Skocz do zawartości


Zdjęcie

Praca w delegacjach a ćwiczenia i siłownia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

stiwmajster
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Praca w delegacjach a ćwiczenia i siłownia

Witam :)
Stwierdziłem, że to chyba odpowiedni moment żeby się wziąć za siebie. Mam 25 lat, 183cm wzrostu i ważę tak 82-84kg.

Nie mam nic do zarzucenia swoim rękom czy nogom, ale niestety brzuch jest i to jego chciałbym się pozbyć.

Z tego co wiem to nie da się zgubić samego brzucha, ale jestem gotowy ćwiczyć. Problem jednak w tym, że mam

pracę w delegacjach, 2 tygodnie jestem w domu i 2 tygodnie w delegacji. Wtedy kiedy jestem w delegacji raczej nie mam możliwości ćwiczyć, zresztą tam się pracuje po 12h dziennie przez 14 dni z rzędu więc po takim dniu też nie chce się iść na siłownie. Pytanie brzmi czy chodząc przez 2 tygodie wtedy kiedy jestem w domu da jakiś efekt?

Nie zależy mi na kulturystycznej budowie, oczywiście nie mam nic przeciwko żeby łapki urosły itd :D ale głównie chodzi o "maćka"

 

Specem w te klocki nie jestem, ale zapewne także dieta byłaby wskazana i jeśli miałoby to wszystko sens to może dalibyście jakieś rady jak sobie dietę dobrać lub gdzie szukać. Generalnie proszę o wszelkie pomocne rady.

Dodam, że bardzo lubię jeździć na rowerze i jeśli jest tylko okazja i pogoda to wyruszam w trasy 30km-70km a nawet i 100km :)

Nie lubię biegać i bieganie odpada, już bardziej wolę swojego "maćka" od tego :D

 

Jeszcze raz bardzo proszę o pomoc i wszelkie rady, pozdrawiam :)


Użytkownik stiwmajster edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Kuba96
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 1729 postów
  • Pomógł: 24
124
Bardzo Dobra
  • Lokalizacja:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:183
  • Biceps [cm] :44
  • Udo [cm]:71
  • Przysiad [kg]:200x5
  • Wyciskanie [kg]:160
  • Martwy ciąg [kg]:200
  • Waga [kg]:105

Napisano Ponad rok temu

Re: Praca w delegacjach a ćwiczenia i siłownia

Skoro nie zależy Ci tak jak to mówisz na ,,kulturystycznej budowie", to takie ćwiczenie jest jak najbardziej wskazane, chociaż jakbyś znalazł tam na tych delegacjach jakąś siłownie to wiadomo lepiej by było. Do tego dieta - znajdziesz ją w dziale dieta w tematach podwieszonych. Ujemny bilans kaloryczny i oponka zacznie znikać :)


  • 0
Zapraszam do śledzenia mojego dziennika treningowego :)
http://forum-kultury...dt-kuby/page-25



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024