Skocz do zawartości


Zdjęcie

JENI w drodze do uzyskania ładnie wyrzeźbionej sylwetki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
137 odpowiedzi w tym temacie

Raiden
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JENI w drodze do uzyskania ładnie wyrzeźbionej sylwetki
Idz do apteki kup 4 blistry 'tussisept' okolo 24-30zł. Wykonuj aeroby 4x w tygodniu po 40minut. Jedz pierś z kurczaka z warzywami i ryzem gotowanym na oleju z oliwek. Z rana możesz np twarożek, tunczyka. Unikaj pieczywa. jak cos to czarne tylko. I nie jedz żadnych odżywek. Efekt zapewniam:)
A i tussisept bierz 2 tabsy rano, 2 przed treningiem i 2 okolo 18 do 19.
Efedryna jest to steryd nie powodujący skutków ubocznych.
  • 0

PW.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 666 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: JENI w drodze do uzyskania ładnie wyrzeźbionej sylwetki
Jak komuś polecasz Loza efedrynę to napisz mu to, możliwe że dana osoba sobie nie życzy stosowania takich substancji bądź ma jakieś wskazania co do tego
  • 0
Paweł W.

Raiden
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JENI w drodze do uzyskania ładnie wyrzeźbionej sylwetki
Napisałem, i tak wogle to napewno pisze konkretne porady a nie 'jakieś tam mięso'...
  • 0

PW.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 666 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: JENI w drodze do uzyskania ładnie wyrzeźbionej sylwetki
Ok sorx źle przeczytałem, a skutki powoduje gdy jest brana w nadmiarze, a większość ludzi bierze spalacze w nadmiarze dlatego została wywalona z odżywek itp. bo to środek śmiertelny
  • 0
Paweł W.

Raiden
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JENI w drodze do uzyskania ładnie wyrzeźbionej sylwetki
Napisałem ,że 4 blistry. Tyle trwa cykl.
  • 0

jeni
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ostrów Wielkopolski

Napisano Ponad rok temu

Re: JENI w drodze do uzyskania ładnie wyrzeźbionej sylwetki
Żadnych takich nie zamierzam brac aczkolwiek kusza efekty jakie mogłabym uzyskac {SMILIES_PATH}/icon_e_surprised.gif Pozostane jednak narazie przy tym co mam, ale dzieki za porade LoZa!!!

Troche tutaj zaniedbalam forum, ale jestem jestem aktywna:)
Dzisiejszy dzien ze zmianami jakie wprowadzilam po uzyskaniu porad!!!! wygladal tak:

8.00
- płatki owsiane 50g na wodzie, po łyżeczce otrąb owsianych i pszennych, łyżeczka pestek dynii, pół jabłka, cynamon
11,00
- 200ml maślanki, 3 babeczki z przepisu South Beach (składniki to: szpinak, jajka, papryka, cebula i przyprawy)
13,30
- 150 g pangii, brokuły, 4 łyżki jogurtu naturalnego 0,1%
16,30
- 100 g piersi kurczaka, 2 plastry szynki drobiowej, 2 łyzki jogurtu naturalnego 0,1%

18.45 - 20.50 TRENING

21.00
- 50g ugotowanego brazowego ryżu
21.30
- 30g odżywki białkowej

TRENING:
Rozciaganie i
biceps:
1. uginanie ramion ze sztangielkami stojąc podchwytem (z "supinacją" nadgarstka) 4 serie po 20
2. uginanie ramion ze sztangielkami stojąc podchwytem do połowy 4 serie po 20
3. uginanie ramion ze sztangielkami w siadzie - w podporze o kolano 4 serie po 20,18,16,14
brzuch:
1. unoszenie nog w leżeniu tyłem 6 serii po 30
2. spiananie brzucha z nogami zgietymi, podpartymi na łóżku 5 serii po 50
3. nożyce poziome 5 serii pełnych po 20
krótki streching i 50 minut jazdy na rowerze stacjonarnym

Ogolnie to jestem dzisiaj padnieta, ale uwielbiam to uczucie {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif
Pozdrawiam:)
  • 0

Raiden
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JENI w drodze do uzyskania ładnie wyrzeźbionej sylwetki
A to trening/deita z jednego dnia?
  • 0

jeni
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ostrów Wielkopolski

Napisano Ponad rok temu

Re: JENI w drodze do uzyskania ładnie wyrzeźbionej sylwetki
Tak , tak zgadza sie to dietka i trening z jednego dnia, a co???? B)
Ale ja tutaj ciagle eksperymentuje wprowadzam zmiany pod wplywem rad jakie od Was wszystkich uzyskuje, po dzisiejszym dniu tez bedzie troche inaczej, ale to skrobne wieczorkiem.
Pozdrawiam:)
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: JENI w drodze do uzyskania ładnie wyrzeźbionej sylwetki
A ja bym chętnie zobaczył Twoje zdjęcia {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


jeni
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ostrów Wielkopolski

Napisano Ponad rok temu

Re: JENI w drodze do uzyskania ładnie wyrzeźbionej sylwetki
Hmm fotki mowisz {SMILIES_PATH}/icon_redface.gif
No wiesz jeszcze jest troche do poprawek, musi mi troszke tluszczyku zejsc z ud (49cm {SMILIES_PATH}/icon_cry.gif ) i brzuszka. Na brzuszku juz tam miesnie widac {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif ale jeszcze jest do dopracowania, tricepsik i bicepsik tez jakis tam jest:)
Fotki to moze wrzuce jak bedzie perfekt co!!!
Wiesz z jakies 1,5 roku temu bylam ciezsza o jakies 20 kilo {SMILIES_PATH}/icon_rolleyes.gif , waga dochodzila do 70 kilo przy 157 cm wzrostu takze mialam nad czym pracowac.
Takze juz jest dobrze, zadnych fotek narazie w kompie nie mam, takze jak tylko zrobie sesje zdjeciowa {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif moze w przyszlym tygodniu jak bede miala dostep do aparatu!!! to zaraz wrzuce kilka fotek z przed i po {SMILIES_PATH}/icon_e_biggrin.gif
Pozdrawiam:)
  • 0

Raiden
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JENI w drodze do uzyskania ładnie wyrzeźbionej sylwetki
powinac ważyć 47 {SMILIES_PATH}/icon_cool.gif Ja mam wzrost 179 i waże 97,5 kg {SMILIES_PATH}/icon_razz.gif No ale u mnie to sporo jest mięśni. {SMILIES_PATH}/icon_evil.gif Ale do pracy!
  • 0

jeni
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ostrów Wielkopolski

Napisano Ponad rok temu

Re: JENI w drodze do uzyskania ładnie wyrzeźbionej sylwetki
Wiem, że powinnam wazyc 47 kg, ta waga byla zawsze moim celem, obecnie waze 48 kilo takze niewiele mi brakuje {SMILIES_PATH}/icon_e_biggrin.gif

Takze moj dzionek ze zmianami wygladal dzisiaj tak:

8.00
- płatki owsiane na wodzie 50g, po łyżeczce otrebow pszennych i owsianych, 2 morele suszone, 2 śliwki suszone, pół jabłka, cynamon
10,30
- 3 babeczki z przepisu South beach (składniki to: szpinak, jajka, ser zolty niskotluszczowy, papryka i cebula, oraz przyprawy)
13,00
- 100 g szynki drobiowej, 250g fasoli szparagowej, 1/4 papryki, łyżka oliwy z oliwek, zioła prowansalskie
15,30
- 100g piersi z murczka, 2 łyżki jogurtu naturalnego 0,1%
17,30
- ok 35 g ryzu brazowego, 1 łyżka jogurtu naturalnego 0,1%

18.45-20.45 TRENING

20.55
-jabłko
21.30
- 30g odżywki białkowej

Dzisiaj trenowalam sobie:
Rozciaganko krotkie i
triceps:
1. wyciskanie "francuskie" jednorącz sztangielki stojąc 4 serie 20,18,16,14
2. prostowanie ramienia ze sztangielką w opadzie tułowia 4 serie 20,18,16,14
3. prostowanie ramion na wyciągu górnym stojąc 4 serie 20,18,16,14
posladki
1. odwodzenie nogi w tył stojąc 4 serie po 20
2. podnoszenie zgietej nogi w górę w klęku podpartym 4 serie po 20
3. podnoszenie prostej nogi w górę w klęku podpartym 4 serie po 20
4. prostowanie zgietej nogi w klęku podpartym 4 serie po 20
dluzszy streching i 50 minut jazdy na rowerze stacjonarnym.

Dowiedzialam sie dzisiaj ciekawych rzeczy od przyjaciela z forum takze jutro kolejne zmiany ale tym razem w treningu.
Takze jak macie ochote to sledzcie co tam nakombinuje znowu aby bylo lepiej z cialkiem moim:)

Pozdrawiam goraco wszystkich {SMILIES_PATH}/icon_redface.gif
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: JENI w drodze do uzyskania ładnie wyrzeźbionej sylwetki

Wiem' date=' że powinnam wazyc 47 kg, ta waga byla zawsze moim celem, obecnie waze 48 kilo takze niewiele mi brakuje [img']{SMILIES_PATH}/icon_e_biggrin.gif[/img]

No to Jesteś już bardzo blisko celu {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


jeni
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ostrów Wielkopolski

Napisano Ponad rok temu

Re: JENI w drodze do uzyskania ładnie wyrzeźbionej sylwetki
Nio nio jestem juz coraz blizej:) B)
Apropo wczoraj bylo juz troche pozno i troche sie mylnelam {SMILIES_PATH}/icon_rolleyes.gif
100g piersi z murczka, 2 łyżki jogurtu naturalnego 0,1%

Mialam na mysli 100g piersi z kurczaka {SMILIES_PATH}/icon_redface.gif
  • 0

jeni
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ostrów Wielkopolski

Napisano Ponad rok temu

Re: JENI w drodze do uzyskania ładnie wyrzeźbionej sylwetki
Ja juz troche ostatnio zglupialam, bo ile ludzi tyle opinii, takze z jednej strony tak z drugiej tak i juz sama nie wiem. Jak bede miala wiecej czasu tzn. niedlugo urlop {SMILIES_PATH}/icon_lol.gif to musze sie w tym wszystkim wglebic bardziej, osobiscie czytajac artykuly {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif

A jak narazie to kolejny dzionek minal mi tak:
8.00
- 50 g płatkow owsianych na wodzie, po łyżeczce otrebow pszennych i owsianych, łyzeczka slonecznika, gruszka, cynamon
10,30
- 2 jajka + brokuly
13,30
- piers z kurczaka 100g + fasola szparagowa 250g + pół papryki, łyżka oliwy z oliwek, troszenke koncentratu pomidorowego
15,30
- 70 g tunczyka w sosie wlasnym + 2 łyzki jog. naturaln. 0,1% + 100g surowki z kapusty bialej mlodej
17,30
- ok 50g ryzu brazowego + 2 lyzki jog. naturaln. 0,1%

18,45 - 20,15 TRENING

20,25
- 30g ryzu brazowego + jablko
22,00
- 30 g odzywki bialkowej

Dzisiaj wymeczylam:
klatke piersiowa
1. rozpietki w siadzie na maszynie 4 serie z zastosowaniem progresji
2. wyciskanie poziome w siadzie na maszynie 4 serie z zastosowaniem progresji
3. rozpietki ze sztangielkami w lezeniu na ławce poziomej 4 serie po 20
4. wyciskanie sztangielek w lezeniu na lawce poziomej 4 serie po 20
nogi i łydki
1. przysiady z nogami na szerokosc bioder 4 serie po 20
2. wypady nog do przodu 4 serie po 20
3. prostowanie nog na maszynie 4 serie z zastosowaniem progresji
4. wznoszenie na palcach (łydki) 4 serie po 20
brzuch
1. unoszenie nog w lezeniu tylem 6 serii po 30
2. nozyce poziome 6 serii po 20
3. przyciaganie nog do łokci na zmiane 6 serii po 20
Oczywiscie na poczatku krotkie rozciaganie a na koncu streching.

Nio to chyba nic nie pomylilam, dzisiaj jestem padnieta, za duzo mam na glowie . Poza tym za duzo wiadomosci na dzisiaj, poprostu mam maly mentlik w glowie {SMILIES_PATH}/icon_e_sad.gif

Do jutra:)
  • 0

PW.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 666 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: JENI w drodze do uzyskania ładnie wyrzeźbionej sylwetki
Rano brakuje białka {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif
A po treningu daj ryż biały a nie brązowy, brązowy ma błonnik (spowalnia trawienie)
  • 0
Paweł W.

Raiden
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JENI w drodze do uzyskania ładnie wyrzeźbionej sylwetki

Rano brakuje białka {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif
A po treningu daj ryż biały a nie brązowy, brązowy ma błonnik (spowalnia trawienie)

CZYM JEST BŁONNIK I JEGO ROLA W ŻYWIENIU

Błonnikiem (włóknikiem) pokarmowym (angielski fiber lub dietary fiber) nazywamy zespół substancji ścian komórkowych roślin nie trawionych i nie wchłanianych w przewodzie pokarmowym człowieka. Jest to mieszanina substancji o charakterze polisacharydowym (celuloza, hemicelulozy, pektyny, gumy, śluzy) i niepolisacharydowym (ligniny). Podstawowy podział błonnika obejmuje następujące frakcje:
Nazwa frakcji Rozpuszczalność w wodzie Główne źródła Rola w żywieniu
Celuloza Nierozpuszczalna Warzywa, owoce, ziarna zbóż Usuwa zaparcia, stabilizuje poziom glukozy we krwi, ogranicza przyrost masy ciała, zapobiega powstawaniu nowotworów okrężnicy, wiąże wodę i zwiększa ilość usuwanych odpadów, pomaga w wypłukiwaniu toksyn i ubocznych produktów przemiany materii w przewodzie pokarmowym
Hemicelulozy Częściowo rozpuszczalne Ziarna zbóż, otręby Usuwają zaparcia, obniżają przyrost masy ciała, zapobiegają powstawaniu nowotworów okrężnicy
Ligniny Nierozpuszczalne Ziarna zbóż, "zdrewniałe" warzywa Usuwają nadmiar kwasów żółciowych i cholesterolu pokarmowego, usuwają zaparcia, zapobiegają powstawaniu kamieni żółciowych i powstawaniu nowotworów końcowych części układu pokarmowego
Pektyny Rozpuszczalne Owoce Obniżają poziom cholesterolu we krwi, regulują gospodarkę kwasów żółciowych, chronią przed nowotworami i powstawaniem kamieni żółciowych
Gumy i śluzy Rozpuszczalne Dodatki do żywności Obniżają poziom cholesterolu i glukozy we krwi, powodują powstawanie uczucia sytości


WŁAŚCIWOŚCI

Podstawowe właściwości błonnika:

1.

Pomaga w zaparciach, biegunce i bólach towarzyszących hemoroidom.

Błonnik wędruje przez cały przewód pokarmowy w stanie praktycznie niezmienionym. Jednakże wzdłuż całej drogi wchłania wodę, przez co zwiększa objętość masy kałowej i przyspiesza eliminację niestrawionych resztek. Ułatwia to regularne wypróżnienie się. Żywność zawierająca dużo błonnika pokarmowego pomaga zapobiegać zaparciom i bólom towarzyszącym hemoroidom, ponieważ zwiększa zawartość wody w kale, przez co łatwiej go wydalić z organizmu.
2.

Pomaga w walce z otyłością.

Błonnik pomaga zrzucić zbędne kilogramy, gdyż wchłania wodę, dzięki czemu pęcznieje i wypełnia żołądek, zmniejszając uczucie głodu, a także opóźniając moment, w którym pożywienie opuszcza żołądek.
3.

Obniża poziom cholesterolu i trójglicerydów.

Błonnik rozpuszczalny (pektyny) jest rozkładany do trójkarboksylowych kwasów tłuszczowych, które odpowiadają za hamowanie biosyntezy cholesterolu w wątrobie. Dzięki swej konsystencji wyłapuje i usuwa kwasy żółciowe z jelit. Ponieważ wątroba używa ich do produkcji cholesterolu, zatem gdy zostaną usunięte, obniża się poziom cholesterolu. Wydalanie kwasów żółciowych to główny sposób pozbywania się przez organizm nadmiaru cholesterolu, gdyż nie może on, tak jak inne tłuszcze zostać zmetabolizowany. Błonnik nierozpuszczalny obniża poziom trójglicerydów we krwi, przez co zmniejsza ryzyko miażdżycy.

4.

Stabilizuje stężenie glukozy we krwi.

Błonnik opóźnia przemianę węglowodanów poprzez częściowe blokowanie dostępu glukozy do krwi, co z kolei zmniejsza wydzielanie insuliny i pomaga w utrzymaniu stabilnego poziomu cukru we krwi. Ponadto wydzielanie insuliny jest częściowo wywoływane i regulowane przez system hormonalny (żołądkowy peptyd hamujący GIP i enteroglukagon). Wzrost spożycia błonnika prowadzi do obniżenia poziomu hormonów.

5.

Oczyszcza organizm z toksyn i metali ciężkich.

Błonnik rozpuszczalny i nierozpuszczalny pomaga eliminować z organizmu toksyny, kwasy żółciowe, metale ciężkie (dzięki zdolnościom jonowymiennym wolnych grup karboksylowych) a nawet substancje rakotwórcze (np. poziom azotynów w organizmie skutecznie obniżają pektyny znajdujące się w jabłkach, porzeczkach i innych owocach, jeśli owoce te nie były nadmiernie opryskiwane).



Dodatkowe ważne informacje

*

Duża dawka błonnika może zmniejszyć skuteczność innych leków, np. doustnych środków antykoncepcyjnych i leków zmniejszających stężenie cholesterolu. Powinno zachować się 2 godzinny odstęp między posiłkiem a podaniem lekarstwa.
*

Połykanie dużych ilości tabletek lub kapsułek zawierających błonnik może być niebezpieczne. Po zbyt małym nasyceniu wodą zwiększają one swą objętość i mogą utkwić w gardle lub w jelitach.
*

Rozpuszczalne składniki błonnika mogą ograniczać wchłanianie składników pokarmowych tj. żelazo, cynk i wapń.
*

Błonnik w jelicie grubym wchłania wodę. Jeżeli nie ma wystarczającej ilości wody, stolec będzie twardy i gęsty, może też powodować zaparcia. Aby maksymalizować efekty błonnika i optymalizować eliminacją produktów ubocznych przemiany materii, powinno dostarczać się przynajmniej 2 litry wody dziennie.
*

Nagłe dostarczenie organizmowi dużej dawki błonnika może wywołać wzdęcia i bóle brzucha. Dotyczy to zwłaszcza roślin strączkowych. U niektórych osób produkty zawierające dużo błonnika, szczególnie pszenne, mogą podrażnić żołądek.





ZAPOTRZEBOWANIE NA BŁONNIK

W Polsce spożycie błonnika kształtuje się na poziomie 15 g dziennie. W społeczeństwach nieuprzemysłowonych, w Afryce spożycie błonnika wynosi około 60 gram na dobę. Efektem tego jest niska bardzo niska zachorowalność na choroby nowotworowe jelita grubego i odbytu. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) zaleca spożywanie 20-40 g błonnika dziennie.





ZAWARTOŚĆ W ŻYWNOŚCI

Duże rozbieżności w podawanych przez różnych autorów zawartościach błonnika pokarmowego w tych samych surowcach są spowodowane nie tylko zmiennością materiału roślinnego, ale także stosowaniem różnych metod oznaczania.

Produkty pochodzenia zwierzęcego (mięso i naturalne przetwory, ryby, mleko i naturalne przetwory, jaja) a także alkohole, masło, oleje i pozostałe produkty tłuszczowe nie zawierają błonnika pokarmowego.
  • 0

jeni
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ostrów Wielkopolski

Napisano Ponad rok temu

Re: JENI w drodze do uzyskania ładnie wyrzeźbionej sylwetki
Dzieki LozA za ciekawy artykuł B) W sumie to tak tylko powierzchownie wiedzialam na temat błonnika, wiedzialam ze nie jest trawiony ale przyczynia sie do poprawy metabolizmu znaczy sie lepszego trawienia i jest dobry jak sie ma tam jakies zaparcia {SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif

8.00
- 50g płatkow owsianych na wodzie, 2 suszone morele i 2 suszone sliwki, gruszka, po lyzeczce otrebow pszennych i owsianych, łyzeczka ziaren slonecznika, cynamon
10,30
- 2 ugotowane jajka + brokuły + 2 łyzki jog. nat. 0,1%
13,00
- 150g pangi + 175 g surówki z mlodej kapusty + 250g fasoli szparagowej, zioła prowansalskie, łyżka oliwy z oliwek
15,30
- 150 twarozku ziarnistego 2,5%, papryka czerwona
17,30
- ok 30g ryzu brazowego

18,45 - 20,30 TRENING

ok 20,40
- jabłko + 2 wafle ryzowe i troszenke ryzu brazowego(10g-20g)

21,30
- 30g odzywki bialkowej

TRENING
Krotkie rozciaganie i
grzbiet
1. sciaganie drazka wyciagu górnego w siadzie szerokim uchwytem nachwyt 4 serie z zastosowaniem progresji
2. podciąganie sztangielki w opadzie (wiosłowanie) 4 serie po 20
3. wznosy barków "szrugsy" ze sztangielkami 4 serie po 20
4. unoszenie tułowia z leżenia przodem na ziemi 3 serie po 15
biceps
1. uginanie ramion ze sztangielkami stojąc podchwytem (z "supinacja" nadgarstka) 4 serie po 20
2. uginanie ramion ze sztangielkami stojąc podchwytem do połowy 4 serie po 20
3. uginanie ramion ze sztangielkami w siadzie - w podporze o kolano 4 serie 20,18,16,14
Na koniec rowerek stacjonarny 45 minut.

Nio tak to dzisiaj wygladalo. W weekend jak bede miala troszenke wiecej czasu to musze sobie troszke poczytac w internecie i poglebic troche wiedzy bo mam troszenke mentlik w niektorych kwestiach mnie bardzo interesujacych, jakby co to bede pytac.

Pozdrawiam:)
  • 0

Raiden
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JENI w drodze do uzyskania ładnie wyrzeźbionej sylwetki

Wiem' date=' że powinnam wazyc 47 kg, ta waga byla zawsze moim celem, obecnie waze 48 kilo takze niewiele mi brakuje [img']{SMILIES_PATH}/icon_e_biggrin.gif[/img]
cjonarnym.

Niewiem czy wiesz, ale możesz tracić tkankę mięsniową. Udaj się na badanie poziomu tłuszczu.
  • 0

jeni
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ostrów Wielkopolski

Napisano Ponad rok temu

Re: JENI w drodze do uzyskania ładnie wyrzeźbionej sylwetki
Kurcze chce zmierzyc sobie ilosc tkanki tluszczowej ale musze sie najpierw dowiedziec gdzie u mnie mozna to zrobic, bo naprawde jestem ciekawa ile tam tego tluszczyku we mnie siedzi.

Nio wczoraj udało mi się ułożyć mój cały tygodniowy plan ćwiczen silowych i aerobowych, z tymze czekam jeszcze na poprawki od pewnego forumowicza. Teraz jeszcze układam sobie moj plan odzywiania.
Jak wszystko bede miala dopracowane to oczywiscie umieszcze na forum

A dzisiaj było tak:
8.00
- 50g płatkow owsianych na wodzie, 2 suszone morele i 2 suszone sliwki, 100 g gruszki, 1 łyżeczka otrab owsianych i 1 łyzeczka slonecznika
11.00
- kefir 450g
13,00
- 50g ryzu brazowego + 100g miesa kurczaka + 10g oliwy z oliwek + koperek

15.10-16.45 TRENING

16.55
- jablko
17.40
- 50g ryzu brazowego + 70 tunczyka w sosie własnym
20.40
- 100g twarogu chudego

Kurde tak sobie pozniej weszlam na kalkulatory zywieniowe i wyszlo mi troche za duzo wegli, w granicach kalorycznych sie zmiescilam, ale kurde to wegle {SMILIES_PATH}/icon_e_sad.gif
Jutro bede jadla jednak mniej wegli tzn. 30g ryzu przed treningiem i 30g ryzu po treningu i to musi strarczyc {SMILIES_PATH}/icon_mad.gif

TRENING
Rozciaganie i
triceps
1. prostowanie ramion na wyciągu z góry stojąc 4 serie po 20, 18, 16, 14
2. wyciskanie "francuskie" jednorącz sztangielki stojąc 4 serie po 20, 18, 16, 14
3. prostowanie ramienia ze sztangielką w opadzie tułowia 4 serie po 20, 18, 16, 14
brzuch
unoszenie nóg w leżeniu tyłem 6 serii po 50
Na koniec 45 minut rowerek stacjonarny.

Kurcze staram sie zamknac trening w 90 minutach ale naprawde musze sie sprezac. Trudno jest ale nie chce za bardzo przemeczac miesni tym bardziej ze cwicze codziennie No ale tak poza tym to wlasnie zaleca sie nie dluzej niz 90 minut, takze stosuje sie.

Nio to to by bylo na dzisiaj. Pozdrawiam
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 najnowszych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024