Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dla majacych checi i czas na BJJ w RZESZOWIE !!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_knote
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Dla majacych checi i czas na BJJ w RZESZOWIE !!
Witam,
przeprowadziłem sie do waszego miasta z Lublina (gdzie trenowałem) i jak czytam nie ma sekcji bjj/LL w Rzeszowie,natomiast czytam na forum,ze spotykacie sie czasami gdzies zeby pocwiczyc we wlasnym zakresie.Jesli jestescie zaintersowani wspolnym treningiem to prosze o namiary na miejsce treningow i podanie mi ew.do kogos nr kom.Nie posiadam uprawinien trenerskich,ani czasu,ani tym bardziej wystraczajacych umiejetnosci zeby prowadzic sekcje,ale kilka lat ( fakt ze naznaczonych pasmem kontuzji ale jednak ) spedziłem na macie i chetnie pocwiczylbym jesli ktos ma czas i checi.Dostalem niebieski pasek od Eduardo Ernandeza z Alliance Team i choc jak wspomnialem nie jestem zadnym mistrzem,to jesli bedzie potrzeba chetnie podziele sie tym co wiem na temat ogolnie pojetego grapplingu.

Czekam na szybka odpowiedz na forum!

Pozdrawiam
Tomek Serej
  • 0

budo_nstif
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Dla majacych checi i czas na BJJ w RZESZOWIE !!
Niestety sam nie mam za często okazji pokulać się z chłopakami, ale treningi odbywaja się regularnie, po szczególy sprobuj sie skontaktowac z SMSem (Maciek) - kom. 784460993. Ja Ci niestety do środy, kiedy spowrotem znajde sie w rzeszowie za duzo szczegółów nie podam, ale na kazde pytanie w razie czego sprobuje odpowiedziec. A na macie spotkac mozesz : poza osobami trenujacymi bjj, kilku judoków(w tym brazowy pasek), kilka osób parających się głównie zapasami, czasem pojawiał sie sambista(ale to chyba zmierzchle czasy) :wink: z bardzo roznym przekrojem stazu i umiejetnosci - od osob ktore nie dawno zaczely przygodę z matą do dwóch zwycięzców Ligi Bjj. ogolnie zapraszamy :D
  • 0

budo_knote
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dla majacych checi i czas na BJJ w RZESZOWIE !!
Dzieki:)do zobaczenia na macie
  • 0

budo_knote
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dla majacych checi i czas na BJJ w RZESZOWIE !!
Byłem,ćwiczyłem,kulałem się...aż się chce wracać do formy :)
  • 0

budo_ksbjj
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dla majacych checi i czas na BJJ w RZESZOWIE !!
czesc chlopaki. szukam jakiejs sekcji bjj, sambo albo cos w tym stylu chodzi mi o walke w parterze. znacie jakies dobre kluby w rzeszowie??
  • 0

budo_nstif
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Dla majacych checi i czas na BJJ w RZESZOWIE !!

czesc chlopaki. szukam jakiejs sekcji bjj, sambo albo cos w tym stylu chodzi mi o walke w parterze. znacie jakies dobre kluby w rzeszowie??


w moim poscie u góry masz podany jeden z numerow kontaktowych, zadzwon a wszystkiego powinienes sie dowiedziec, a pozniej zapraszam na mate, wtorek, czwartek wieczor +czasem dodatkowo sobota.
  • 0

budo_nstif
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Dla majacych checi i czas na BJJ w RZESZOWIE !!
przyjdz na trening w sobote na 16, do hadesu na ul. chmaja. zobaczysz na wlasne oczy i wypytasz, o co bedziesz chciał.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024