Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy ktos wreszcie powie cos pozytywnego??????


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

budo_spid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 713 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos wreszcie powie cos pozytywnego??????
hahaha o czym w ogóle jest ten topic
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos wreszcie powie cos pozytywnego??????

A'propos, co tam u panow Borowsiego, Wysockigo i Nadredaktora? Prawo i Sprawiedliwosc czy moze Wichry Wojny? :twisted:

Raczej Parodia I Satyra - jak w całym lechistanie zresztą. czyli wsio normalno

Ł (rozważający stare haslo na murach : Emigruj lub strzelaj)
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos wreszcie powie cos pozytywnego??????

hahaha o czym w ogóle jest ten topic

jak to o czym? noooo......kazdy stara sie napisac cos pozytywnego?
  • 0

budo_irimi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 931 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos wreszcie powie cos pozytywnego??????
To może ja napiszę coś pozytywnego:
Khe, khem, uwaga:

COŚ POZYTYWNEGO!!!



:) :) :)
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos wreszcie powie cos pozytywnego??????

To może ja napiszę coś pozytywnego:
Khe, khem, uwaga:

COŚ POZYTYWNEGO!!!

No nareszcie. :) Tylko czekałem, aż ktoś to wklepie. Teraz temat może umrzeć szczęśliwy. ;)
  • 0

budo_gosciara
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos wreszcie powie cos pozytywnego??????
haha i nadal nie widze dyskusji o Aikido tylko... rozwazania nad wyzszosci jednych krajow nad innymi? Kogo to obchodzi gdzie kto mieszka? W sercu jestem Polka i zawsze bede, a ze latwiej sie zyje w innym kraju to juz polscy politycy powinni sie wstydzic nie my.


Zadajmy sobie pytanie. O co wogole w zyciu chodzi?. Co zabieramy na 2 swiat? Nic. Idziemy nadzy i bosi! Bez nowego domu, bez studiow magisterskich, (treningow Aikido).
Jak przejdziemy na druga strone to tylko jedno pytanie uslyszymy: czy byles dobrym czlowiekiem? Czy kochales innych wystarczajaco?
Wiec moze bedziemy uprzejmi?


Ps. Irimi czy dlugo myslales nad "COS POZYTYWNEGO"? Gratuluje blyskotliwosci.
  • 0

budo_irimi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 931 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos wreszcie powie cos pozytywnego??????
Nie szanowna Gościaro. Nie myślałem niemal wcale, bo ja już taki sobie bezmyślny jestem. Ot zwyczajnie mam dość bujnie rozwnięte poczucie humoru, co jak widać niezbyt niektórym przypada do gustu (i jak mniejszość tych, którzy w sercu są Polakami, potrafię wbrew naszej polskiej naturze uśmiać się także serdecznie z siebie samego). No ale to w końcu nie mój problem, że ktoś poczucia humoru nie posiada, lub ogranicza je do śmiania się z innych.
Ja jednak nie bardzo rozumiem co oznacza twój nieco kaznodziejski wpis. Może miast nawracać ludzi na pozytywne myślenie (pisanie) o aikido, może warto samemu coś pozytywnego napisać? Ale to także nie mój problem. Niech każdy żyje podług siebie.
Ja jako aikidoka (nieskromnie się za takiego uważam) myślę o aikido tylko pozytywnie. To jest jednak tylko forum. To forum rządzi się swoimi prawami zatem znając je, nie pozostaje mi nic innego, jak ironizować na wiele tematów. Im więcej bowiem trenuję, tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że forumowe dyskutowanie o aikido jest kompletnie bezcelowe... Ot zwyczajnie pogaduszki, które w żaden sposób nie wpływają na mój trening. Ba! gdy człowiek rzeczywiście chce się czegoś dowiedzieć, nauczyć, jest czymś zainteresowany, to zaraz ktoś go wyśmieje, pojedzie po nim, itp. Pojedyncze głosy rozsądku giną w tu w ogólnym tumulcie postów. No cóż, bywa... Ale to tylko forum, seria zer i jedynek. Zabawa. Ja tak to traktuję.
Poza tym taki już jestem, że jak mnie co bawi, to się śmieję. Trudno, co zrobić...

Za najbardziej pozytywną rzecz jaka w związku z forum zaistniała, uważem moje niedawne spotkanie z kolegą hara-kiri w naszej stolicy kartofla. To było dla mnie więcej warte, niż niejedna pozytywno-negatywna dyskusja na tym forum.

Pozdrawiam, koleżanko Gosciara i sugeruję więcej luzu. Tu i na macie ;-)
  • 0

budo_shawnee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1617 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to zależy kto pyta...

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos wreszcie powie cos pozytywnego??????

Co zabieramy na 2 swiat? Nic. Idziemy nadzy i bosi! Jak przejdziemy na druga strone to tylko jedno pytanie uslyszymy: czy byles dobrym czlowiekiem? Czy kochales innych wystarczajaco?


O! Welcome to Guesciara... . Jaki drugi świat?? I co do tego ma światopogląd? Po pierwszym Twoim poście sądziłem, że faktycznie szukasz pozytywnego spojrzenia na aikido jako takie. A teraz zastanawiam się czy przypadkiem nie próbujesz wciskać nam jedynie, aktualnie, słusznej linii. Chyba jednak podziękujemy (ję) Ci.

Ps. Irimi czy dlugo myslales nad "COS POZYTYWNEGO"? Gratuluje blyskotliwosci.


W zasadzie jedyna sensowna odpowiedź w kontekście tego co pisałaś powyżej. Irimi - gratuluję błyskotliwości poklon
  • 0

budo_irimi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 931 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos wreszcie powie cos pozytywnego??????
Dzięki wodzu! Żal jeno, że większość czerwonoskórych jest już na 2 świecie ;-) :)
Ale... Ostało się jednak kilku (podobnież jak bizony). Czyż to nie jest coś pozytywnego? :roll: :wink: :)
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos wreszcie powie cos pozytywnego??????

Co zabieramy na 2 swiat? Nic. Idziemy nadzy i bosi! Jak przejdziemy na druga strone to tylko jedno pytanie uslyszymy: czy byles dobrym czlowiekiem? Czy kochales innych wystarczajaco?

Pytanie wypływające z mojej nieposkromionej ciekawości: co, jeśli ktoś nie wierzy w żaden drugi świat, nie tylko ten z "jedynej słusznej linii"? :roll:

teraz zastanawiam się czy przypadkiem nie próbujesz wciskać nam jedynie, aktualnie, słusznej linii. Chyba jednak podziękujemy (ję) Ci.

Podziękujemy. ;)

Fajna dyskusja, choc zagajona ewidentnie przez "uklad".

Moje gratulacje za najszybsze rozpracowanie klientki. :)
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos wreszcie powie cos pozytywnego??????

Żal jeno, że większość czerwonoskórych jest już na 2 świecie ;-) :)

Czemu od razu żal? Żyją sobie wiecznie szczęśliwi, uganiając się za większością bizonów. :) ;)
  • 0

budo_ligeia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos wreszcie powie cos pozytywnego??????

haha i nadal nie widze dyskusji o Aikido

A to miała być dyskusja o aikido? 8O Wydawało mi się, że w pierwszym poście ubolewałaś nad tym, jak ludzie piszą na tym tutaj forum. Chyba, że czegoś nie doczytałam. :roll:

A to też nie jest na temat aikido:

tylko... rozwazania nad wyzszosci jednych krajow nad innymi? Kogo to obchodzi gdzie kto mieszka? W sercu jestem Polka i zawsze bede, a ze latwiej sie zyje w innym kraju to juz polscy politycy powinni sie wstydzic nie my.

Zadajmy sobie pytanie. O co wogole w zyciu chodzi?. Co zabieramy na 2 swiat? Nic. Idziemy nadzy i bosi! Bez nowego domu, bez studiow magisterskich, (treningow Aikido).
Jak przejdziemy na druga strone to tylko jedno pytanie uslyszymy: czy byles dobrym czlowiekiem? Czy kochales innych wystarczajaco?
Wiec moze bedziemy uprzejmi?


P.S. A koledze Irimiemu to ja gratuluję poczucia humoru i dystansu. W głębi serca zazdroszczę tych umiejętności, bo u mnie samej różnie z tym bywa. :oops: :oops: :oops:
  • 0

budo_isao
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1470 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz/Brighton
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos wreszcie powie cos pozytywnego??????

haha i nadal nie widze dyskusji o Aikido tylko... rozwazania nad wyzszosci jednych krajow nad innymi? Kogo to obchodzi gdzie kto mieszka? W sercu jestem Polka i zawsze bede, a ze latwiej sie zyje w innym kraju to juz polscy politycy powinni sie wstydzic nie my.


Zadajmy sobie pytanie. O co wogole w zyciu chodzi?. Co zabieramy na 2 swiat? Nic. Idziemy nadzy i bosi! Bez nowego domu, bez studiow magisterskich, (treningow Aikido).
Jak przejdziemy na druga strone to tylko jedno pytanie uslyszymy: czy byles dobrym czlowiekiem? Czy kochales innych wystarczajaco?
Wiec moze bedziemy uprzejmi?


Eee, zasadniczo kogo obchodzi kto gdzie mieszka tego obchodzi, kim jesteś w sercu tez obchodzi tego kogo obchodzi, o co w życiu chodzi to jedni wiedzą, inni nie, a jeszcze innym wydaje się że wiedzą, co zabieramy na 2 świat to nie wiadomo, bo jakoś nikt stamtąd nie wrócił z tekstem "bierzcie trampki i skarpety na zmiane", co usłyszymy to też nie można stwierdzić, bo nie wiadomo czy coś w ogóle usłyszymy, a co do kochania w stopniu wystarczającym (ale to brzmi :) ) to już każdego broszka. Tyle ode mnie, nie wiem czemu miał służyć Twój post i moja odpowiedź na niego.
  • 0

budo_hara-kiri
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos wreszcie powie cos pozytywnego??????

Za najbardziej pozytywną rzecz jaka w związku z forum zaistniała, uważem moje niedawne spotkanie z kolegą hara-kiri w naszej stolicy kartofla. To było dla mnie więcej warte, niż niejedna pozytywno-negatywna dyskusja na tym forum.

Aż mnie zatkało, dzięki :D
Uważam podobnie Dołączona grafika
Moje coś pozytywnego w kontekście forum Budo:
Dzięki forum poznałem Irimiego, potrenowałem w Shin Dojo i jak sądzę nie było to nasze ostatnie spotkanie :wink: W maju miałem przyjemność gościć na majówce CAA i poznać Yoshi, Aikimarka i parę bardzo fajnych osób, które nie wiem czy są na Budo. Kiedyś, kiedyś, nie pamiętam jak, ale zidentyfikowaliśmy się z Garrym podczas stażu z Shihanem Cognardem a jeszcze wcześniej poprzez inne fajne forum :wink: dotarłem do, obecnych też tutaj, ludzi ze świetnej ekipy warszawskiego Budokanu, pod przewodnictwem Martiusa i pana Krzysztofa Dawidowicza, którzy nawet kiedyś gościli mnie z kolegą, nie tylko na obozie ale też w swoim domu, podczas stażu Ju-Jitsu, kiedy to mieli na głowie Shihana i grupę jego asystentów.
Wszystkie te spotkania i znajomości wspominam bardzo miło i uważam, że obecność na forum daje właśnie niecodzienną możliwość poznawania ludzi oddających się tej samej pasji, niezależnie od stylu, organizacji czy miejsca zamieszkania.
Spory, dyskusje i różnice zdań są nieuniknione ale też mogą głównie służyć pogłębieniu wiedzy na dany temat czy wyjaśnieniu nieporozumień.
Wszelkiego rodzaju napinanie się i kozaczenie w necie jest żałosne, bo tzw. real zwykle szybko pewne kwestie weryfikuje :wink: :lol:
Pozdrawiam, h-k :-)

PS. Na forum poznałem też parę osób z Akademii, w której trenuję :lol:
  • 0

budo_ligeia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos wreszcie powie cos pozytywnego??????

PS. Na forum poznałem też parę osób z Akademii, w której trenuję :lol:


Hyhy :oops: :) :lol:
  • 0

budo_gosciara
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ktos wreszcie powie cos pozytywnego??????
Hej to znowu ja:)

Nie macie pojecia jaki mam ubaw czytajac forum.

A wracajac do Aikido, mam nadzieje, ze jak nasz dzidzius sie urodzi to szybko wrocimy do treningow.
Chcialabym tez trenowac rownoczesnie karate, bo mozna sie "lepiej rozciagnac" (i walnac jakiegos szpanerskiego szpagata przed znajomymi). Ale powaznie nie wiem czy dam rade ciagnac jedno i drugie jak bedzie male dziecko.
Poza tym wiekszosc firm tutaj ofieruje jakies pseudo treningi za bajonskie sumy.
Bardzo szybko mozna sie tam dorobic czarnego pasa (nic nie umiejac), a przeciez nie o to chodzi. Chodzi o to zeby na ten pas naprawde zasluzyc.

Ps. Moze by na forym kazdy napisal gdzie cwiczy ile kosztuja tem treningi i co mysli o tamtejszych trenerach, mysle, ze to moze pomoc nowym znalezc dore miejsce. Moze by tez wypisac te niezbyt udane miejsca.

Have a nice day
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024