Skocz do zawartości


Zdjęcie

Spalacz tłuszczu "poszukiwany"? Czy ten będzie odpowiedni?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

umadubad
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Spalacz tłuszczu "poszukiwany"? Czy ten będzie odpowiedni?

Witam, postaram się krótko i na temat.
Grudzień 2012 waga 94kg, tryb życia siedzący
Zacząłem biegać, jeździć rowerem, grać w piłkę nożną, siłownię - wszystko nieregularnie oprócz piłki nożnej, np w lato jeżdżę rowerem do pracy to nie chodzę na siłownię itp itd.
Aktualna waga 87 kg i problem ze zrzuceniem, pomimo biegania + piłki nożnej ciężko mi zbić. Brak konkretnej diety, aczkolwiek nastawiony na nie wpieprzanie syfu (fastfood, słodycze) oczywiście bez przesady (czasem coś sobie podjem słodkiego :))
Docelowo chciałbym ważyć z 80kg. 

Ciężko mi to osiągnąć ze względu na siedzący tryb pracy, żonę i dwójkę dzieci, którzy absorbują dużo czasu.

Teraz pytanie czy np środek "PNI THERMADEX" byłby odpowiedni? Zażywałem kiedyś różne odżywki, ale raczej "bardzo delikatne" typu jakieś białko, kreatyna...

I tak z ciekawości widziałem dwie wersje opakowania, no i właśnie czy jeszcze oprócz tego czymś się różnią? (na pewno ceną) 

Przykład opakowania 1:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

opakowanie 2: 
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Dodam, że jestem całkowicie zdrowy, nie mam problemów zdrowotnych. 

Super by było gdyby była jak najmniejsza szansa na skutki uboczne, ale ewentualnie przeżyję jakiś okres czasu z tym.

Z góry dzięki za odpowiedzi.


  • 0

Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalacz tłuszczu "poszukiwany"? Czy ten będzie odpowiedni?

ty sie chłopie weź za diete i edukacje jak wygląda prawidłowo prowadzona redukcja, bo jak widze masz mase wymówek bez sensu i chciałbyś cudów od spalacza. ale mam złą wiadomość jak powyższe warunki nie będa spełnione nawet thermadexy nic nie dadzą


Mateusz Pawlak ;)


umadubad
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalacz tłuszczu "poszukiwany"? Czy ten będzie odpowiedni?

No cóż grammatik możesz nazwać to jak chcesz - wymówką, waleniem w c*ja, ściemnianiem czy też moim zdaniem zdrowym podejściem - od tak chcę być zdrowy i czuć się dobrze, ale nie chodzę z wagą jubilerską, aby ważyć produkty. Co do diety tak jak napisałem "Brak konkretnej diety", ale staram się trzymać kilku zasad: picie tylko woda lub herbata (najczęściej zielona) oczywiście bez cukru, dużo zielonego włącznie na kanapki jak i surówki do obiadów itp, staram się omijać generalnie produkty słodzone jak jogurty itp., staram się jak najmniej jeść smażonego typu kotlety w panierce, a zastępować to rybami itp. staram się nie jeść także białego pieczywa. Ogólnie jak wybieram produkty to te najmniej przetwarzane, a jeżeli już mam ochotę na sok, to albo sam wyciskam coś z owoców albo po prostu jem owoce.
To nazywam swoim "brakiem konkretnej diety" aczkolwiek nie sądzę, że jem jak przeciętny człowiek, bo odrzucam sporo rzeczy, które dużej ilości osób mogą się wydawać ok jak np Jogurty, których 50% składu bywa cukrem :)

Do tego dorzucam sport, więc chyba nie próbuję zrzucać wagi siedząc w fotelu jedząc kebaba, więc zamiast robić idiotyczny, bo bądź co bądź takim był twój wpis, który nie wniósł nic kompletnie do tematu, jak i zresztą zauważyłem w innych tematach też zajmujesz się głównie negowaniem wszystkiego bez próby pomocy lub pokierowania kogoś dokładniej. 

Zresztą możesz mówić sobie co chcesz, ja swoje KG zrzuciłem na swój sposób i jakoś mi nie wracają.

Jeżeli ktoś chciałby jednak napisać coś na temat tego czy jeżeli chciałbym dorzucić jakiś środek do spalania tłuszczu to powinienem bardziej dopracować to co jem, lepiej przemyśleć ćwiczenia lub po prostu żebym napisał dokładnie jak często, z jaką intensywnością i przez jaki czas ćwiczę, aby wiedzieć jak to dokładniej wygląda i wtedy doradzić, to proszę o odpowiedzi. Ja rozumiem jak najbardziej, że same odżywki nic nie dają, ale mówienie w moim wypadku, że nic nie robię i chciałbym brać spalacze jest trochę nie na miejscu, ze względu chociażby na spadek 94>87.


  • 0

Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalacz tłuszczu "poszukiwany"? Czy ten będzie odpowiedni?

Staranie się na pewnym etapie przestaje działac bo organizm ludzi to maszynka do adaptacji. Trzeba wazyć liczyć i stosowac system bez tego nic nie zdziałasz schudniesz tam troche potem waga stanie i dupa.

 

Zresztą rób jak uważasz ja tu tylko sprzątam


Mateusz Pawlak ;)




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024