Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomoc w treningu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Piotrekzf
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pomoc w treningu
Pomóżcie, jak nazywa się mięsień który zaznaczyłem i jakie treningi żeby go wyrzeźbić polecacie.
  • 0

Piotrekzf
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc w treningu
Sory nie dodałem grafiki. Chodzi mi o te mięśnie które ida z boku i się zwęrzają pod brzuchem.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

Michał1
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 1859 postów
  • Pomógł: 0
262
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc w treningu
Mięśnie skośne brzucha.
Ćwiczenia:skłony do przeciwległego kolana, opady tułowia na boki, skrętu tułowia ze sztangą, skręty tułowia wisząc na drążku.
  • 1

Piotrekzf
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc w treningu
Dzięki :)
  • 0

empe
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 507 postów
  • Pomógł: 0
50
Dobra
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:-rozwój indywidualny, - nowinki ze świata, - aktywny tryb życia, - książki (gł. literatura patologiczna)
  • Staż [miesiące]:od 2008 z przerwami (duuużymi jak i małymi)
  • Wzrost [cm]:179

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc w treningu
spinanie boczne też dobrze działa
(połóż się na plecach, mając nogi zgięte w kolanach, i pozwól im opaść na lewą stronę. Utrzymuj barki płasko na podłodze. Rozluźnij szyje i połóż ręce pod głową za uszami. >> Używając prawych mięśni skośnych brzucha, unieś klatkę piersiową w kierunku bioder, odrywając łopatki od podłogi. Zatrzymaj się w tej pozycji przez sekundę. Następnie kontrolowanym ruchem opuść barki do pozycji wyjściowej. Kiedy łopatki dotkną lekko podłogi, powtórz. Po zakończeniu wszystkich powtórzeń na prawą stronę wykonaj tyle samo powtórzeń na lewą.)


I „Chwytanie”
(połóż się na plecach, zginając nogi, stopy leżą płasko na ziemi, ręce wyciągnięte są w kierunku kolan. >> Użyj mięśni brzucha, by unieść tułów po przekątnej, przyciągając prawy bark w stronę lewego kolana, tak by obie ręce znalazły się nad i poza lewym kolanem, jakbyś chciał złapać piłkę. Wytrzymaj sekundę. Potem powoli opuść bark do pozycji wyjściowej, kontrolując ciało przez cały okres ruchu. Gdy tylko bark dotknie podłogi, zacznij ten sam ruch do prawej strony, unosząc lewy bark w kierunku prawego kolana. Wykonałeś jedno powtórzenie.)
  • 0
- nie potrzebuje plusów, dla mnie liczy się to że pomogłem ;)
Systematycznie i z pasją koksuje sobie w domowym zaciszu.

NAJlepsze ćwiczenia na brzuch (wg. mnie):
http://forum-kult...iesnie-brzucha/



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024