DUŻO REKLAMY MARKETINGU I PROPAGANDY POWODUJE ŻE LUDZIE ZACZYNAJĄ BRAĆ WSZYSTKO CO IM POWIEDZĄ A TO GLUKOZAMINKĘ ACH TAK NA WYPACEK KWASIK ACETYLOSALICYLOWY NA ZAWAŁEK ATO KOCI PAZUREK CHRZĄSTKĘ REKINKA A TO CHROMIK RAKOTWÓRCZY NA ODCHUDZANIE ITD
JEZU !!!POŁOWA TEGO GÓ. NA JEST LUDZIOM NIE POTRZEBNA TRZEBA TROCHE W DZISIEJSZYM ŚWIECIE DYSTANSU I TRZEŹWEGO UMYSŁU ABY NIE WPASC W PEWIEN RODZAJ CHIPOCHONDRII
  • 0
vEsTiGiA tErReNt

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening Na dalikatną masę
według mnie w tym wieku trzeba bardzo uwazac na stawy, trening musi sie odbywac pod okiem instruktora

Nigiel z chromem myslisz sie, chrom dostępny np: w ofercie OLIMPa jest trójwartościowy i w jest bezpieczny dla zdrowia. Natomiast chrom sześciowartościowy jest rakotwórczy.
  • 0
Pozdrawiam Strong

GośćGuest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening Na dalikatną masę
Strongbart mój paranaukowy wywód miał charakter ironiczny jednak cieszę się że dostrzegasz takie niefortunne manipulacje z mojej strony ja i tak sceptycznie odnoszę się do tego cudownego chromu chociaż nie wiem jaki jest mechanizm działania itd. Ale w wielu podręcznikach do toxykologii autorzy podkreślają wysokokancerogenne działanie związków chromu Chciałem tylko wyolbrzymić szkodliwość braków rzetelnej informacji o tym „czy mi w ogóle porzebny jest ten czy inny specyfik” oraz szkodliwość manipulacji ze strony koncernów farmaceutycznych dotyczących cudownego działania leków bądż parafarmaceutyków dostępnych bez recepty takim klasycznym przykładem manipulacji jest hasło typu acard –walka i profilaktyka chorób niedkr. serca wszystko niby ładnie ale ktoś zupełnie zdrowy po 40-dziestce może sobie pomyśleć „no może by mi się przydało kupic ten acarc bo w ten sposób uniknę zawału” ble ble ble….a tym czasem kwas acetylosalicylowy zażywany przez osoby ZDROWE nie zmniejsza ryzyka zachorowania na chorobę niedokrwienną serca Chociaż zabiegi profilaktyczne dotyczą raczej osób zdrowych to co tam niech bydło kupuje a na ulotce nie spotkałem się z tak rzetelną informacją bo o ileż by zmalała sprzedaż!!!
Jeśli masz info na temat tego chromu albo mechanizm działania glutaminy to napisz do mnie

dzięki pozdro

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening Na dalikatną masę
Chrom sprzyja regeneracji mięsni, poprawia ich wytrzymalosc i ogranicza rozwój tkanki tłusczowej. GFT są to naturalne składniki bioaktywne żywności, które utrzymują prawidłową aktywność insuliny, Chrom nasila anabolizm bialek i uczestniczy w regulacji stężenia glukozy we krwi, czyli zapobiega hustawce insulinowej, chrom takze hamuje łaknienie pomagając w utrzymaniu diety redukcyjnej
  • 0
Pozdrawiam Strong

Kafar1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1634 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:KULTURYSTYKA

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening Na dalikatną masę
Na poczatek walnij se kreatyne i odpowiedni trening. Poczatkujacym to wystarczy bo i nawet bez przemyslanego do konca treningu maja duze przyrosty.
  • 0
Sie skacze..Sie plywa..Bajerka jest..Cialko tez mam zajebiste

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening Na dalikatną masę
kafar nie pisz jak nie wiesz !, na początku nie powinno sie brac kreatyny
  • 0
Pozdrawiam Strong

Kafar1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1634 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:KULTURYSTYKA

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening Na dalikatną masę
Ja nie mam pojecia?hahaha skad wiesz ze nie ma on zadnego stazu treningowego nigdzie nie jest to napisane a swoje wypowiedzi opieram na wlasnych doswiadczeniach i kreatyna napewno nie zaszkodzi ba wrecz pomoze.
  • 0
Sie skacze..Sie plywa..Bajerka jest..Cialko tez mam zajebiste

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening Na dalikatną masę

Na poczatek walnij se kreatyne i odpowiedni trening. Poczatkujacym to wystarczy bo i nawet bez przemyslanego do konca treningu maja duze przyrosty.


Ty piszesz ze na samym początku mozna wiziąc kreatyne, nawet bez przemyslanego treningu, zastanów sie co piszesz, powiedz mi skąd organizm ma miec odpowiednią adaptację wysiłkową by w pełni wykorzystac moc kreatyny. Źle piszesz i następnym razem zastanów sie dokładnie co piszesz.
  • 0
Pozdrawiam Strong

Kafar1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1634 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:KULTURYSTYKA

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening Na dalikatną masę
Tak jak juz napisalem ze wypowiedzi swoje opieram na wlasnym doswiadczeniu ja gdy zaczynalem swoja przygode z kulturystyka wzialem 500g kreatyny, nie mialem diety i odpowiednich cwiczen a przyrosty mialem takie o ktorych wiekszosc osob moze tylko snic. :)
  • 0
Sie skacze..Sie plywa..Bajerka jest..Cialko tez mam zajebiste



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024