Skocz do zawartości


Zdjęcie

Początki siłowni i pomocz waszej strony


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

death0
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Nie ustawione

Napisano Ponad rok temu

Początki siłowni i pomocz waszej strony

Witam, jestem nowy i jestem laikiem jeśli chodzi o siłownię

 

Mam dostęp do dość dobrze wyposażonej siłowni ze znajomymi i chciał bym zrzucic kg, ewentualnie przybrac wyglądu:)

 

Napewno mam nadwagę, ale jakoś wkręciła mi sie siłownia i lubie sie przymęczyć :)

 

Robie to co koledzy jak chodzimy razem, co dzien inne partie mięśni(narazie sie ucze)

 

Chciał bym do tego jakieś odżywki na spalanie tłuszczu dołożyć,żeby sie nie męczyć tak bardzo,apety zmalał i bardziej chciało się ćwiczyć, a wyczytałem ze tak mniej wiecej działają takie środki

 

Na codzien w pracy praktycznie cały czas chodzę, tak że nogi się same robia, ale z resztą chciqał bym coś też zrobic

 

24lata

113kg;/

188cm

tak że nie ciekawie, chociaż jestem do swojego ciała przyzwyczajony, ale nawet na plażę iść to nie ukrywając, wstydzę się

obwisły brzuch i cycki^^

Też jestem raczej ubity, bo nikt nie wierzy ze tyle ważę, 80kg mi dają...

 

Potrzebuje coś dobrać do mnie takiego, żeby działało najmocniej , ale nie zaszkodziło organizmowi

 

Prosił bym o jakieś wypowiedzi i wyrozumiałość
(jeśli zły dział, prosze admina o przeniesienie)
Pozdrawiam, Hubert:)


Użytkownik death0 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Jozef230
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 1739 postów
  • Pomógł: 3
113
Bardzo Dobra
  • Lokalizacja:kujawsko-pomorskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sport,kulturystyka, biznes,filmy, muza
  • Staż [miesiące]:60
  • Wzrost [cm]:184
  • Biceps [cm] :38.5
  • Klatka piersiowa [cm]:jescze nie taka
  • Pas [cm]:za duzo
  • Udo [cm]:61
  • Przysiad [kg]:100x4
  • Wyciskanie [kg]:100
  • Martwy ciąg [kg]:130x3
  • Waga [kg]:78-79

Napisano Ponad rok temu

Re: Początki siłowni i pomocz waszej strony
siema. fajnie ze jest nowy dziennik.. przejde do rzeczy bez pitolenia.
zaczynajac przygode z jakimkolwiek sportem nie potrzebujesz odzywek zadnych. cwiczac normalnie i jedzac odpowiednio( dzial diety) osiagniesz jakis cel.
ja ci planu nie uloze bo szpecem nie jestem i cwicze pod siebie. kazdy ma inny plan zajec dnia..
wrzuc jakas fotke i napisz co robisz w ciagu dnia co jesz a chlopaki napewno pomoga co zmienic.
co do nog to powiem Ci ze to podstawa cwiczyc je. masz dobre? pokaz. beda lepsze byc moze najlepsze jak zaczniesz cwiczyc. bede zagladal. powodzenia
  • 0

Maravia
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 2603 postów
  • Pomógł: 3
98
Dobra
  • Płeć:Kobieta
  • Wzrost [cm]:168
  • Waga [kg]:53

Napisano Ponad rok temu

Re: Początki siłowni i pomocz waszej strony

Witaj na forum :)

 

Tak jak Jozef napisał , wrzuć zdjęcie sylwetki . Fajnie będzie gdy zobaczymy jakie masz menu.


  • 0

Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Początki siłowni i pomocz waszej strony

Do ogarnięcia dział dieta i trening i ułożenie planu + planu dietetycznego, obranie metody redukcji + wstawienie fot


Mateusz Pawlak ;)


death0
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Nie ustawione

Napisano Ponad rok temu

Re: Początki siłowni i pomocz waszej strony

Na tą chwilę to praca, jedzenie, siłonia, sen...

Niestety, nie jestem, że tak powiem "w domu" tylko za euro wyjechałem:)
1 tydzien-16 do pracy, 00.00 do domu i na siłownie. Potem spanie i wstaje o 12(w polsce wystarczyło by mi do 9 a tu zejsc z lożka nie moge^^) obiad treba zrobic, i znowu do roboty.

2 tydzien- na 00.00 do roboty i mniej wiecej do 8 rano i na siłownie , spanie do 15 i obiad "na kolację"

 

i takie tygodnie na zmianę, raz nocki, raz popołudniówki i tak w kółko

 

Co do śniadań to rzadko jem, i kolacja w sumie też żadko wychodzi ze względów godzin pracy.

Przed robotą obiad-przeważnie np: mielone z sosem i makaronem, jakiś kotlet z ziemniakami, piers z kurczaka, tez np z sosem i makaronem, czasem jakaś zupa jak jest czas zrobić, naleśniki, ostatnio warzywa na patelnie próbuje jeść

Do pracy 2 kanapki(szynka, jakies warzywa-pomidor, ogórek, salata, rzodkiewka) a teraz czesciej kanapki z mozarella i warzywami jw.

do tego banan, jabłko, lub jakiś jogurt(zalezy ile przerw)

 

Fast food tu nie jadam, ewentualnie jak juz brak czasu to w domu w piekarniku, pizze, albo jakas zapiekankę, chociaz od 2 miesiecy nie jadłem:)

 

Słodycze, staram sie ograniczać, jakąś kostkę czekolady, co jakiś czas jakieś ciastko, no jeszcze w pracy pare cukierków

 

 

 

 

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

 


  • 0

Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Początki siłowni i pomocz waszej strony

Niestety ale musisz ogarnąć wagę ważyć szamę liczyć kalorię i ostro zapierdalać żeby ta nadwaga zeszła. Jezeli nie pracujesz po 12/13h codziennie tylko na zmiany wszystko możesz spokojnie ogarnąć i posiłki i treningi bo to siedzi w psychice i zazwyczaj wmawiamy sobie ze nie mamy czasu że nie da się a to tak naprawdę wymówki. Musisz sie na czymś mocno skupić aby to osiągnąć. Tu nie ma kompromisów nie wazne czy chcesz iść na scene czy po prostu nieco lepiej wyglądać.

 

PS: nie jest ważna ilość posiłków i ich godziny tylko ogólna pula kalorii i makrosów z danej doby bo ilość posiłków ustala się dla własnej wygody układu pokarmowego ;) , jednego tylko nie można zmienić że po treningu posiłek musi być.


Mateusz Pawlak ;)




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024