Skocz do zawartości


Zdjęcie

Proszę o pomoc!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

RaF
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Proszę o pomoc!

Witam serdecznie , chciałem prosić o jakiekolwiek wskazówki jeśli chodzi o trening...Mianowicie chodzi  oto że mam mnóstwo kolegów którzy ćwiczą na siłowni , i w końcu ja też sięzdecydowałem , tylko z ich rad wywnioskowałem że na "sucho" czyli bez odżywek itp trening nei daje efektów..Mam 18 lat , waże nieco ponad 60KG i jestem średniego wzrostu , około 175cm. Ogólnie wnioskuje że moja genetyka jest bardzo dobra do ćwiczeń , bo stosunkowo jestem chudy , trenuję od dziecka piłkę nożną , ale chce nabrać mięśni , żeby mieć wyrzeżbioną klatke ,brzuch itp. PROSZĘ O WSKAZÓWKI I PORADY JAK DOBRAĆ JEDZENIE ORAZ ODŻYWKI !:)


  • 0

Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Proszę o pomoc!

Trening daje efekty z dietą, bez diety a z odżywkami efektu nie będzie. 


Mateusz Pawlak ;)


geryon
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
8
Neutralna
  • Lokalizacja:Radzymin
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport, Elektronika
  • Wzrost [cm]:178
  • Wyciskanie [kg]:100
  • Waga [kg]:78

Napisano Ponad rok temu

Re: Proszę o pomoc!

Odżywki to zostaw i pogratuluj swoim kolegom super wiedzy :) hehe To co chcesz osiągnać nie da rady od tak po prostu kosztuje to dużo wysiłu i wyrzeczeń. 

Zacząć należy od ułożenia dobrej diety później trening no i czekać na efekty. Nie patrz tylko na takich kolegów co Ci tak "świetnie" radzą. 


  • 0

metamorfoza
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 360 postów
  • Pomógł: 0
6
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Proszę o pomoc!

Dokladnie możesz " pozdrowić " swoich kolegów i życzyć im sukcesu. Silownia to zajecie na lata , a dieta jest tutaj  ABSOLUTNYM kluczem który pozwoli ci osiagnac cel. Odrzywki moga ci pomuc ale tylko wtedy kiedy stosujesz diete. Bez dobrej michy nawet kreatyna nie da ci tego czego oczekujesz.
Zacznij od FBW ( znajdziesz w podwieszonych w dziale trening ) , po ok.2 miesiacach bedziesz jechał splitem3-4 dniowym. Pamietaj, ze aby osiagnac " fajna klate i brzuch" trzeba cwiczyc cale cialo ! Ponieważ cwiczac wszystkie miesnie ( również nogi ) wytwarzasz naturalny hormon wzrosyu który pomaga budowac całe ciało. Zbytnio nie słuchaj kolegow , zwlaszcza  tych którzy  " wykazali sie obszerną wiedza "  na temat silowni.

Odrzywki jak juz to stosuje sie majac odpowiedni starz ( minimum pol roku ) poza bialkiem które mozna od poczatku stosowac do UZUPELNIENA diety .


  • 0

FabrykaFormy
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Proszę o pomoc!

Jeszcze tylko kilka miesięcy i będziemy korzystali z uroków wakacji. Po ciężkim roku pracy w końcu spełnią się nasze marzenia o urlopie na gorącej plaży. Jednak część z nas przed ubraniem się w stój kąpielowy chciałaby popracować nad zrzuceniem zbędnych zimowych kilogramów i wróceniem do formy zanim włoży strój kąpielowy. By osiągnąć pożądany efekt decydujemy się przejść na dietę i zaczynamy uprawiać sport. Tylko czy na pewno wiemy, jak bezpiecznie i skutecznie trenować, a także jak nie stracić motywacji do uprawiania sportu?

 

Jeśli mamy co do tego wątpliwości, dobrym pomysłem może być skorzystanie z pomocy trenera personalnego. Osobisty instruktor dopasuje ćwiczenia do naszych możliwości, potrzeb i stylu życia. Dni i godziny treningów można natomiast dostosować do naszego codziennego grafiku zajęć. Dodatkowo trener zadba o to, żebyśmy nie stracili motywacji, która jest jednym z najistotniejszych czynników wpływających na nasz sukces. Kontakt z profesjonalnym instruktorem szczególnie przydatny jest, gdy nie mamy większego doświadczenia z siłownią lub gdy doskwiera nam kontuzja.


Fabryka Formy – sieć klubów Fitness & Wellness


  • 0

bezwniku
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 327 postów
  • Pomógł: 0
6
Neutralna
  • Lokalizacja:Podlasie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:24
  • Wzrost [cm]:187
  • Biceps [cm] :38
  • Wyciskanie [kg]:105
  • Martwy ciąg [kg]:140
  • Waga [kg]:87

Napisano Ponad rok temu

Re: Proszę o pomoc!

koledzy ciach wiedzą

 

Swoje zdanie wyrazić możesz, ale kulturalnie niech to będzie zrobione.


Użytkownik Michał1 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024