Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy to prawda ??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

budo_waldekgliwice
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy to prawda ??
przeglądłem wlasnie jego str i pamiętam go z walki z Igorem Kołacinem z W-wy jak walczyli o tytuł Mistrza Europy w Karate nawet kojarze typka :) ) spoko koleś i bardziej skromnej osoby nie znam jak kiedyś z nim nawet rozmawiałem na te te maty czemu nie media itp odp po prostu robi to dla siebie a nie dla celów medialnych... jezeli walczył bym to bym też nie wrzucał swoich walk bo po co .... by" przeciwnik " (miał jakiś materiał bazowy) na temat danej osoby .... na zdj widać w galeriach ze coś jest tam na rzeczy ze nie są to puste słowa bez pokrycia widac turniej Muay thai i sedziego ktory wznosi jego ręke midac nz zdj pona M.L ze szczecina z Linke Gold team ..... widać panią z Kobyłki i nawet legende Marka Piotrowskiego nie kazdy musi być tak medialny jak pseudo fighterzy ktorzy walczą na galach KSW...tak jak mfanki napisał chcesz to zweryfiku jego umiejetność i zadz i umów sie na tr, sparing z mojej str wielki szacun dla niego ...... pozdro internetowi fighterzy :P :P :P
  • 0

budo_waldekgliwice
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy to prawda ??
własnie czytam dalej tą str nauczcie sie czytać i normalnie interpretwoać nie mistrzoswto świata w K1 tylko organizacji all style karate na ZASADACH K1 ..... nie dało mi to spokokju zadzwoniłem do PIastowa do Artura T. który tez tam startował i potwierdził ze to prawda o tych zawodach i zajetych miejscach w USA przez Krzyśka a wysyłając mu artykuł (link) z Jaworzna owiedział ze jest zle z formułowane nie w eliminacjach tylko w walce o wejście do finału dopiero odpadł...(tak powinnao być zapisane ) ...znajde jeszcze jakies news to coś wstawie
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy to prawda ??
srogi internet fajt.

jeden pisze o sobie jakby byl fedorem, mino i huntem w jednej osobie, nie dodajac ze to wszystko to polprofesjonalne wystepy dla polamatorow.
a drugi jakiegos netowego flejma napierdala, zdecydowanie w stylu prywatnych porachunkow.
do tego i atakujacy i broniacy (ktory oczywyscie, oczywiscie pomylil sie, wcale nie chodzilo mu przypadkiem o to ze on to sam o sobie pisal...) nie wiedza co to netykieta, co tez wskazuje na to, ze panowie czesto do komputera ie siegaja ale cos sie w rilu popierdizelilo o postanowili ponapierdalac na internecie.

czysty win.
  • 0

budo_waldekgliwice
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy to prawda ??
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] (z tego też nie ma nigdzie zdj :( i filmu ) tam jest o gali bushido na Litwie nawet nie wiedziałem że był pierwszym Polakiem ktróy startował w walkach na zasadach MMA ... to już mi wystarczy ....aaaaa i dzieki za temat teraz przynajmniej wiem co nieco o historii spotu w Pol hihiihi pozdro dla prawdziwych fighterów nie pseudo stukaczy internetowych :D :D:D:D
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy to prawda ??
było to omawiane na budo i na innym forum, tzn zawody organizowane przez MMA Gerke Grudziądz, i to o ile pamiętam, w negatywnym kontekscie
  • 0

budo_waldekgliwice
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy to prawda ??
kolejny ktory coś uslyszał i na "patencie plotkarskim" jedzie...... nie przez ten Team tylko byly to Mistrzostwa Polski w jujitsu organizaowane przez Polską Organizacje JiuJutsu ktorej siedziba jest w Jaworznie a organizowane były w Grudz. sam ze swoim klubem tam uczestniczyłem tak byly zastrzezenia do sedziowania tej imprezy ale zawsze sa osoby ktore beda krytykować i nie tylko ale to przewaznie są przegrani lub Ci ktorzy z kimś mają zatarg i wylewają żale w necie bo w twarz nigdy niczekgo nikomu nie powiedzą ... pamietam ze mieliśmy problemy z badaniami z nie chcieli dopuścic nas z zaświadczeniami lekarskimi bo nie mieliśmy książeczek zdrowia sportowca jaki są juz wymagane prawie wszedzie HIHIH już mamy :P :P i sie nie dziwie wtedy mialem wkurw ale teraz patrzac organizujac cos takiego albo jakbym byl gospodarzem też bym wymagał bo to duża odpowiedzialnoś w razie jakiegoś wypadku a o to nie problem na zawodach sporów walki...ale tak milo wspominam Gr i tą impreze
  • 0

budo_mors
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy to prawda ??
waldekgliwice daltego napisałem 3/4 pewnie to sciema :D:D:D;d cos tam musi byc prawda bo to by była juz przesada :D



a co do zawodów to czytałem wypowiedz jednego z zawodnikow na temat sedziowania i napisał ze wlaczył z zawodnikiem gospodarzy który podczas walki złamał reke i nie mogł kontynuowac walki (czyli przegrał przez tko ) ale nie, wygrał !!!, sedzia stwierdził ze do tego momentu wygrywał daltego nalezy mu sie zwyciestwo :D :D :D:D:D:D
  • 0

budo_waldekgliwice
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy to prawda ??
znawcy fightu dwie gale w Łodzi juz niedlugo
jedna wojowników druga lansiarzy ...
jak obstawiacie :
ciekawsza ta pierwsza co??? gdzie Paweł N. bedzię walczył bo tamta to znowu Cyrk będzie .... obstawiamy ????
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy to prawda ??

kolejny ktory coś uslyszał i na "patencie plotkarskim" jedzie......

pisałem o zawodach, nie o klubie. a zawody były, wg opinii uczestników wyrażonych tu na budo, porażką. i to wszystko.
  • 0

budo_mors
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy to prawda ??
:D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024