Skocz do zawartości


Zdjęcie

Plan treningowy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

Pokal
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:1
  • Wzrost [cm]:194

Napisano Ponad rok temu

Plan treningowy
Witam
Właśnie zakończyłem remont pomieszczenia przeznaczonego na siłownię i w tym tygodniu spodziewam się przesyłki ze sprzętem. Proszę was o ustalenie planu treningowego na początek ogólnorozwojowego i następnie na budowę masy w połączeniu z rzeźbą. W pierwszej kolejności chciałbym również zrzucić kilka kg szczególnie z brzucha. Mam 28 lat, 194cm i 108kg. 4 kg udało mi się już zrzucić dietą ale jak zacznę ćwiczyć to sądzę, że dieta (ograniczenie poisłków) nie będzie zdawać egzaminu. Sprzęt jakim będę dysponował to: ławka ze skosem, modlitewnik, wyciąg dolny, górny, drązki do pompek, hantle, gryf łamany i prosty. Wyczytałem, że najlepiej ćwiczyć 4 razy w tygodniu z tym, że narazie nogi chciałbym zastąpić ćwiczeniami brzucha - jeśli dojdę do satysfakcjonujących efektów przestawię trening na nogi. W pozostałe dwa dni chciałbym biegać oraz trenować na worku (nie będzie to kolidowało z pozostałymi ćwiczeniami?). Wiem, że na forum jest wiele porad co do trenignów ale chciałbym, żeby ktoś dla mnie indywidualnie ustalił. Dodatkowo proszę o informację czy od początku łaczyć treningi z suplementami? Słyszałem różne opinie. Czy najlepiej najpierw zastosować jakieś wspomagacze spalania tłuszczu (brzuch) i może jakieś inne suple. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam
  • 0

Michał1
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 1859 postów
  • Pomógł: 0
262
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan treningowy
Widzę ciekawy trening byś chciał na masę, połączony z rzeźbą, z równoczesnym spalaniem tłuszczu.Takiego to nie ma i nie będzie, ponieważ jest to fizycznie niemożliwe.
Najpierw zrzuć to co masz do zrzucenia, a więc aeroby 3-4 razy w tygodniu po 30-40 minut i dieta z ujemnym bilansem kalorycznym.Co do treningu najpierw ogólnorozwojówka 1-2 miesiące http://forum-kultury...olnorozwojowka/ potem 3 lub 4 dniowy split, 4 dniowy jest lepszy, ale dla początkującego 3 dniowy spokojnie wystarczy.Tak czy tak nogi musisz ćwiczyć od samego początku, nie ma wymówek, że zamiast ich będziesz ćwiczył brzuch, brzuch także będzie ćwiczył swoją drogą.Trening z podwieszonych, sprzęt masz dobry.Suple na początku są Ci niepotrzebne.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024