Skocz do zawartości


Zdjęcie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

paragraf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1430 postów
  • Pomógł: 2
119
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Dlaczego warto szukać własnej drogi w trenigach?- super wykład Kevina
Dobrz że mnie trening nóg nigdy nie odstraszał. Lubię dzień po treningu te nieziemskie zakwasy i gdy schodzę ze schodów, co 3 krokowi towarzyszy przerywnik "o k..wa" ;)
Łap plusa!
  • 0
Dołączona grafika

UnDeRoS
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1738 postów
  • Pomógł: 0
138
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:18
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego warto szukać własnej drogi w trenigach?- super wykład Kevina
Tutaj musze sie troche nie zgodzic z Toba, Kevin. Levrone cwiczyl barki raz na 2 tyg bo mial je genetycznie bardzo duze (co wielokrotnie podkreslal), i sama stymulacja przy wyciskaniu na klate itp starczala. Podobnie jest dzis z Winklaarem - tez trenuje barki czesto tylko raz w miesiacu i to lekko. Phil Heath trenuje lapy gora 2 razy w miesiacu. Ale sa bardziej skrajne przypadki - Tom Platz czy Branch Warren przez miesaiace (!!!) nie cwiczyli nog, zeby nadgonic gore. A co do Kevina to nie napisales najwazniejszej rzeczy - on nie trenowal caly rok, tylko 4 mieisace przed zawodami. Przez reszte czasu zajmowal sie muzyka. Mowil ze niedalby rady skupic sie na calym roku cwiczen. Poza tym, z tego co sie orientuje zawsze stosowal ten sam plan na klatke.

Co do Doriana - wszystko racja, tylko nie napisales, ze on tez w ogole nie robil przysiadow (na samym poczatku kariery zlapal kontuzje i nie pasowalo mu to cwiczenie)
  • 0

UnDeRoS
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1738 postów
  • Pomógł: 0
138
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:18
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego warto szukać własnej drogi w trenigach?- super wykład Kevina
No to innym ciekawym przykladem jest dexter jackson, ktory przez caly rok utrzymuje ten sam poziom tluszczu, albo lee priest, ktory poza sezonem dochodzil do 136kg przy 163cm i musial zrzucac po 30kg do zawodow.
  • 0

fanefki
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego warto szukać własnej drogi w trenigach?- super wykład Kevina
Cóż mogę powiedzieć - zgadzam się, w tym sporcie trzeba znaleźć własną ścieżkę. I tak jak szerokość pleców idzie mi najlepiej po ściąganiu wyciągu średnia szerokość i uchwyt młotkowy, tak podciąganie to dla mnie tylko odskocznia od tego. Trzeba się wyczuwać i obserwować, wyciągać konkluzje i nie popełniać tych samych błędów - i nie bać się eksperymentów. Bo mogą ładnie nam zaprocentować
  • 0

UnDeRoS
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1738 postów
  • Pomógł: 0
138
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:18
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego warto szukać własnej drogi w trenigach?- super wykład Kevina
Jeszcze jedna ciekawa sprawa mi sie przypomniala a propo Doriana. Slynal on z wielkich plecow, a robil wszystkie sciagania, wioslowania itp w waskim chwycie - tez uznal ze to na niego lepiej dziala.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024