Skocz do zawartości


Zdjęcie

tren


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

rolando
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

tren
Witam mam lat 20 ,181cm wzrostu i 75kg wagi ,Proszę o pomoc w ułozeniu dobrego dla mnie treningu .
Mój staż na siłowni nie jest duzy ,chodziłem systematycznie ten miesiąc robiąc ogólnorozwojówkę ,wszystkiego po trochu.
Wczesniej chodziłem równiez lecz nie systematycznie .
Diety tak dokładnej nie stosuje ,ale staram się spozywac 5-6 posiłków dziennie wysokich w białko ,owoce ryż,makaron itp.Fast foodów
unikam .Chodzi mi o to abym nabrał masy mięsniowej a jednocześnie pozbawił się tłuszczu bo mój procent tkanki to 20 a chciałbym miec z 8-10 procent.
Taki mam plan aby chodzić na siłkę 4razy w tyg ,zrobić taki tren:

Poniedziałek : Klata ,Bicek lub tricek,tu mi musicie powiedzieć co łaczyc najlepiej z klatą i plecami.
Wtorek : Nogi ,brzuch
Czwartek : Plecy ,Bicek lub tricek
Piątek : Barki ,brzuch

I oczywiście bym się starał do tego jakies aeroby ,zeby zgubic tluszcz .
I jeszcze jedno mogę sie wspomoc jakimis odzywkami ? myslalem nad kupnem jakiegos gainera wyokiego w bialko ,bo zacząlem pracować i spozywanie 2 posiłkow w pracy jest nie mozliwe ,mogę tylko 1 ,bo mam 1 przerwe ,a tak to mogłbym na szybkosći walna takiego gainera ,potem posiłek.
Tak więc proszę o pomoc ,dzięki za poswiecony czas.Pozdro
  • 0

Marynarz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 3
83
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:170
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:110
  • Pas [cm]:90
  • Wyciskanie [kg]:110
  • Waga [kg]:78

Napisano Ponad rok temu

Re: tren
To zależy od kilku czynników. Najbardziej współpracującymi partiami są klatka/triceps plecy/biceps to nie znaczy że dla ciebie jedno czy drugie połączenie będzie najlepsze. Jeśli zależy ci na masie i regeneracji mięsni, a lubisz konkretną pompę to można założyć że ta opcja będzie dobra. Jeżeli masz dobrą regenerację to możesz łączyć również klatka/biceps plecy/triceps. Spróbuj na sobie a znajdziesz odpowiedź. Ja na masę robiłbym tą pierwszą opcję ze względu na dłuższy czas odpoczynku dla danej partii. Co do odżywek to jak najbardziej, dobry gainer lub zamiennik posiłku zależy jaką kwotą dysponujesz?
  • 0
Dołączona grafika

cynek89
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1229 postów
  • Pomógł: 0
59
Dobra
  • Lokalizacja:Płock
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:175

Napisano Ponad rok temu

Re: tren
Dobry gainer lub zamiennik posilku ?? tu sie nie zgodze..nie mozna zamieniac posilku na rzecz prochu bo to gowno da. Lepiej dac samo bialko do uzupelnienia diety niz gainera bo skoro chcesz gubic tluszcz to na co ci gainer w ktorym jest wiekszosc wegli...
  • 0
Jedyną Przegraną Jest Rezygnacja, Wszystko Inne Jest Krokiem Naprzód

Marynarz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 3
83
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:170
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:110
  • Pas [cm]:90
  • Wyciskanie [kg]:110
  • Waga [kg]:78

Napisano Ponad rok temu

Re: tren
Aleś zabłysnął odżywki 50/50 to tzw. zamienniki posiłków. On napisał że potrzebuje coś co chociażby częściowo zastąpi mu posiłek którego nie ma czasu zjeść w pracy a ty mu białko radzisz :P Żeby nie obrastać w tłuszcz to aeroby i masuj bo masz niedowagę nie słuchaj głupot. Cynek nie mam nic do ciebie ale próbujesz zabłysnąć i pierdolisz jak potłuczony. Wszyscy radzą tu na forum białko to ty radzisz białko :) tymczasem budując masę można b. dobrze wykorzystać gainera lub jeśli cię stać właśnie taki all in one. Na samym białku go nie przybędzie jak z dietą kuleję, nie wyrobi kalorycznie. Przestań pierdolić.
  • 0
Dołączona grafika

cynek89
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1229 postów
  • Pomógł: 0
59
Dobra
  • Lokalizacja:Płock
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:175

Napisano Ponad rok temu

Re: tren
fakt faktem ze ja i tak bym wolal stosowac bialko niz gainera bo nie wiadomo czy gainer nie zacznie go podlewac a skoro sam napisal ze chce zmiejszyc % tluszczu to ja bym gainera nie szamal.skoro nie ma czasu w pracy na 2 posilki to niech zje 1 ale bogatszy w kalorie i wartosci odzywcze..My Marynarz mamy odmienne zdania ale on sam zdecyduje co dla niego bedzie najlepsze :) I najlepiej niech ktos jeszcze sie wypowie

Użytkownik cynek89 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0
Jedyną Przegraną Jest Rezygnacja, Wszystko Inne Jest Krokiem Naprzód

Marynarz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 3
83
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:170
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:110
  • Pas [cm]:90
  • Wyciskanie [kg]:110
  • Waga [kg]:78

Napisano Ponad rok temu

Re: tren
Prawda jest taka że w jego przypadku taka odżywka all in one lub gainer dobrej jakości byłyby najlepsze (przynajmniej na ten 1szy cykl) i znalazłbym na to co najmniej kilka argumentów, których nie będę ci tłumaczył. Pobawisz się trochę odżywkami to przyznasz mi kiedyś rację. Wiadomo że najlepiej napisać białko bo białko zawsze jest wskazane, bo białko najtrudniej dostarczyć itp. itd. Tylko że najpierw trzeba mieć do tego bazę. 1 normalnie rozkminiony posiłek + 1 zbilansowany shake w odstępie czasowym, wyjdą na pewno na lepsze niż raz dojebać się do syta.
  • 0
Dołączona grafika

rolando
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: tren
Dzięki za rady ,kupiłem sobie Gainera,wlasnie takiego 50/50 ,tylko boje sie ze sie zrobie gruby,ale zdrowo sie odzywiam wiec chyba nie bedzie lipy.Ziomek ze sklepu mi kazał raz dziennie go walnąć i tak wlasnie będę czynił a czasami walne 2 razy jak będę miał mało czasu .
A kiedy mógłbym zacząć brać kreatyne ? bo kazdy mowi ze to Królowa wśród odzywek . :)

Użytkownik rolando edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

rolando
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: tren
aha i jeszcze takie pytanie poboczne co sadzicie o HMB ?
  • 0

pit86

pit86
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5640 postów
  • Pomógł: 39
  • Lokalizacja:Sweden
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka, wędkarstwo
  • Staż [miesiące]:coś około tyle że styka
  • Wzrost [cm]:180
  • Wyciskanie [kg]:155
  • Martwy ciąg [kg]:170
  • Waga [kg]:83

Napisano Ponad rok temu

Re: tren
hmb = strata pieniędzy bo nie działa

takie jest przynajmniej moje zdanie

nol9.jpg

www.massagepeter.se


rolando
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: tren
to po co to sprzedaja jak to nie dziala ? :] na co to w ogole jest ? bo mam taką puche w domu kiedys brat kupil i nie uzywal
  • 0

pit86

pit86
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5640 postów
  • Pomógł: 39
  • Lokalizacja:Sweden
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka, wędkarstwo
  • Staż [miesiące]:coś około tyle że styka
  • Wzrost [cm]:180
  • Wyciskanie [kg]:155
  • Martwy ciąg [kg]:170
  • Waga [kg]:83

Napisano Ponad rok temu

Re: tren
to ja zjedz jak ma jescze termin a sam się przekonasz że to strata kasy i czasu :D

a sprzedają różne suplementy których działanie jest delikatnie mówiąc wątpliwe :P

nol9.jpg

www.massagepeter.se


rolando
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: tren
a co z ta kreatyna moge brac czy za malo doswiadczony ppaker ze mnie ? :D
  • 0

pit86

pit86
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5640 postów
  • Pomógł: 39
  • Lokalizacja:Sweden
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka, wędkarstwo
  • Staż [miesiące]:coś około tyle że styka
  • Wzrost [cm]:180
  • Wyciskanie [kg]:155
  • Martwy ciąg [kg]:170
  • Waga [kg]:83

Napisano Ponad rok temu

Re: tren
ja bym poczekał jeszcze chwile na razie wystarczy Ci dieta za jakiś czas nie wiem pół roku czy coś w tym stylu smiało możesz spróbowac jakąś krete mono

nol9.jpg

www.massagepeter.se


GośćGuest_kulturysta8_*

Guest_kulturysta8_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: tren
skoro robisz progres bez kreatyny to zostaw ja i zaczekaj na pierwsza stagnacje , wtedy ja przelamiesz ;)

Michał1
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 1859 postów
  • Pomógł: 0
262
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: tren
W tym dziale trzymamy się treningu, a nie supli.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024