Proszę o porady bardziej doświadczonych forumowiczów bo mam z tym duży problem
Jak w krótkim czasie znacznie poprawić wynik w wyciskaniu?
Rozpoczęty przez , Ponad rok temu
2 odpowiedzi w tym temacie
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
o kurvva orty jak huyy !!!! |
Rozmowy nie na temat |
|
|
||
Co sądzicie o niejakim Men Solution? |
Odżywki i Suplementy |
|
|
||
Cykl ta ph Tren BombKilka suplementow i jak mam je zazywac. |
Sterydy i Prohormony |
|
|
||
11 stopień mistrzowski WT... jak to jest ??? |
KUNG-FU/WUSHU |
|
|
||
Jakie odzywki najlepiej stosowac podczas cyklu deka??? |
Sterydy i Prohormony |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
Trening na mase (ocena,poprawa)- Ponad rok temu
-
Push \ Pull \ Legs Proszę o ocenę planu- Ponad rok temu
-
PUSH PULL- sprawdzenie- Ponad rok temu
-
Male pytanie odnosnie planu- Ponad rok temu
-
Nowy plan ćwiczeń na masę - Co Wy na to?- Ponad rok temu
-
Proszę o pomoc!- Ponad rok temu
-
Plan treningowy - SIŁA!!! Do oceny- Ponad rok temu
-
Nowy plan na mase- Ponad rok temu
-
Slaba klata i plecy- Ponad rok temu
-
Split x5- Ponad rok temu




Ponad rok temu
