Skocz do zawartości


Zdjęcie

masa supli i brak planu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

Shelby
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

masa supli i brak planu
witam,
naczytalem sie w sieci roznych wiadomosci o treningach, suplach, planach i nie moge tego zgrac do kupy tak aby pasowalo to do mnie: do mojej budowy ciala i do tego co chce osiagnac. Nakupilem sporo rzeczy ktorych troche nie umiem scalic do kupy

wzrost 169
waga 75kg

budowa ciala: hmmm nadwaga to raz , solidnie wydatny brzuch, moim zdaniem solidny tluszczyk i dosc chude rece i nogi

cel jaki chcialbym osiagnac: zrzucic brzuszysko i je uksztaltowac, nabrac masy rak, barkow, klatki, dodatkowo rozbudowac troche nogo glownie lydki. Brzuch i rece to podstawowy cel ale wszedzie musza byc proporcje wiec sobie zdaje sprawe z cwiczen na calosc

utrudnienie: siedzaca praca

aktualnie posiadam w domu cross trainer na ktorym moge biegac i trenowac aeroby itd.
hantle i sporo obciazen
mala sztanga
laweczka skosna do brzuszkow

Posiadane suplementy (wiekszosc nowa i nie urzywana):
dyma burn xtreme
l-carnityne 1500 mega caps - olimp
hmb mega caps 1250 - olimp
kre-alkalyn - fitmax
BCAA pro 4200 - Fitmax
Odzywka bialkowa 82% - calkiem sporo
Chela MZB - Olimp
Zielona herbata ekstrakt - Olimp
Multiwitaminy
Omega 3

Prosba:
czy moglby mi ktos ulozyc jakis plan abym realizowal zakladany cel i ulozyl suple co i kiedy i co jest mi w zasadzie potrzebne
czesto jest mowione ze najpierw zrzucanie wagi a pozniej budowanie masy ale mnie to nie jest potrzebne zawodowo wiec moze sie do razem polaczyc

Z gory dzieki
  • 0

empe
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 507 postów
  • Pomógł: 0
50
Dobra
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:-rozwój indywidualny, - nowinki ze świata, - aktywny tryb życia, - książki (gł. literatura patologiczna)
  • Staż [miesiące]:od 2008 z przerwami (duuużymi jak i małymi)
  • Wzrost [cm]:179

Napisano Ponad rok temu

Re: masa supli i brak planu
z suplami Ci nie pomogę, ale na Twoim miejscu zacząłbym od FBW nastepnię redukcja + dużo aerobów, no.... ale jeszcze ważne jaki masz staż treningowy.
  • 0
- nie potrzebuje plusów, dla mnie liczy się to że pomogłem ;)
Systematycznie i z pasją koksuje sobie w domowym zaciszu.

NAJlepsze ćwiczenia na brzuch (wg. mnie):
http://forum-kult...iesnie-brzucha/

Shelby
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: masa supli i brak planu
staz treningowy hmmm trenuje tyle co w domu i szczerze mowiac miesiacami to zaniedbywalem, od czasu do czasu i nie mialem zapalu wiec staz ZERO. teraz sie zmobilizowalem na maxa i zawzialem. potrzebuje pomocy bo warunki domowe mam aaaa i raczej sie chce tylko do warunkow domowych ograniczyc bo na silownie nie bede mial czasu. Ale jak na moje oko to powinno wystarczyc do wylania potow. Aeroby zaczalem ze 4-5 dni temu na crosstrainerze. Moze nie jest to szczytowe urzadzenie ale cieknie ze mnie jak z prosiaka zwlaszcza ze zaczalem razem z byma burn xtreme. walcze na nim okolo 45 min 20-30 sek speed i z 1,5 minuty solidne tempo. diete rozpoczalem w zeszlym tygodniu i to za ostro wiec jem w miare wiecej. Zjechalem za szybko z waga. Ale waga to nie cel trzeba wszystko uksztaltowac.
faktycznie przydlaby mi sie plan polaczony z tymi suplami lub czescia. rozpedzilem sie z nimi ale nie chce tez ich zmarnowac czyli wziasc bez glowy. Na pewno jest tu mnostwo osob ktore to umieja ulozyc i podpowiedziec. ja jestem w miare zielony
  • 0

konkret
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 611 postów
  • Pomógł: 1
40
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:37
  • Wzrost [cm]:177
  • Biceps [cm] :rośnie
  • Klatka piersiowa [cm]:duża
  • Pas [cm]:skórzany
  • Udo [cm]:wielkie
  • Przysiad [kg]:potrafie zrobić
  • Wyciskanie [kg]:bardzo lubie
  • Martwy ciąg [kg]:robie z pasem
  • Waga [kg]:82

Napisano Ponad rok temu

Re: masa supli i brak planu
Esli chesz sprowawac robic to co napisales, czyli gubic tluszczyk i lapac miecho to Daj diete wysokobialkowa na twoim miejscu. Trening w domu ktory trwa tak okolo 1.15 minut i po nim od razu co najmiej 30 minut aeroby i z czasem zwiekszal czas aerobów i z czasem zmniejszal ilosc wegli w diecie.
A suple rozbislabym co najmiej na 2 cykle bo duzo tego. moze napisz co jesz. Bo ja ogolnie proponuje teraz jak jest zima robić mądrą mase z mala nadwyzka kaloryczna jedzac duzo bialka a na wiosne lato redukowac z glowa.
Bo nie ma sensu robic teraz reduckji jak i tak cos zalapiesz tluszczyku przez zimie i poczatek wiosny. Bo drugie nie jest tak zle 75 kg a na pewno masz cos miesiwa jak cos cwiczyles, szkoda ze masz siedzaca prace ;]
  • 0
NIE BÓJ SIĘ ZMIANY NA LEPSZE ! :)

Shelby
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: masa supli i brak planu
i co jechac okolo 1,5 godz trening silowy plus ze 30 min aerobow pozniej?
2 godzinki do zrealizowania ale jak?... co 2 dzien?
same aeroby to chyba codziennie a silowy co 2 dzien?
No i kliknijcie troche wiecej co z ta dieta, co mlucic i jak bo po poscie konkreta troche sie zgubilem
wysoka bialkowa teraz a pozniej zmniejszac wegle? Cos chyba bylo namieszane (ale w dobrej intencji) luzik konkret

Użytkownik Shelby edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

UnDeRoS
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1738 postów
  • Pomógł: 0
138
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:18
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: masa supli i brak planu
Godzinka na silce wystarczy, nawet 40 minut, ale nie wiem jaki masz trening. Dobry bylby obwodowy - dodatkowe kalorie spalisz. Aeroby robisz albo rano na czczo albo po treningu silowym, w innych porach jest znacznie mniej oplacalne i musialbys dluzej robic. Aeroby zacznij od 3 razy w tyg po 30 minut, i mozesz o 5 minut tygodniowo zwiekszac, co 2-3 tyg dodawaj jeden dzien aerobowy az do 6 dojdziesz. Diete masz z podwieszonych, jak czegos nie wiesz - pisz. Glownie zmniejsz wegle, podbij bialko, najlepiej w ostatnich dwoch posilkach bez wegli (dowal warzyw). Dokladnie tak, duzo bialka a wegle zmnijeszasz.
  • 0

Shelby
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: masa supli i brak planu
chyba bedzie dobrze: tr. silowy co drugi dzien w systemie FBW i aeroby 3 dni pod rzad 1 dzien przerwy (z ranca)
suple mi rozpisaliscie wyzej
co do zarla mozecie tez dodac czego wiecej rano i czego wiecej wieczorem (np. jakie warzywa wcinacie itd.)
wody sporo a .... ile tych posilkow dziennie 6-7?
  • 0

kuba1000
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 8481 postów
  • Pomógł: 4
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: masa supli i brak planu
Przykład diety na redukcje w podwieszonych DIETA

Na mnie ten dobrze działał plan http://forum-kultury...ym-zapomniałem/

Do tego aero Możesz z rańca albo po treningu :blink:

UnDeRoS
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1738 postów
  • Pomógł: 0
138
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:18
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: masa supli i brak planu
5-6 posilkow starczy, w ostatnich dwoch zero wegli, tylko z warzyw. Na noc oliwe dodaj. Warzywa - brokuly, szpinak, ale w sumie kazde sa dobre. Rano, przed i po treningu najwiecej wegli.
  • 0

Shelby
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: masa supli i brak planu
dzieki

czy cos jeszcze z supli by mi sie przydalo?
  • 0

Shelby
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: masa supli i brak planu
i jeszcze dwie kwestie:
kawa: chlipie kilka kaw dziennie i czytalem gdzies ze to zle wplywa na trening i suple
sen: ogolnie bardzo malo spie (tak sie przyzwyczailem dawno temu) spie srednio po 5 godzin na dobe, troche wiecej w weekendy
  • 0

kuba1000
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 8481 postów
  • Pomógł: 4
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: masa supli i brak planu
Kawa ostatnio słyszałem że nawet pomaga na redukcji :blink: z 2 kawy nie zaszkodzą a nawet mała czarna rano przed aero zrobi dobrze ! Pomoże w spaleniu fatu

No przydało by się dobrze wysypiać zregenerować się :)

Shelby
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: masa supli i brak planu
ja pije ze 6 kaw dziennie
ze spaniem to moze cos kosztem czegos i wykombinuje z godzine dluzej ale byloby to kosztem porannych aerobow
  • 0

UnDeRoS
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1738 postów
  • Pomógł: 0
138
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:18
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: masa supli i brak planu
Sen jest bardzo wazny!! A co do kawy, 6 to znaczna przesada.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024