Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kołyska i inne pytania


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

Roks
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Kołyska i inne pytania
Witam. Ostatnie lata nie miałem czasu no i niestety z formom jest tragicznie sporo przytyłem, więc teraz trzeba się tego pozbyć, mam nadzieje, ze w rok dam rade.

Wymiary mam tragiczne


Pośladki 114.50
Brzuch 114.30

Kilka lat temu miałem coś lekko ponad 70 w obu przypadkach, ale tak to jest jak się siedzi w pracy tyle godzin, powinni dawać jakieś treningi czy coś, potem jak się przychodzi do domu, to tak się jest wykończonym, że myśli się o szybkim zaśnięciu.


Trochę w internecie poszukałem i planuje co drugi dzień ile dam rade ćwiczyć.

Planuje ten trening

[media][media][/media]![/media]

i takie ćwiczenia

superbrzuszki
brzuszki odwrócone
unoszenie bioder
Kołyska



Tutaj mam problem z Kołyska z opisów nie bardzo wiem jak to wykonać, dlatego jeśli jest jakiś filmik, byłoby super :)




Mam pytanie co do picia wody, czy musi to być koniecznie woda mineralna kupowana, czy może być to zwykła przegotowana?
Jeśli chodzi o dietę, to zamierzam jeść głownie warzywa i owoce jakie lubię np. pomidory, ogórki, kapusta np. pekińska, lodowa, sałata zielona, fasolka, cebula i kilka innych z owoców banany, kiwi, pomarańcze i kilka innych.

A co do pieczywa, czy naprawdę chleb, czy bułki wpływają bardzo negatywnie na dietę?

Użytkownik Roks edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Michał1
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 1859 postów
  • Pomógł: 0
262
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kołyska i inne pytania
Te wszystkie ćwiczenia tłuszczu Ci nie spalą.Kręć na rowerku 3-4 razy w tygodniu po 40 minut.Z działu Dieta weź konkretną dietę.Jak nie byłeś na siłowni to zacznij od ogólnorozwojówki.
  • 0

Roks
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kołyska i inne pytania
A to kicha, a tak zachwalali ile kg może zejść hehe w przypadku roweru o wiele mniej wysiłek, jeśli jednak chodzi o siłownie, to są małe problemy, odo najbliższej siłowni, mam godzinę jazdy samochodem, nawet jak bym pojechał, to sporo kasy na paliwo + karnet na siłkę by poszło, więc to w moim przypadku kompletnie nie opłacalne, z pracy mam 35, ale po praco jestem zbyt zmęczony, wolałbym rano jak jestem w pełni sił, starczyła by dobrana dieta + rower?
  • 0

Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Kołyska i inne pytania
Do zbicia tłuszczu starczy, ale do wyrobienia mięśni już nie.

Mateusz Pawlak ;)


konkret
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 611 postów
  • Pomógł: 1
40
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:37
  • Wzrost [cm]:177
  • Biceps [cm] :rośnie
  • Klatka piersiowa [cm]:duża
  • Pas [cm]:skórzany
  • Udo [cm]:wielkie
  • Przysiad [kg]:potrafie zrobić
  • Wyciskanie [kg]:bardzo lubie
  • Martwy ciąg [kg]:robie z pasem
  • Waga [kg]:82

Napisano Ponad rok temu

Re: Kołyska i inne pytania
w twoim przypadku dawaj jak najwięcej warzyw, a jak najmniej owoców bo akurat to jest czysty cukier prosty w postaci fruktozy, czyli to takie paliwo, które jak nie spożytkujesz od razu to zamienia się w tłuszcze.
Pieczywa staraj się też unikać, jak już musisz jeść to tylko i wyłącznie staraj się jeść ciemne i to w małych ilościach.

Najtaniej będzie wychodzić ryż z gotowanym mięchem, do tego chude biały sery i warzywka, dodatkowo jajka ( najlepiej bez żółtek )
Z resztą poczytaj o dietach na redukcje i sam zobacz co będzie dla ciebie dobre.

Niestety bez wysiłku przy same diecie jest trudno zrzucić kg, wierz mi mam kumpli co harują na budowie a i tak są te 3-4 razy w tyg. na siłowni. Więc jeśli czegoś bardzo chcesz to niezbyt odległe to jest.
W twoim przypadku jak jesteś takim materialistą to możesz po 40 minut biegać po okolicy a efekty będą widoczne jeszcze szybicej niz po rowerku
  • 0
NIE BÓJ SIĘ ZMIANY NA LEPSZE ! :)

Roks
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kołyska i inne pytania
Jeśli chodzi o mięśnie, to naturalnie, że będę chciał mieć wyrzeźbione, ale jak trochę zbije tłuszczu, bo kurde teraz na bank będzie mi nie wygodnie co kolwiek robić.


Ok postaram się zastosować te rady. Nie jestem aż takim materialistą, ale na paliwo z kilka set zł by musiał wydać, nie zbyt to mi się uśmiecha hehe. Gdyby to było z 200 da rade przeżyć, ale z taka odległością na tylu się nie skończy. Łącznie z pracą, chyba na samo paliwo, to z 800zł by poszło.+ karnet koszt o ile mi wiadomo coś około 200zł czyli by już wyszło 1000zł D

To już wole biegać :D pomyśleć,że za czasów szkoły potrafiłem przebiec w niecałe 12s 100m, ciekaw jestem, czy teraz będzie 20 czy więcej hehe, a wtedy jedynie dzień w dzień za piłką latałem, no i waga o wiele mniejsza.


Za kilka miesięcy jak nie zapomnę odświeżę temat i powiem jak mi poszło i ile mam w pasie jak i ile kg mniej :)
  • 0

Michał1
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 1859 postów
  • Pomógł: 0
262
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kołyska i inne pytania
To może kup sobie podstawy domowej siłowni.
  • 0

Roks
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kołyska i inne pytania
Pomyśle nad zakupem, trzeba się trochę porozglądać. Już trochę czytałem o tej redukcji i wiem co mniej więcej dozwolone.

Planuje jeść w godzinach

8:30, 10-11, 13-15, 16-17, 18:00-18:30


Jeśli chodzi o jadłospis, to na co będę miał ochotę danego dnia, raz na jakiś czas też owoc się zje, najczęściej będę jadł/pił pomidory, jajka, ogórki, sałata pekińska, lodowa, cebula, marchewki, brokuły, kalafior, papryka, kurczaka gotowanego, ziemniaki gotowane, ryż, sola i mintaj gotowane z warzywami, czasem chleb razowy i chudy ser, jogurt naturalny, 2L wody mineralnej no i w sumie to praktycznie wszystko. Będę przyprawiał odrobiną soli, a z ostrych przepraw, na pewno będzie papryka i pieprz, być może tez chilli :) Wszystko oczywiście w małych ilościach :) np. jeden pomidor + jogurt naturalny + jedno jajko gotowane.


Biegać będę wieczorami w sumie już od 4 dni mięśnie szykowałem, żeby nie były tak zastygnięte, dziś już po różnych ćwiczeniach, nie czułem bólu, ani jak rano wstałem, ani po dzisiejszym zestawie ćwiczeń, a dziś biegałem pierwszy raz, nie było problemu utrzymać stały rytm po 40 min, więc ostatnie 5 będę dawał większego kopa :D
  • 0

Michał1
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 1859 postów
  • Pomógł: 0
262
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kołyska i inne pytania
Proponowałbym Ci, abyś biegał rano, na czczo.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024