Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co robie źle !?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

zbeloxer
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Co robie źle !?
Siemka jestem tu nowy jako iż interesuje się swymi mięśniami chce je troche wyrzeźbić abym się dobrze prezentował mam 15 lat w zime zaczołem robić A6W na kaloryferek lecz po 14 dniu nie miałem możliwości dalszych ćwiczeń zauważyłem iż brzuszek mi sie bardzo dobrze poprawił ale jakoś nie miałem motywacji żeby znów wrócić do A6W ostatnio wymyśliłem sposób na obejście mojego lenistwa zaczołem robić 1 serie A6W w ciągu dnia tylko 1 po 20 powtórzeń wszystko ładnie pięknie ale kaloryferka nie widać :/ więc zaczołem robić inne ćwiczenie którego moi koledzy nie potrafią zrobić albo nie robią więcej niż 10 powtórzeń a 2 z nich ma kaloryfery ja po tym ćwiczeniu wcale się nie męcze tzn poce się bolą mnie ręce ale brzuch nic oczywiście po jakiś 20 powtórzeniach musze przestać bo strasznie bolą mnie ręce 20 sekund mam przerwy i znow moge zrobic 20 powtórzeń dzieki czemu sie bardziej spoce ale mieśnie brzucha mnie wcale nie bolą jeżeli chodzi o ten cały kaloryfer to hmm widać 4 pierwsze nazwe to klocki a 2 kolejne jak wezmę troche tłuszczyk w dół oczywiście wszystko na napince i to widać w świetle pokojowym wieczorem w dzień też widze na napince ale bardzo słabo ... powiedzcie mi co tutaj robie źle że się nie męcze ?
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
2 sprawa jakie moge robić ćwiczenia ? chodzi mi o zacisz domowy ponieważ nie mam dostępu do siłowni ..
  • 0

Forik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
43
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Piłka Nożna, Informatyka, Siłownia
  • Staż [miesiące]:--
  • Biceps [cm] :--
  • Klatka piersiowa [cm]:--
  • Pas [cm]:--
  • Udo [cm]:--
  • Przysiad [kg]:--
  • Wyciskanie [kg]:--
  • Martwy ciąg [kg]:--
  • Waga [kg]:--

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robie źle !?
tyle tego na forum, poszukaj moze ;x. ok?
  • 0

GośćGuest_tmnt_*

Guest_tmnt_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robie źle !?
nie brzuch zdobi czlowieka

mozesz robic 10 000 brzuszkow dziennie , a6w , abs , bez diety bialkowej i palenia tluszczu w formie aerobow nic ci to nie da .

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robie źle !?
Trening to nie wszystko. Ważnym elementem jest dieta!!! wyrzeźbiony brzuch to przede wszystkim brak tłuszczu pod skórą.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024