Skocz do zawartości


Zdjęcie

2 lata stażu - niewielkie efekty. Korekta planu i podejścia.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
52 odpowiedzi w tym temacie

paragraf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1430 postów
  • Pomógł: 2
119
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 lata stażu - niewielkie efekty. Korekta planu i podejścia.
Zaraz pewnie padnie pytanie czy jak się sika po treningu to dobrze czy źle...
  • 0
Dołączona grafika

explosion95
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:174

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 lata stażu - niewielkie efekty. Korekta planu i podejścia.

Zaraz pewnie padnie pytanie czy jak się sika po treningu to dobrze czy źle...


Dajcie już spokój, zrypę za całą siłke i podejście dostaję od dodania tematu, a to nie jedyne forum na którym się wypytuję ludzi więc wierzcie - takiego szoku jeszcze nie mialem nigdy. Ale tak naprawdę to jest warto. I juz teraz muszę i chcę Wam podziękować za otwarcie oczu, te uwagi bądź co bądź zgryźliwe (xD) są mega cenne :) powodzenia w Waszych drogach do celu :)
  • 0

explosion95
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:174

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 lata stażu - niewielkie efekty. Korekta planu i podejścia.

Ty skup sie na masie i sile tego ci trzeba
Nie chcesz trzymac diety ok - ale przynajmniej jedz 5 razy dziennie a nawet 6 w rownych odstepach czasu
Przede wszytkim plan trenungowy jest za opasły - nie tylko jak na ciebie sam nie trenowałbym takim planem a cwicze juz 10 lat

wez jeden z moich planów albo experto z podwieszonych i trenuj - te plany sa przemyslane i poukładane własciwie - z głowa i trzezwym podejsciem ,

trenuj metoda 2-1-2-2 dwa dni treningu , jeden wolny ,dwa dni treningu , dwa wolne
taki układ zapewni ci maksymalna regeneracje przy własciwym doborze partii
czyli -- 1-klatka biceps , 2- nogi 3-wolne 4- barki triceps 5 -plecy - 6i7 wolne

wybieraj po maks 4 cwiczenia na duze grupy jak klatka plecy nogi barki w tym dwa wielostawowe czyt podstawowe oraz 1-2 izolowane czyli stymulujacy jednen staw jedna tylko partie zero wspołpracujacych

na małe grupy 2 cwiczenia wielostawowe i maks 1 izolowane


1. zbyt opasły plan, mówisz o ilości ćwiczeń? Bo np porównując z Twoim podwieszonym to klatkę robiłem (tak jakby) dobrym planem, dwa złożone + jedno izolowane ćwiczenie czyli rozpiętki w dodatku uśredniona ilość powtórzeń czyli 8 to typowe na masę chyba, nie?. Błąd leżał w 2 treningach każdej partii w tygodniu czyli zbyt duzej częstotliwości?
2. Akurat wczoraj czytalem te podwieszone propozycje, sa świetne. Skoro mam robić czystą masę od początku to czemu mam dorzucone izolowane ćwiczenia? Wielu gości na tym forum także pisze, ze przy budowaniu masy trzeba oprzeć się na minimum z minimum ćwiczeń, wszystkie ciężkie, złożone. To trochę powoduje mętlik w głowie... mozesz wyjaśnić? :) Żeby nie być gołosłownym: wszelkie MC, wiosłowania, drążki, wyciskanie itp :)

Użytkownik explosion95 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 lata stażu - niewielkie efekty. Korekta planu i podejścia.
Mój post nie był żadnym atakiem na Twoją osobe, tylko na parabola, który gada głupoty. Pierw masa, potem rzeźba w wielkim skrócie. Teraz Cie zmartwie-bez dobrej diety nie będziesz wyglądał jak gość z avatara, bez supli też jest to wręcz niemożliwe o innych rzeczach nie wspominam. Jeżeli na masie można olać nieco diete, tak rzeźba wymaga więcej poświęceń, zwłaszcza zejście z BF do poziomu poniżej 8%. Weź plan podwieszony na mase nie będziesz zadawał tylu zbędnych pytań
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!

explosion95
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:174

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 lata stażu - niewielkie efekty. Korekta planu i podejścia.

Mój post nie był żadnym atakiem na Twoją osobe, tylko na parabola, który gada głupoty. Pierw masa, potem rzeźba w wielkim skrócie. Teraz Cie zmartwie-bez dobrej diety nie będziesz wyglądał jak gość z avatara, bez supli też jest to wręcz niemożliwe o innych rzeczach nie wspominam. Jeżeli na masie można olać nieco diete, tak rzeźba wymaga więcej poświęceń, zwłaszcza zejście z BF do poziomu poniżej 8%. Weź plan podwieszony na mase nie będziesz zadawał tylu zbędnych pytań


Tak, tylko że naprawdę wole dopytac juz o (według Was) bezsensowne szczegóły niz robic coś bez sensu jak to robie od 2 lat. No bo wielu w podwieszonych sugeruje na mój staż fbw cwiczyc, tutaj split 4x wgl planow na masę jest za duzo zeby wziąć pierwszy z brzegu i poprostu zapieprzać na siłke z byle którym. Mozna mnie zjechać, ale ktoś kto ma o tym średnie pojęcie i nie bardzo to rozróżnia pod względem wartościowości danego planu poprostu nie wie co zrobić.
  • 0

GośćGuest_tmnt_*

Guest_tmnt_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 lata stażu - niewielkie efekty. Korekta planu i podejścia.
Nikt cie tu nie chce zjechac , bez przesady .
Ćwiczysz już 2 lata , więc twoje mieśnie są wystarczająco przygotowane do tego treningu , jak będziesz miał dobrą dietę i będziesz odpoczywał to dasz radę

explosion95
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:174

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 lata stażu - niewielkie efekty. Korekta planu i podejścia.

Nikt cie tu nie chce zjechac , bez przesady .
Ćwiczysz już 2 lata , więc twoje mieśnie są wystarczająco przygotowane do tego treningu , jak będziesz miał dobrą dietę i będziesz odpoczywał to dasz radę


No to inaczej zrozumialem :D Szanuje Wasze wypowiedzi i wskazówki. Ale juz sie boje wiecej pytać xD. o dietę zadbam, juz skończyla się zabawa. Liczyc gramy to moze nie, ale wprowadzę dosc wyraźny rygor wartościowego jedzenia itp. Na pewno ruszy.
Mówisz ze jestem gotowy do treningu. Ale który będzie lepszy jak na moje "zaawansowanie" w duzym cudzysłowie zaznaczając? Kilka zaledwie ciężkich złożonych podstawowych ćwiczeń czyli fbw 3x w tyg z cotygodniową progresją ciężarów czy split 4x? Interesuje mnie split i mieszanie partii bo fbw kompletnie nie rozumiem, jednak nie mogę wybierać ja, który się nie znam. Który plan będzie lepszy pod najszybszą MOŻLIWĄ budowę mięśni i siły? Tylko nie wiem czy to pytanie ma sens zebym nie został zrypany za to, że przeciez nikt nie zna mojego ciała i reakcji które dany trening wywoła. Jedni wolą to, drudzy tamto, i to ciągle przez pół dnia od tygodnia ciągle czytam. Ale mimo to są to rzeczy o których jednak trudno podjąć decyzje samemu.
  • 0

GośćGuest_tmnt_*

Guest_tmnt_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 lata stażu - niewielkie efekty. Korekta planu i podejścia.
Więc tak , pytaj jeżeli masz jakieś wątpliwości , możesz pisać do mnie na pw , lub po prostu w tematach .
Split 4 dniowy , i dobre jedzenie , odpoczynek na pewno , dzieki temu zbudujesz duza masę i silę , powodzenia .

explosion95
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:174

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 lata stażu - niewielkie efekty. Korekta planu i podejścia.
Na pewno zapamiętam. Ogromne dzięki za możliwość pytania a przede wszystkim przychylność i cierpliwość. Wiele dzięki temu zrozumiałem, powodzenia także w osiąganiu swoich szczytów :) trzymaj się, jeszcze raz dzięki for all...
  • 0

explosion95
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:174

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 lata stażu - niewielkie efekty. Korekta planu i podejścia.

- jak dobry plan - co ty opowiadasz- miałes chyba z 8 cwiczen na barki i 4 po 4 serie na biceps -= to miał byc dobry plan - i twierdzisz ze podobny do mojego - niby w jakim aspekcie

-ci ktorzy mowia ci ze same wielostawowe ruchy bazuja na wiedzy z przed 10 lat a kultyurstyka ewoluuje i dzis trenuje sie madrszej angazuje sie nei tylko białe włokna ciwczneniami wielostawowymi - pamietaj ze jest jeszcze jeden rodzaj włokien ktory lubi izolujace ruchy w wiekszej ilosci powtrzen - trzeba dbac o pełny rozwój


Nie nie, absolutnie nie to chciałem powiedzieć :D to ze mialem poniekąd dobry plan to odnosiłem WYŁĄCZNIE do klatki, do zadnej innej partii :) a czemu? odniosłem to do układu 2 wielostawnych i jednego izolowanego, czyli tak jak w planie mam: dwa wyciskania na ławce i rozpiętki. Nie uważam iż mój plan był dobry ani go nie porównuje na pewno. i dzięki za wyjaśnienie, bo jest to bardzo ważne
  • 0

bartesd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1080 postów
  • Pomógł: 1
58
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 lata stażu - niewielkie efekty. Korekta planu i podejścia.
Ale od momentu jak zacząłeś ten wątek byłeś w ogóle na siłowni? Czy tak planujesz dopytywać się przez cały rok i robić masę palcy przy pisaniu na klawiaturze?
Chyba już się wszystkiego dowiedziałeś, co potrzeba.
Trening ustalony? Chyba że nie, to napisz chłopakom wprost "Panowie, nie chce mi się szukać, dajcie mi tu dokładnie trening na masę" - zawsze masz jakąś szansę że ktoś Ci ten trening wrzuci. Ja treningiem Kevina jechałem pół roku i nie narzekam. A ćwiczę w garażu na dworze, więc też mam ciepło latem i zimno zimą.
I teraz bierz już się za robotę i idź ćwiczyć.
I jedz dużo.
  • 1

paragraf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1430 postów
  • Pomógł: 2
119
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 lata stażu - niewielkie efekty. Korekta planu i podejścia.
Przedramiona już zapompował na bank :nabita:
  • 0
Dołączona grafika

explosion95
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:174

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 lata stażu - niewielkie efekty. Korekta planu i podejścia.
Boki zrywać paragraf xD idź smiej się gdzie indziej moze :> juz kevin zdecydowanie bardziej mógłby mnie wyśmiać a tego nie zrobil, cierpliwie pomógł. a ten temat zakończony, pozdro stary...
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024