Skocz do zawartości


Zdjęcie

Drugi cykl.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

maxio62
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:36
  • Wzrost [cm]:176
  • Biceps [cm] :42
  • Klatka piersiowa [cm]:120
  • Pas [cm]:90
  • Udo [cm]:?
  • Przysiad [kg]:?
  • Wyciskanie [kg]:140
  • Martwy ciąg [kg]:?
  • Waga [kg]:90

Napisano Ponad rok temu

Drugi cykl.

Witam, Panowie potrzebuje porady odnośnie drugiego cyklu. Jestem w koncowej fazie brania staku kreatynowego bcaa bialka i przedtreningówki z Muscle Pharm. Efekt musze powiedzieć jak na tę klasę odżywek dośc średni. Poza siłą i zamiana odrobiny tłuszczu na mięsnie to szału nie ma. Potrzebuje czegos co na prawde dobrze pompuje co buduje konkretne suche mięsnie. Niby wiem ze trzeba robic przerwy itp ale chce sobie juz odlożyć kasę. Co polecacie nie musi byc 5 supli mogą być 2-3 ale konkretne ktore dadza efekt. W tej chwili mam 77kg 38 bicek 106 klatka 83 pas moim założonym planem jest 42 110 80 waga okolo 84kg, wzrost 175.

 

 

Przedtreningówka MusclePharm: http://www.fabrykasi...rzed-treningiem


  • 0

kuba1000
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 8481 postów
  • Pomógł: 4
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Drugi cykl.
To czy się zbudujesz to kwestia diety a nie supli ,suple stanowią z max 10 % sukcesu

Ja bym poleciał

Clout
Orotan
Noxi Pro
Now Foods Adam Multiple
Bcaa + eaa stack II Fitmaxa

Konkretny zestaw ,powinny być solidne przyrosty jak się do michy przyłożysz ,jak masz braki to można wrzucić jeszcze bałeczko

maxio62
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:36
  • Wzrost [cm]:176
  • Biceps [cm] :42
  • Klatka piersiowa [cm]:120
  • Pas [cm]:90
  • Udo [cm]:?
  • Przysiad [kg]:?
  • Wyciskanie [kg]:140
  • Martwy ciąg [kg]:?
  • Waga [kg]:90

Napisano Ponad rok temu

Re: Drugi cykl.
wpieprzam i to nie mialo bankowo ponad 2tys kcal dziennie 5-6 posiłków, trening 4xtyg, zastanawialem sie nad kolejnym stackiem np stormem do tego bialeczko ktore fajnie by wszystko zbudowalo i bcaa dla lepszej regeneracji, przedtreningówki sa ok ale zauwazylem ostatnio po assaulcie ze strasznie cierpna mi rece i kłuje serce boje sie przesadzic
  • 0

kuba1000
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 8481 postów
  • Pomógł: 4
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Drugi cykl.
2 tys to jest nic ...
rozpisz jak jadłes przykładowy dzień

maxio62
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:36
  • Wzrost [cm]:176
  • Biceps [cm] :42
  • Klatka piersiowa [cm]:120
  • Pas [cm]:90
  • Udo [cm]:?
  • Przysiad [kg]:?
  • Wyciskanie [kg]:140
  • Martwy ciąg [kg]:?
  • Waga [kg]:90

Napisano Ponad rok temu

Re: Drugi cykl.
własnie nie jem nic konkretnego;/ jem za przeproszeniem to co garnek wysra sniadanie jakies platki kanapki jajka obiadk konkretny zawsze zupa na ryzu ziemniaki piers potem kotlety z wolowiny w miedzyczasie znow jakies kanapki po prostu co troche jestem przy lodówce i cos jem wystrzegam sie tłuszczy smazonych rzeczy jajecznica jak juz to na oliwie preferuje jeszcze picie surowych bialek z jajek gdzies kiedys wyczytalem ze podobno pomagaja. Treningi prowadze dosc intensywne nie chodze glodny. Zdaje sobie sprawe z tego ze moge przywalic mono plus bialko i na jais czas mnie spompuje ale potrzebuje troszke lepiej jak jest i zeby sie to utrzymalo oczywiscie nie zaprzestajac treningow caly czas sie rozbudowujac
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024