Skocz do zawartości


Zdjęcie

JENI w drodze do uzyskania ładnie wyrzeźbionej sylwetki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
137 odpowiedzi w tym temacie

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: JENI w drodze do uzyskania ładnie wyrzeźbionej sylwetki
Hehehe tylko przez spam są najczęstsze kłótnie na forum {SMILIES_PATH}/icon_twisted.gif
  • 0
Dołączona grafika

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: JENI w drodze do uzyskania ładnie wyrzeźbionej sylwetki
Zrobiłem porządek w tym temacie - nie spamować {SMILIES_PATH}/icon_exclaim.gif To jest temat jeni {SMILIES_PATH}/icon_exclaim.gif

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


Raiden
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JENI w drodze do uzyskania ładnie wyrzeźbionej sylwetki
Ostatni spam,
Gdzie się zapodział mój podpis? {SMILIES_PATH}/icon_lol.gif
  • 0

jeni
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ostrów Wielkopolski

Napisano Ponad rok temu

Re: JENI w drodze do uzyskania ładnie wyrzeźbionej sylwetki
Ależ ja Was wszystkich bardzo lubie chłopcy, a bywam tutaj niestety ostatnio tak rzadko bo poprostu mam jakos mało czasu {SMILIES_PATH}/icon_e_sad.gif
Ale poprawie sie:)
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: JENI w drodze do uzyskania ładnie wyrzeźbionej sylwetki

Ależ ja Was wszystkich bardzo lubie chłopcy

{SMILIES_PATH}/icon_redface.gif

a bywam tutaj niestety ostatnio tak rzadko bo poprostu mam jakos mało czasu {SMILIES_PATH}/icon_e_sad.gif
Ale poprawie sie:)

Nie tłumacz się, nie Wszyscy mają czas aby siedzieć na forum {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


jeni
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ostrów Wielkopolski

Napisano Ponad rok temu

Re: JENI w drodze do uzyskania ładnie wyrzeźbionej sylwetki
Ostatnie co bym mogła zrobic to tłumaczyc sie, poprostu mowie, że ostatnio brakuje mi czasu {SMILIES_PATH}/icon_mad.gif

Tak pokrotce co u mnie sie dzieje:
Od poniedzialku zmienilam troszke diete i plan treningowy.
Teraz robie definicje, cwicze mniej serii po mniej powtorzen, z tymze bardziej skupiam sie na wykonywaniu cwiczen i napinaniu miesni. Po kazdym tez treningu silowych robie aeroby narazie po 30minut, za jakis czas zamierzam zwikszyc do 40min.
Jesli chodzi o diete ro zmniejszylam weglowodany na rzecz bialka i dobrych tluszczy. Wywalilam jeden posilek poniewaz niestety nie moge sobie pozwolic na tyle posilkow w ciagu dnia. Takze jem teraz w godzinach 8, 11, 14, 17, i tak okolo 20.15 po treningu ostatni posilek. Ze sniadania wywalilam wegle i teraz jem warzywa z jakims bialkiem (twarozek, jajka czasami jogurt naturalny) z ziarnami slonecznika, jestem dluzej syta a pozniej to raczej jest tak jak bylo.
No i z suplementow tak jak juz chyba wspominalam zaopatrzylam sie w TSE.

Zobaczymy jak to teraz bedzie wygladac z moja waga, badz tez czy cos sie zmieni w centymetrach. Jak narazie zaczynam widzec poprawe, brzuch jest bardziej plaski a nogi zaczynaja nabierac lepszych ksztaltow. Wiem ze to jest narazie krotki okres ale efekty juz sa. Jak beda znaczne to przesle fotki.

Pozdrawaiam {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif
  • 0

jeni
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ostrów Wielkopolski

Napisano Ponad rok temu

Re: JENI w drodze do uzyskania ładnie wyrzeźbionej sylwetki

trening na definicje polega na zwiekszeniu intensywnosci' date=' objetosci pracy oraz maksymalnym przekrwienu miesni, czyli wiecej cwiczen, serii, powtorzen [img']{SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif[/img]


Wiem ale jak do tej pory to moje treningi byly za intensywne, dlatego tez postanowilam je troche przykrocic aby za jakis czas ponownie nieznacznie zwiekszyc. Nie wiem czy robie dobrze ale mam nadzieje, że tak:)

Jakby co radzcie:)
  • 0

jeni
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ostrów Wielkopolski

Napisano Ponad rok temu

Re: JENI w drodze do uzyskania ładnie wyrzeźbionej sylwetki
Nie ma zadnego chaosu, plan mam i bede sie do niego stosowac. Ten plan co teraz mam bede stosowac z jakies 3-4 tyg a po tym czasie wezme sie ostro za definicje:)
  • 0

jeni
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ostrów Wielkopolski

Napisano Ponad rok temu

Re: JENI w drodze do uzyskania ładnie wyrzeźbionej sylwetki
Czesc wszystkim!!!
Przepraszam przepraszam przepraszam, ze tak dlugo sie nie odzywalam ale moja siostra miala wesele 15 wrzesnia takze duzo zalarwiania i w ogole.
No ale moi mili niestety po weselu przybralo mi chyba z 5 kilo niestety, kurcze te lakocie i w ogole, ale od jutra biore sie na nowo ostro za prace.
Zadnych łakocii!!!! Wiem ze bede sie tego trzymac. Nie chwalac sie w sumie na weselu wszyscy byli zachwyceni nie tylko moja siostra jako panna mloda ale wszyscy z ktorymi tanczylam pytali sie mnie jaka kuracje przeprowadzilam ze tak wspaniale wygladam, w ogole zdarzaly sie osoby w rodzinie ze mnie poprostu na poczatku w ogole nie poznali. No ale juz nic nie pisze bo moge popasc w samouwielbienie ale ja na szczescie taka nie jestem i ciagle cos mi sie we mnie nie podoba.
Takze od jutra powracam do mojego trybu zycia a wiec zdrowe odzywianie i ulubione przeze mnie wyciskanie siodmych potow podczas treningow. Kurcze jak ja to uwielbiam,
Poza tym jutro zamierzam kupic sobie gryf do cwiczen i odpowiednie ciezary. U mnie w rodzince oczywiscie nie maja dla mnie zrozumienia, powtarzaja po co Ci ten gryf lepiej kup sobie cos do ubrania. Oni poprostu nie umieja tego zrozumiec ze sport jest wazna czescia mojego zycia, ze ja to poprostu kocham.
Mam nadzieje ze jutro mi sie uda cosik skrobnac i powiem jak to teraz u mnie w ogole te treningi i odzywianie wyglada bo jest troche inaczej.
Pozdroweinia dla wszystkich:)
  • 0

PW.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 666 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: JENI w drodze do uzyskania ładnie wyrzeźbionej sylwetki
{SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif
Gryf dobra rzeczy {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif Już praktycznie wszystko możesz ćwiczyć {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif
  • 0
Paweł W.

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: JENI w drodze do uzyskania ładnie wyrzeźbionej sylwetki
Moim zdaniem wszystko można robić hantlami.
  • 0
Dołączona grafika

PW.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 666 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: JENI w drodze do uzyskania ładnie wyrzeźbionej sylwetki
Gryfem łatwiej zrobić nadgrastki, plecy (wiosłowanie) i oczywiscie przysiad {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif
  • 0
Paweł W.

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: JENI w drodze do uzyskania ładnie wyrzeźbionej sylwetki
No to tak ale np. rozpiętek sztangą nie zrobisz {SMILIES_PATH}/icon_e_biggrin.gif chociarz na upartego wszystko się da {SMILIES_PATH}/icon_twisted.gif
  • 0
Dołączona grafika

jeni
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ostrów Wielkopolski

Napisano Ponad rok temu

Re: JENI w drodze do uzyskania ładnie wyrzeźbionej sylwetki
Co do sztangielek to mam 2 i 4kg ale kurde juz od jakiegos czasu zauwazylam ze te 4 sa mi za lekkie a ja nie bede co chwila kupywala nowych wiekszych sztangielek, a gryfem moge robic bicepsa, tricepsa, przysiady na pupcie itd sami wiecie o co chodzi bede sobie aby dokupywala ciezary.
Pozdrowionka:)
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: JENI w drodze do uzyskania ładnie wyrzeźbionej sylwetki
[quote="jeni":2b0f1]Czesc wszystkim!!!
Przepraszam przepraszam przepraszam, ze tak dlugo sie nie odzywalam ale moja siostra miala wesele 15 wrzesnia takze duzo zalarwiania i w ogole.[/quote]
Jak Ci już wcześniej pisałem nie przepraszaj bo nie ma za co {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif


[quote name='"jeni":2b0f1]No ale moi mili niestety po weselu przybralo mi chyba z 5 kilo niestety' date=' kurcze te lakocie i w ogole, ale od jutra biore sie na nowo ostro za prace.[/quote']
hehe szkoda że mi tak masa nie idzie {SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif


[quote name='"jeni":2b0f1]Oni poprostu nie umieja tego zrozumiec ze sport jest wazna czescia mojego zycia' date=' ze ja to poprostu kocham[/quote']
Rozumiem Ciebie doskonale ja też to kocham, kocham jak mięśnie się pompują jak dam im maksymalny wycisk na treningu {SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif Tego uczucia nie można opisać słowami... {SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif

Pozdrawiam

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


jeni
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ostrów Wielkopolski

Napisano Ponad rok temu

Re: JENI w drodze do uzyskania ładnie wyrzeźbionej sylwetki
Nie ni z tymi 5 kilogramami to troche przecholowalam chyba, wiecie jak to baba zawsze sobie doda, a po drugie to nie pozwolilabym sobie na to aby w tak krotkim czasie tyle przytyc {SMILIES_PATH}/icon_razz.gif Tak na oko sobie w sumie zaokraglilam, nie wazylam sie bo wage mam spieprzona {SMILIES_PATH}/icon_e_sad.gif Ale za kilka dni bedzie okej, juz sie wzielam za siebie!!!!
Dzisiaj kupilam wreszcie gryf i talerze narazie 2 po 2kg i 2 po 1kg, no i bede sukcesywnie dokupywala.
Czyli tak w swoich zbiorach mam juz atlas silowy, stepper, sztangielki 2kg i 4kg, rowerek stacjonarny (starodawny ale jest {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif ) no i teraz ten gryf, nastepne w kolejnosci chyba jest laweczka ale to dopiero za jakis czas {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif
Niedlugo mi miejsca w pokoju zabraknie hehe.
Pozdrawiam:)
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: JENI w drodze do uzyskania ładnie wyrzeźbionej sylwetki
Wszystkiego najlepszego JENI {SMILIES_PATH}/icon_exclaim.gif {SMILIES_PATH}/icon_exclaim.gif {SMILIES_PATH}/icon_exclaim.gif {SMILIES_PATH}/icon_exclaim.gif {SMILIES_PATH}/icon_exclaim.gif {SMILIES_PATH}/icon_exclaim.gif
  • 0
Dołączona grafika

PW.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 666 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: JENI w drodze do uzyskania ładnie wyrzeźbionej sylwetki
Abyś znalazła drugą częśc lepszą od poprzedniej :***
  • 0
Paweł W.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 najnowszych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024