białko czy kreatyne ?
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
co do kreatyny jaki staz masz?? jaki trening??
TRENUJE BO LUBIE
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
TRENUJE BO LUBIE
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Czy zacząć już robić masę? (po ~5 miesięcznej redukcji) |
Trening dla początkujących |
|
|
||
CZY TRENOWAĆ TAK JAK BRUCE??? |
Inne sporty |
|
|
||
Hantle czy sztanga co lepsze |
Trening dla początkujących |
|
|
||
Dieta na rzeźbesprawdźcie czy dobra dieta jak coś nie tak to ulepszajcie pozdro |
Dieta |
|
|
||
Dieta białkowa |
Dieta |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 2
0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
Początek masówki "Białko czy gainer" ???- Ponad rok temu
-
Fitmax® - Pure American- Ponad rok temu
-
Czy brać Gainera na początku siłowni ?- Ponad rok temu
-
białko- Ponad rok temu
-
CO WYBRAC NA MASE (CYKL)- Ponad rok temu
-
PLUTONIUM PEAK ,TRI ANABOL , INTRA-VENOUS ?- Ponad rok temu
-
2cykl- Ponad rok temu
-
Odrzywki jakie na początek...?- Ponad rok temu
-
Wybór- Ponad rok temu
-
masa supli i brak planu- Ponad rok temu




Ponad rok temu
