Skocz do zawartości


Zdjęcie

JENI w drodze do uzyskania ładnie wyrzeźbionej sylwetki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
137 odpowiedzi w tym temacie

PW.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 666 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: JENI w drodze do uzyskania ładnie wyrzeźbionej sylwetki
witaminy/minerały bierz po posiłku a nie przed nim {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif
  • 0
Paweł W.

jeni
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ostrów Wielkopolski

Napisano Ponad rok temu

Re: JENI w drodze do uzyskania ładnie wyrzeźbionej sylwetki
Oki dostosuje sie oczywiście do tych witaminek {SMILIES_PATH}/icon_e_biggrin.gif

Tak więc dzisiaj miałam troszkę jakby problemy, ciągło mnie dzisiaj do słodyczy, juz miałam taką silna pokusę tym bardziej, że u mnie w domu zawsze jest słodkiego niestety pod dostatkiem. Ale moi kochani WYTRWAŁAM {SMILIES_PATH}/icon_e_biggrin.gif

No i było tak:
8.00 sniadanie
- 50 g płatków owsianych na wodzie, 2 suszone śliwki i 2 suszone morele, gruszka, po łyżeczce otrębów owsianych i pszennych, łyżeczka ziaren słonecznika
11.00
- 2 białka jajek, pół żółtka, 4-5 łyżek jogurtu naturalnego 0,1%, 200 g surówki z kiszonej kapusty
13.30
- 100 g szynki z piersi kurczaka, 200 g brokułów, 4 łyżki jogurtu naturalnego 0,1%, koper i pietruszka
16.00
- pół puszki tuńczyka w sosie własnym, ogórek małosolny, pomidor, 1/2 papryki

18.45- 20.45 trening

21.00
- 30 g odżywki białkowej

Trening wyglądał dzisiaj tak:
Krótkie rozciąganie i
triceps
1. prostowanie ramion na wyciągu z góry stojąc 4 serie po 20, 18, 16, 14
2. wyciskanie "francuskie" jednorącz sztangielki stojąc 4 serie po 20, 18, 16, 14
3. prostowanie ramienia ze sztangielką w opadzie tułowia 4 serie po 20, 18, 16, 14
klatka piersiowa
1. rozpiętki w siadzie na maszynie 4 serie po 20, 18, 16, 14
2. wyciskanie poziome w siadzie na maszynie 4 serie po 20, 18, 16, 14
3. rozpiętki ze sztangielkami leżąc na ławeczce poziomej 4 serie po 20, 18, 16, 14
4. wyciskanie sztangielek w leżeniu na ławce poziomej 4 serie po 20, 18, 16, 14
Na koniec 40 minut stepper.

Nie zjadłam nic po treningu, nie miałam czasu i ochoty {SMILIES_PATH}/icon_mad.gif

Pozdrawiam {SMILIES_PATH}/icon_e_biggrin.gif
  • 0

PW.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 666 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: JENI w drodze do uzyskania ładnie wyrzeźbionej sylwetki
Jak się ma nic nie jeść po treningu to lepiej nie trenować ^^
  • 0
Paweł W.

jeni
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ostrów Wielkopolski

Napisano Ponad rok temu

Re: JENI w drodze do uzyskania ładnie wyrzeźbionej sylwetki
No co Ty do mnie mówisz na serio {SMILIES_PATH}/icon_e_surprised.gif
Przecież spożywam odżywke białkową to jak posiłek, no dobra to sie postaram zjeść chociaż jakieś jabłko, a co by było w sumie najlepsze, no i w jakiej ilości???? no i żeby nieszło w boki {SMILIES_PATH}/icon_e_confused.gif
Proszę o pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!! {SMILIES_PATH}/icon_cry.gif
  • 0

PW.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 666 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: JENI w drodze do uzyskania ładnie wyrzeźbionej sylwetki
Ciąglę Ci pisze że troszkę węgli, po treningu organizm prosi o nie dlatego wejdą w mięśnie a nie w tłuszcz.
Jabłko, odżywka, troszkę glukozy (do20g), możesz dać troszkę węgli złożonych 50g ryżu
  • 0
Paweł W.

jeni
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ostrów Wielkopolski

Napisano Ponad rok temu

Re: JENI w drodze do uzyskania ładnie wyrzeźbionej sylwetki
Dobra, dobra nie wyzywaj już mnie {SMILIES_PATH}/icon_redface.gif
Postaram sie dostosować jeśli tak będzie lepiej dla mnie. Wiesz ja juz od jakiegos czasu nigdy nie jadałam późno tzn po 18 to wyobraź sobie jak mam zareagować na godz 21, gdzie moj organizm już sie przyzwyczaił i nie potrzebuje wieczorkiem jedzonka, ale jak mięśnie potrzebuja do regeneracjii to cos im tam trzeba bedzie dac no nie {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif

Dzięki {SMILIES_PATH}/icon_e_biggrin.gif
  • 0

PW.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 666 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: JENI w drodze do uzyskania ładnie wyrzeźbionej sylwetki
Nie wyzywam {SMILIES_PATH}/icon_e_biggrin.gif
  • 0
Paweł W.

jeni
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ostrów Wielkopolski

Napisano Ponad rok temu

Re: JENI w drodze do uzyskania ładnie wyrzeźbionej sylwetki
Witam witam {SMILIES_PATH}/icon_e_biggrin.gif
Kolejny dzionek za nami, jak ten czas leci, właśnie skończyłam ćwiczonka i skończyłam wcinać jabłuszko a zaraz będzie odżyweczka białkowa {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif

Jedzonko dzisiaj:
8.00
- 50g płatków owsianych na wodzie, łyżka rodzynek, po łyżeczce otrębów owsianych i pszennych, łyżeczka pestek dyni i pół jabłka
11.00
- 220g surówki z młodej kapusty, 100 g twarogu chudego z 150g jogurtu naturalnego 0,1%
13.30
- 150 g rybki pangi ugotowanej na parze z dodatkiem ziół prowansalskich, okolo 200g fasoli szparagowej, 100 g surówki z kiszonej kapusty
16.30
- pół puszki tunczyka w sosie własnym, pomidor, ogórek małosolny

18.45-20.45 trening

20.55
- jabłko

21.30
- 30g odżywki białkowej

TRENING:
Krótkie rozciąganie i rozluźnienie mięśni
grzbiet, plecy
1. ściąganie drążka wyciągu górnego w siadzie szerokim uchwytem (nachwyt) 4 serie po 20
2. podciąganie sztangielki w opadzie (wiosłowanie) 4 serie po 20
3. wznosy barków "szrugsy" ze sztangielkami 4 serie po 20
4. unoszenie tułowia z leżenia przodem na ziemi 3 serie po 20
brzuch
1. unoszenie nóg w leżeniu tyłem 5 serii po 30
2. skłony tułowia w leżeniu tyłem ze skretem tułowia 5 serii po 20
3. "nożyce"pionowe w leżeniu tyłem pełne 5 serii po 30
Streching i 40 min stepper.

No a jutro chyba przerwa od treningu, tak poza tym to jutro chyba idę na imprezkę.{SMILIES_PATH}/icon_e_biggrin.gif
Pytanko czy mogę sobie wypić z 2 piwka {SMILIES_PATH}/icon_e_confused.gif Wiem, że nie powinnam, ale co uważacie {SMILIES_PATH}/icon_rolleyes.gif
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: JENI w drodze do uzyskania ładnie wyrzeźbionej sylwetki
Jeśli masz takie możliwości to radziłbym wcześniej ćwiczyć bo do 2 godzin po treningu mięśnie lepiej chłoną wartości odżywcze. Więc jeśli chcesz mieć ładną sylwetkę to spożywaj jakieś białko czy węglowodany, które rozbudują twoje mięśnie a nie pójdą w "boczki" {SMILIES_PATH}/icon_lol.gif Taka moja rada jeśli zła to proszę o naprostowanie {SMILIES_PATH}/icon_e_biggrin.gif.
  • 0
Dołączona grafika

PW.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 666 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: JENI w drodze do uzyskania ładnie wyrzeźbionej sylwetki
Pewnie że możesz sobie wypić {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif
Tylko pamiętaj abyś wypiła też jakiś soczek, wodę, bo troszkę może odwodnić {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif

Jak już robisz przerwę to nie odmawiaj sobie {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif

Ja często takie robie, uwierz mi {SMILIES_PATH}/icon_cool.gif
  • 0
Paweł W.

jeni
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ostrów Wielkopolski

Napisano Ponad rok temu

Re: JENI w drodze do uzyskania ładnie wyrzeźbionej sylwetki
Kochani jak juz wspominałam chyba już kilka razy {SMILIES_PATH}/icon_evil.gif nie mogę ćwiczyć wcześniej niż około 18.45 jest to NIEMOŻLIWE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tak więc muszę wszystko dostosowywać do treningu wieczornego, ja też bym wolała wcześniej, no ale cóż nie ma takiej opcji {SMILIES_PATH}/icon_evil.gif

Co do piwka to też tak myślałam tym bardziej, że ćwicze juz sporo czasu i zdarzało się wypić raz na jakis czas w weekendzik {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif i nic mi nie było
Niby, że wiele osób twierdzi, ze wtedy ma sie większy apetyt, ale u mnie znowóż jest tak, że ja właśnie jak piję na imprezie to nie jem, bo nie lubię.
Tak więc jutro imprezka, muszę odreagować ostatnie wydarzenia, ale będzie spokojnie {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif
Pozdrawiam {SMILIES_PATH}/icon_e_biggrin.gif
  • 0

PW.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 666 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: JENI w drodze do uzyskania ładnie wyrzeźbionej sylwetki
Ale3 tu nikt Ci nei pisze o póxnym ttreningu, wiemy jaką masz sytuację (ja wiem)
I jeśli chodzi o apetyt po piwku, pobudza go, lecz gdy pijemy na pusty żołądek najbardziej widać to jak po nim się objadamy {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif
  • 0
Paweł W.

jeni
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ostrów Wielkopolski

Napisano Ponad rok temu

Re: JENI w drodze do uzyskania ładnie wyrzeźbionej sylwetki

Jeśli masz takie możliwości to radziłbym wcześniej ćwiczyć bo do 2 godzin po treningu mięśnie lepiej chłoną wartości odżywcze. Więc jeśli chcesz mieć ładną sylwetkę to spożywaj jakieś białko czy węglowodany' date=' które rozbudują twoje mięśnie a nie pójdą w "boczki" [img']{SMILIES_PATH}/icon_lol.gif[/img] Taka moja rada jeśli zła to proszę o naprostowanie {SMILIES_PATH}/icon_e_biggrin.gif.


Chudy135 wspominał , a ja juz w sumie kilka razy wspominałam, ze nie da rady wczesniej niestety ćwiczyć.
Kurcze dzisiaj sobie obiecałam, ze nie będę cwiczyc ale czaicie, ze chyba nie wytrzymię i zrobie sobie może jakies godzinne aeroby (rowerek i stepper), to juz zalatuje trochę chorobą chyba no nie {SMILIES_PATH}/icon_e_confused.gif
Zobaczymy, zobaczymy, może jutro po dysce jak będę padnięta {SMILIES_PATH}/icon_redface.gif to dam sobie spokój, ale to zobaczy się jutro {SMILIES_PATH}/icon_e_biggrin.gif

Wieczorkiem może jescze "wskocze na kompa" i napiszę jak to dzisiaj u mnie wyglądało, a tak w ogóle to jak to teraz z tym moim odżywianiem dobrze???
Dobre te posiłki mam, no a wczoraj to po treningu zjadłam to jabłko i później dopiero odżywkę, także jest oki
Pozdrawiam
  • 0

PW.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 666 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: JENI w drodze do uzyskania ładnie wyrzeźbionej sylwetki
Nie jest źle {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif
A co do tej twojej choroby ;P Może się już uzależniłaś? {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif
  • 0
Paweł W.

jeni
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ostrów Wielkopolski

Napisano Ponad rok temu

Re: JENI w drodze do uzyskania ładnie wyrzeźbionej sylwetki
HMMMMMMMMMM jestem troszke wkurzona nie mam siana na imprezke i dzisiaj z imprezki nici {SMILIES_PATH}/icon_e_sad.gif No i wkurzona na cały świat doprawiłam się dzisiaj węglami (słodycze te sprawy), choć w sumie miałam nie zawielka ochote:(
Szkoda gadać, zawiodłam przede wszystkim siebie {SMILIES_PATH}/icon_e_sad.gif
Pocieszam sie tylko tym, że jutro nowy dzień i znowu zabieram sie za siebie, bo chce osiągnąć to co sobie postanowiłam mimo tego, że dzisiaj zawaliłam:)
A dzisiaj jak mi sie uda to pojeżdżę na rowerku i pocwiczę na stepperku
Wiem zawiodłam na całej linii w sumie nie tylko siebie ale i Was też, bo w końcu radzicie mi tu na tym forum, a ja zawalam, ale obiecuję, że sie poprawię {SMILIES_PATH}/icon_redface.gif
Pozdrawiam
  • 0

PW.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 666 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: JENI w drodze do uzyskania ładnie wyrzeźbionej sylwetki
Oj nie martw się {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif Tylko teraz już wiesz że musisz znaleźć inny sposób na uspokojenie się niż zajadanie się węglami {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif
Ps. a te arciki przeczytałaś? :> Tak szybko? ;P Jeśli tak to podeśle kilka nowych, jeśli nie to pierw proszę abyś skończyła te co wysłałem {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif Pozdrowienia {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif
  • 0
Paweł W.

jeni
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ostrów Wielkopolski

Napisano Ponad rok temu

Re: JENI w drodze do uzyskania ładnie wyrzeźbionej sylwetki
Wiesz martwic sie będę bo jak będę robiła takie wypady na węgle to nie szybko osiągnę to co chcę, aczkolwiek w sumie czytałam artykuł, w którym było wspomniane o tym, że jednodniowe doładowanie węglami jest nawet dobre, a co Ty uważasz czytałeś może też na ten temat. Może masz jakis artykuł na ten temat, bo ja juz nie pamiętam gdzie o tym czytałam, ale nie ma co sie w sumie tłumaczyc jakimis tam artykułami {SMILIES_PATH}/icon_e_confused.gif
Twoje arciki muszę jeszcze dokładnie przestudiować, bo jak narazie to tylko zerknełam tak powierzchownie, ale ciekawie wygładają {SMILIES_PATH}/icon_e_biggrin.gif Także jak podłapie klimaty to dam Ci cynk i podeslesz mi nowe OKI {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif

No dobra to teraz trzeba sie przyznać jak to wyglądał tej moj dzionek dzisiaj:

8.30
- płatki owsiane na wodzie, łyzka rodzynek, po łyzeczce otrębów owsianych i pszennych, łyzeczka nasion słonecznika, pół jabłka
12.30
- pół dużej piersi kurczaka, okolo 200 g surówki z młodej kapusty i ze 100 g kapusty kiszonej
15.00
- turbo doładowanie węglami (troche słodyczy, chipsów i 3 zapiekaneczki na chlebku do tego jasnym {SMILIES_PATH}/icon_eek.gif )
Wiem wiem nieładnie, ale będzie lepiej.

19.00- 20.45 TRENING (45 minut rowerek stacjonarny i 55 minut stepper)

20.55
- jabłko
21.30
- 30g odzywki bialkowej

No a jutro będzie lepiej {SMILIES_PATH}/icon_e_biggrin.gif
Aha jakos teraz mam zamiar sobie zrobic fotki to podesle moze jakies co??? Zobaczy sie {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif
  • 0

PW.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 666 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: JENI w drodze do uzyskania ładnie wyrzeźbionej sylwetki
Ładowanie węglami robi się przy dietach nisko ww, białkowych, tłuszczowych. U Ciebie nie jest wskazane ładowanie {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif
Rano możesz spokojnie zjeść więcej węgli {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif
Na wieczór troszkę węgli jeszcze nio {SMILIES_PATH}/icon_e_sad.gif
A na fotki czekam z utęsknieniem {SMILIES_PATH}/icon_cool.gif {SMILIES_PATH}/icon_redface.gif
  • 0
Paweł W.

Raiden
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JENI w drodze do uzyskania ładnie wyrzeźbionej sylwetki
Jaka to jest dieta? Dieta wygląda mi na przytycie, a jezdzisz na rowerze... Pozatym jedz tunczyka. Pierś smarz na oleju z oliwek
  • 0

jeni
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ostrów Wielkopolski

Napisano Ponad rok temu

Re: JENI w drodze do uzyskania ładnie wyrzeźbionej sylwetki
Do LoZa:
Więc tak: nie patrz na ten dzisiejszy dzionek, bo wiem, że dzisiaj zawaliłam {SMILIES_PATH}/icon_redface.gif to doładowanie węglami nie było celowe, poprostu tak wyszło niestety. Napewno nie chce przytyć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zobacz jak możesz na te moje wcześniejsze dzionki, czy tam to jedzonko było dobrze zbilansowane???

Nie wiem czy czytałes moje wczesniejsze wypowiedzi, mi w tej chwili zalezy na wyrzeźbieniu sylwetki, musze jeszcze zgubic troche tłuszczyku z ud i brzuszka. Także troszkę redukcjii.
Wiem, że to co dzisiaj wyrzeźbiłam z jedzeniem napewno mi w tym nie pomoze ale to taki jednorazowy wypad jutro bedzie napewno lepiej {SMILIES_PATH}/icon_e_biggrin.gif
Pozdro:)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 najnowszych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024