Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaką dietę wybrać


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Marcin02
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Jaką dietę wybrać
Witam!!

Na początek kilka inf o mnie:

Wiek: 19
Waga: 65
Wzrost: 172
BMI 22,5
obw w pasie: 82

Więc tak... Od kilku dni biegam 2razy rano i wieczorem co 2 dzien robię pompki co 2 podciąganie na drązku oraz codziennie brzuszki z jednym dniem przerwy. Aby były większe efekty chciałbym ułożyć do tego odpowiednią dietę. Lecz za bardzo nie wiem jaką wybrać.. mam wagę 65 myślę ze póki co jest dobra chciałbym ją utrzymać lub zwiększyć maksymalnie do 70. Za to wolałbym nabrać troche symetrii ciała tzn zwiekszyć nieco miesnie rąk i spalić tłuszcz na brzuchu.. Czy takie coś jest wykonywalne?:D Jakie rozwiązanie byście mi proponowali? Liczę na waszą kreatywność i sugestię jeśli też komuś by sie chciało i mógły jakąś dietę przykłądową ułożyć lub podesłać byłbym wdzięczny... a produkty które często jem to przeważnie: jajka, ryż,ryby (najczęsciej te z puszki) orzechy włoskie, filety z kurczaka lecz jeśli będzie trzeba to mogę nawet surowe jajka jeść ^^:D aa i jeszcze jedno kupiłbym jakieś witaminki czy Olimp VITA-MIN Multiple Sport waszym zdaniem będą dobre?:) Pozdrawiam !! :)
  • 0

Marynarz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 3
83
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:170
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:110
  • Pas [cm]:90
  • Wyciskanie [kg]:110
  • Waga [kg]:78

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką dietę wybrać
Dieta na masę z podwieszonych, tylko ogranicz ilość węglowodan (tzn. ryż, ziemniaki, makarony i etc.), szczególnie w dni bez aktywności fizycznej i powinno być si. Witaminy jak najbardziej. Ja bym tak zrobił, bo tych parę kilo w Twoim przypadku się przyda 65kg przy tym wzroście to bez urazy ale kurczak.
  • 0
Dołączona grafika

UkaniU

UkaniU
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3340 postów
  • Pomógł: 15
  • Lokalizacja:Kraków / Wrocław
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Culinary and healthy cooking in the kitchen!
  • Staż [miesiące]:6 lat +
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :41,5
  • Wyciskanie [kg]:140
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką dietę wybrać

Witam!!

Na początek kilka inf o mnie:

Wiek: 19
Waga: 65
Wzrost: 172
BMI 22,5
obw w pasie: 82

Więc tak... Od kilku dni biegam 2razy rano i wieczorem co 2 dzien robię pompki co 2 podciąganie na drązku oraz codziennie brzuszki z jednym dniem przerwy. Aby były większe efekty chciałbym ułożyć do tego odpowiednią dietę. Lecz za bardzo nie wiem jaką wybrać.. mam wagę 65 myślę ze póki co jest dobra chciałbym ją utrzymać lub zwiększyć maksymalnie do 70. Za to wolałbym nabrać troche symetrii ciała tzn zwiekszyć nieco miesnie rąk i spalić tłuszcz na brzuchu.. Czy takie coś jest wykonywalne? :D Jakie rozwiązanie byście mi proponowali? Liczę na waszą kreatywność i sugestię jeśli też komuś by sie chciało i mógły jakąś dietę przykłądową ułożyć lub podesłać byłbym wdzięczny... a produkty które często jem to przeważnie: jajka, ryż,ryby (najczęsciej te z puszki) orzechy włoskie, filety z kurczaka lecz jeśli będzie trzeba to mogę nawet surowe jajka jeść ^^ :D aa i jeszcze jedno kupiłbym jakieś witaminki czy Olimp VITA-MIN Multiple Sport waszym zdaniem będą dobre? :) Pozdrawiam !! :)


Po co biegać dwa razy dziennie ??

Samo podciąganie na drążku nic Ci nie da .

Te witaminy to standard olimpa możesz kupić lecz witaminy głóównie dostarczaj z warzyw i owoców.

Diety masz w podwieszonych więc zaglądnij.



Dołączona grafika

Wybieram produkty lokalne, sezonowe, świeże.

S
iła Człowieka nie Polega na tym, że Nigdy nie Upada, ale na tym, że Potrafi się Podnosić.


Marcin02
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką dietę wybrać
Ponieważ chce spalić troszke tłuszczyku na brzuchu nabrać kondycje i wytrzymałość :)

Jeszcze mam jedno pytanie:
bo ogólnie wiem ze dosyć mało ważne lecz czy można by było zastosować jakąś dietę aby pozbyć się tłuszczu bez straty kilogramów? bo głównie to mi zależy na nabraniu kondycji i wytrzymałości przez aeroby spalić niepotrzebny nadmiar tłuszczu oraz nabrać nawyki dobrego odżywiania.. jeśli ktoś wie mniej więcej o co mi chodzi i mógłby doradzić jaka dieta byłaby najlepsza... po wakacjach mógłbym zacząć chodzić na siłownie i zmienić dietę na masę, lecz teraz głownie zależy mi na kondycji, wytrzymałości oraz spaleniu niepotrzebnego tłuszczu... Mam nadzieje że zrozumieliscie :D Pozdrawiam :)

Użytkownik Marcin02 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

UkaniU

UkaniU
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3340 postów
  • Pomógł: 15
  • Lokalizacja:Kraków / Wrocław
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Culinary and healthy cooking in the kitchen!
  • Staż [miesiące]:6 lat +
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :41,5
  • Wyciskanie [kg]:140
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką dietę wybrać
Dużym problemem osób będacych na diecie jest to że nie potrafią się dobrze zabespieczyc na redukcji przed spadkiem masy mięśniowej .

Moja rada jest taka , jedz zdrowo , unikaj przetworzonych produktów , zacznij trenować , jedz regularnie a , zobaczysz zamierzone efekty.



Dołączona grafika

Wybieram produkty lokalne, sezonowe, świeże.

S
iła Człowieka nie Polega na tym, że Nigdy nie Upada, ale na tym, że Potrafi się Podnosić.




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024