Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dieta na schudnięcie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

krzysiekb22
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Dieta na schudnięcie
Witam, pierwszy raz udzielam się na jakimkolwiek forum kulturystycznym. Moj problem polega na brzuchu. Na studiach sie jadlo wiele zupoek chinskich, fast foody typu pizza najczesciej no i piwo/vodka i od tego zrobił mi się duży brzuch.

Wiek: 22
Wzrost: 182
Waga: 90kg +/-

Co do moich posiłków, jem bardzo często, najczesciej w nocy, wtedy jestem najbardziej glodny, z reguly nie jem sniadan, pierwszy moj posilek jest od godziny 12, a potem jak zglodnieje tak jem. Nie posiadam okreslonych godzin co do posilku.
Jem to na co mam ochote, nieraz pizza, schabowy z ziemniakami, duzo rosolu pije, parowki itp.

Prosilbym abyscie Panowie pomogli mi z moja budowa ciala, najbardziej chodzi o brzuch bo wyglada jak bym byl w 6 miesiacu ciazy.

Czasu mam duzo, w gre wchodzi bieganie oraz mala silownia. Posiadam laweczke z ciezarami + sztanga. Hantli brak.

Chcialbym aby w ramach mozliwosci byla to dieta z cwiczeniami na schudniecie i ewentualnie pozniej cos na rzezbe. O wynikach mojej pracy bede informowal na bierzaco.

Pozdrawiam
  • 0

UkaniU

UkaniU
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3340 postów
  • Pomógł: 15
  • Lokalizacja:Kraków / Wrocław
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Culinary and healthy cooking in the kitchen!
  • Staż [miesiące]:6 lat +
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :41,5
  • Wyciskanie [kg]:140
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta na schudnięcie
Nie uwzględnione śniadanie , masa przeróżnych kcal na kolację jaa p. Masakra jednym słowem .

Na początek zacznij jeść regularnie co 4h max. ŚNIADANIE TO NAJWARZNIEJSZY POSIŁEK W CIĄGU CAŁEGO DNIA !!

Kolacja czyli samo białko.

Zobacz do podwieszonych co dokładniej możesz jeść .

Przed śniadaniem 40min na początek rób co drugi dzień cardio .

Użytkownik UkaniU edytował ten post Ponad rok temu



Dołączona grafika

Wybieram produkty lokalne, sezonowe, świeże.

S
iła Człowieka nie Polega na tym, że Nigdy nie Upada, ale na tym, że Potrafi się Podnosić.


kuba1000
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 8481 postów
  • Pomógł: 4
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta na schudnięcie
http://forum-kultury...redukcja-90-kg/

Tu masz diete co do treningu to poczytaj w dziale Trening



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024