Skocz do zawartości


Zdjęcie

Koniec z "suchoklates"...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Mamucik
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Koniec z "suchoklates"...

Witam!

Mam 16 lat, ćwiczę około 2 miesięcy Street Workout, wcześniejszy staż z siłownią to około 4 miesiące ale z 2 lata temu.  :zab:

Na pewno nie tylko ja słyszę często, ale "Ty jesteś chudy", "Przytyj", "Karmią Ciebie w ogóle?"... itp. 

Postanowiłem z tym skończyć, niestety mam kilka wad... Jestem ektomorfikiem oraz mam "kurza klatkę piersiową". :(

Proszę na wstępie by nie pisać, przyjdź za kilka miesięcy jak przytyjesz albo o co Ty w ogóle człowieku pytasz...

Naprawdę nie jest mi z tym dobrze dlatego zamierzam tak na poważnie coś z tym zrobić.. 

Po prostu mam marzenie by to zakryć i nadrobić dobrymi mięśniami.. :D

Staram się stosować własną dietę, niestety nie mam zbyt wielkich kosztów by się do niej regularnie stosować..

Myślałem, żeby pójść również na siłownię, aa i biegam przed i po treningu około 2 km. Ćwiczę 4 razy w tygodniu.

Chciałbym dobić przynajmniej do 75-80kg  :( Myślałem również o suplach (kreatyna-białko).

Proszę was bardzo o porady jak się do tego zabrać, z góry dziękuję!

 

Dołączam zdjęcie.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

 

 

 

Wzrost: 185cm

Waga: 63-65kg

Ranga: Suchy 


  • 0

lezu
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 4945 postów
  • Pomógł: 65
381
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Motoryzacja
  • Wzrost [cm]:190
  • Pas [cm]:78
  • Martwy ciąg [kg]:4x170
  • Waga [kg]:91,5 1.06.14

Napisano Ponad rok temu

Re: Koniec z "suchoklates"...

Podstawa to dieta, bez tego efekty będą znikome. Nie myśl o suplementach tylko zbieraj kasę i inwestuj w dietę!


  • 0

Dołączona grafika
"Mogę zaakceptować swoją porażkę, ale nie zaakceptuje tego, że nie próbowałem"
~ Michael Jordan


Mamucik
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Koniec z "suchoklates"...

No to zacznę działać! Byłbym wdzięczny gdybyście rozłożyli mi godziny posiłków w ciągu dnia.

Wstaję o godzinie 06:00 a 07:00 wychodzę z domu, ze szkoły wracam +/- 15:30, a trening robię od 19:00-20:15

Co jeść w szkole? Nie ma warunków na odgrzanie jedzenia  :zab:

PS. Pić wodę czy nie ma to mniejszego znaczenia? 


  • 0

damianno
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubin
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:24

Napisano Ponad rok temu

Re: Koniec z "suchoklates"...

Masz 16 lat więc przechodzisz burze hormonalną, za krete bierzemy się wtedy gdy osiągasz swoje maksimum na dobrej diecie i oczywiście siłowni a po za tym od suplementów nie rośniemy. Podstawa to jeść regularnie produkty złożone, nie musisz jeść całej kopy na talerzu na siłe bo szybko ci to zbrzydnie. Rozbij sobie posiłki na 5 a nawet 7 mniejszych porcji i nie popadaj w monotonie. Niestety jest to bardzo trudny sport a budowanie czystego mięśnia pochłania niesamowicie sporo czasu i wymaga bardzo dużego poświęcenia. Ciężko teraz się tego trzymać tym bardziej w wieku jakim jesteś i stylu życia jaki jest obecnie modny- piwko kumple i tak dalej. Konkretne rozpiski żywienia i zapotrzebowania kalorycznego jest sporo w necie..


  • 0

Mamucik
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Koniec z "suchoklates"...

@damianno

Jestem tego w pełni świadomy, że nie będzie łatwo. Ale mam dość tego jak wyglądam, chcę zakryć te ości :X

Dlatego odmówię sobie wszystkiego, by dążyć do tego celu. Ciężka droga przede mną. :(


  • 0

lezu
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 4945 postów
  • Pomógł: 65
381
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Motoryzacja
  • Wzrost [cm]:190
  • Pas [cm]:78
  • Martwy ciąg [kg]:4x170
  • Waga [kg]:91,5 1.06.14

Napisano Ponad rok temu

Re: Koniec z "suchoklates"...

Do szkoły trzeba zabrać zimne jedzenie, nie ma wyjścia - z czasem się przyzwyczaisz. Co do godziny posiłków to nie ma tutaj reguły. Ważne jest żebyś rano po przebudzeniu zjadł porządne "śniadanie", ok. 1,5-2h przed treningiem i oczywiście posiłek potreningowy. To są 3 główne dania gdzie posiłek powinien być odpowiednio zbilansowany.
Tak, woda spokojnie wystarczy.


  • 1

Dołączona grafika
"Mogę zaakceptować swoją porażkę, ale nie zaakceptuje tego, że nie próbowałem"
~ Michael Jordan




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024