Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kilka pytań aby dobrze zacząc


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

100lec
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z kuńcawsi
  • Zainteresowania:siłka

Napisano Ponad rok temu

Kilka pytań aby dobrze zacząc
Witam, jestem nowy na tym forum, tzn. od dłuższego czasu sie wczytuje ale jeszcze sie nie udzielałem. Mam kilka pytań:
1. Na siłce stawiam pierwsze kroki i jade ogolnorozwojówką, ale macham duzo aerobów bo jestem spasiony jak świniak (mam sporo mięśni ale pod okrywą tłuszczową). Tak wiec dietke mam w miare ale ze studiuje dziennie to nie moge sie jej rurczowo trzymac, ale robie co moge. Cel pytania to jakie mi poradzicie biało bo nie mam mozliwosci dostarczania go z żarcia systematycznie a przy redukcji musze to wchłania sporo. Nie znam sie na producentach ale zalezy mi na tanim produkcie i pewnie bede kupował na alle... , chociaz czytałem gdzies tu ze jest jakis sklep w ktorym wynienia sie jakies punkty na produkty ale to mniej wazne hehe.
2. Czy Gainer musli Activita jest naprawde dobry, czy to strata kasy i lepiej zwykłe kupic?
3. Jaki spalacz jest lepszy (wiem były takie tamaty i je czytalem ale nie było w nich zetelnych spowiedzi ludzi którzy je brali), zastanawiam sie nad TSE i THB (bede stosował z 1-2 miecha).
4. Co sądzicie o wykonywaniu treningu codziennie ale krocej? Narazie jest codziennie to samo ale mogłbym przyzwyczajac organizm do codziennego wysiłku i tak zamiast 3x w tygodniu po 1,5godz. cwiczyłbym 5x w tyg. po 40min. (po jednej partii miesni + brzuch codziennie).

Ostatnie pytanie nie pasuje do działu ale nie chciałem tam otwierac następnego tematu wiec dodałem tutaj. Bede wdzieczny za wszelkie podpowiedzi zywieniowe i cwiczeniowe.
  • 0

medi15
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilka pytań aby dobrze zacząc
Tanie białko jest z ostrowi.Jeżeli masz nawagę to gainera nie kupuj.
  • 0

100lec
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z kuńcawsi
  • Zainteresowania:siłka

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilka pytań aby dobrze zacząc
Nie wspomniałem słowem że chce kupi gainera, a co do ostrowi to podobno tylko cena jest na +, nie nadaje sie na noc, niepski smak, zła rozpuszczalnosc i w siłce mi odradzano, ktos tylko rzycił ze brał kiedys prolongatum, ale nie wiem czy polecacie...
  • 0

GośćGuest_kosior_*

Guest_kosior_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilka pytań aby dobrze zacząc
pro longatum bierz to dobry produkt ma b. dobre opinie wsród kupców i nadaje sie na noc

100lec
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z kuńcawsi
  • Zainteresowania:siłka

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilka pytań aby dobrze zacząc
No dobra a może ktoś sie wypowie na reszte pytan?
  • 0

PanWinstrolek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 167 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszalin
  • Zainteresowania:kulturystyka, strongman, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilka pytań aby dobrze zacząc

pro longatum bierz to dobry produkt ma b. dobre opinie wsród kupców i nadaje sie na noc


dokładnie!!
ja mam 2 wiadra ostrowii ale dokupie jeszcze sobie tak z 750 gram pro longatum i bede bral na noc :]
  • 0
PRZERWA!

PanWinstrolek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 167 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszalin
  • Zainteresowania:kulturystyka, strongman, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilka pytań aby dobrze zacząc

2. Czy Gainer musli Activita jest naprawde dobry, czy to strata kasy i lepiej zwykłe kupic?


osobiście tego nie stosowałem ale dam ci kilka wypowiedzi na temat tego gainera moze cię ptrzekonają :hyhy:


"Parę dni temu, z czystej ciekawości, zakupiłem sobie w/w gainera. Przyciągnęła mnie przede wszystkim nowatorska jego forma, tzn. dodanie musli do odżywki. Ważnym atutem jest także cena 26 zł/1,2 kg., która stawia Musli Gainera w czołówce zestawienia cenowo/jakościowego gainerów z 15% zawartością białka. Nowy gainer Activity jakościowo jest bardzo dobry, smak nie za słodki, nie mdli, rozpuszczalność (samego proszku oczywisćie) bardzo dobra, nie pieni się. Daje o sobie znać musli, który stanowi duży udział w ogólnej całości. I właśnie zawartość wszelkiego rodzaju płatków jest głównym atutem, a zarazem przekleństwem tej odżywki. Musli z pewnością dodaje walorów smakowych, sprawia że gainer ten staje się faktycznym posiłkiem, z drugiej strony jednak, stanowi swoisty "hamulec" w piciu tej odżywki. Nie możliwe staje się wypicie tego gainera "duszkiem", gdyż płatki kukurydziane, owsiane itp. skutecznie ten proces ograniczają. Dla osób które traktuję picie odżywek tylko jako swoisty dodatek, którym zależy na czasie, którzy nie wychwalają walorów smakowych odżywek (a ja do tej grupy się zaliczam) gainer ten nie przypadnie raczej do gustu. Kilogram Musli Gainera raz na jakiś czas można sobie zakupić, nie wyobrażam sobie jednak picia tej odżywki dwa razy dziennie przez np. okrągły miesiąc.

OCENA: 3 ( dla osób którzy traktują odżywki tylko jako zastępczy posiłek, dodatek do diety )

OCENA: 5 ( dla osób którzy rozkoszują się smakami odżywek i mienią się ich koneserami )"




"wcinam aktualnie, b. dobry produkt jako posiłek po treningowy szybko dolewam zawartosc do mleka i smak jest na duzy plus zas kawalki musli poprawiaja regeneracje po treningu co czuc! smak waniliowy jest bardzo dobry !
Naprawde polecam!"



"Super gainer,

najlepszy jaki piłem,

wanilia poprostu smakuje jak szejk i jeszcze te musli,

zamówiłem sobie 5 woreczków

...pycha"
  • 0
PRZERWA!

100lec
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z kuńcawsi
  • Zainteresowania:siłka

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilka pytań aby dobrze zacząc
dzieki wielkie, chyba sobie sprawie bo chodzą po 20zł za worek :), czekam jeszcze tylko na odpowiedzi na 3 i 4 pytanie.
  • 0

JP87
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łuków

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilka pytań aby dobrze zacząc
Ja sie wetne...

Możecie powiedzieć dlaczego ostrowia na noc jest zła ?
pzdr
  • 0
Sąd, konfidenci, psy- to jedna banda..
Przeciwko kurestwu JP propaganda!

100lec
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z kuńcawsi
  • Zainteresowania:siłka

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilka pytań aby dobrze zacząc
ponieważ szybko sie wchłania, a w nocy powinno sie regenerowac organizm i lapiej zeby białko wchłaniało sie systematycznie całą noc. Niektorzy mowiąze mozna dodac łyzke oliwy z oliwek ale nie wiem czy takie eksperymenty naprawde działają.
  • 0

JP87
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łuków

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilka pytań aby dobrze zacząc
zanim jeszcze doczytalem do konca Twoj post, to odrazu pomyslalem o oliwie, jesli szybko sie wchlania ;) . moze kiedys sie zastosuje. Narazie jade normalnie bez oliwy przed snem.
  • 0
Sąd, konfidenci, psy- to jedna banda..
Przeciwko kurestwu JP propaganda!

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilka pytań aby dobrze zacząc

1

jestes na redukcji wiec potrzebujesz duże ilosci białka
jakość nie jest tu aż tak bardzo ważna więc mozesz wziać tani
i w miarę dobry provit olimpu 2400 gram za ok 130 zł opłaca się.
ew jakąś promocje na pro longatum na allegro

2. Gainer jak jesteś zatłuszczony? I' don't think so!
jak juz to dla ciebie jakis bulk np olimp profi whey

3 nie wiem nie moja działka, niech ktos inny dopisze.

4 codziennie to mozesz ćwiczyc aeroby a nie mieśnie.
  • 0

100lec
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z kuńcawsi
  • Zainteresowania:siłka

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilka pytań aby dobrze zacząc
Co do Gainera musli to rano na sniadanie raczej dobry nawet na redukcji, przeciez na dzien potrzebne sa wegle, a lepiej to niz jakies kanapki z chleba czy buły.
Co do codziennych treningow to niejeden na forum pisał ze tak robi i nikt nie karcił ich za to, przeciez bede cwiczył daną partie miesni raz w tygodniu wiec co za roznica czy na siłce bede 5 czy 3 razy w tyg. tylko bede czesciej a krócej, mysle ze to nie jest złe, niech wypowie sie jeszcze ktos inny...
  • 0

JP87
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łuków

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilka pytań aby dobrze zacząc
Nie znam się, ale tak na chłopski rozum, to organizm powinien mieć ten jeden dzień bez jakichkolwiek ćwiczeń fizycznych, w celu odpoczęcia i zregenerowania się. Odpoczynek to ważna kwestia, bo mięśnie nie rosną na treningu, tylko przy odpoczynku...
Również jestem za trzema solidniejszymi treningami w tygodniu niz codziennie po jednej partii.
  • 0
Sąd, konfidenci, psy- to jedna banda..
Przeciwko kurestwu JP propaganda!

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilka pytań aby dobrze zacząc

1. Na siłce stawiam pierwsze kroki i jade ogolnorozwojówką, ale macham duzo aerobów bo jestem spasiony jak świniak (mam sporo mięśni ale pod okrywą tłuszczową). Tak wiec dietke mam w miare ale ze studiuje dziennie to nie moge sie jej rurczowo trzymac, ale robie co moge. Cel pytania to jakie mi poradzicie biało bo nie mam mozliwosci dostarczania go z żarcia systematycznie a przy redukcji musze to wchłania sporo. Nie znam sie na producentach ale zalezy mi na tanim produkcie i pewnie bede kupował na alle... , chociaz czytałem gdzies tu ze jest jakis sklep w ktorym wynienia sie jakies punkty na produkty ale to mniej wazne hehe.
2. Czy Gainer musli Activita jest naprawde dobry, czy to strata kasy i lepiej zwykłe kupic?
3. Jaki spalacz jest lepszy (wiem były takie tamaty i je czytalem ale nie było w nich zetelnych spowiedzi ludzi którzy je brali), zastanawiam sie nad TSE i THB (bede stosował z 1-2 miecha).
4. Co sądzicie o wykonywaniu treningu codziennie ale krocej? Narazie jest codziennie to samo ale mogłbym przyzwyczajac organizm do codziennego wysiłku i tak zamiast 3x w tygodniu po 1,5godz. cwiczyłbym 5x w tyg. po 40min. (po jednej partii miesni + brzuch codziennie).

1 kupuj sp80 albo pro longatum co prawda drogie to sa firmy ale produkty sa na najwyzszym poziomie kupisz ostrowie to bedziesz zalowal ze tak postapiles
2 zwykle
3 TSE
4 jesli twoim celem jest spalenie tluszczu to skup sie bardziej na diecie trening mozesz walic 3-4 razy week do tego 3 razy aeroby biganie skakanka rower i styka
  • 0

100lec
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z kuńcawsi
  • Zainteresowania:siłka

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilka pytań aby dobrze zacząc
ok dzieki ale mam jeszcze takie pytanie czy spotkał sie ktos z tym preparatem? Skład wygląda niezle ale czy ktos to stosował, producent jest dobry? ---->http://allegro.pl/item271165587_80_bialka_protein_80_2_5_kg_oxy_gen_od_s_s_.html
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilka pytań aby dobrze zacząc
no nie zbyt dobry
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024