Skocz do zawartości


Zdjęcie

zrzut brzuszka i "cycków"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

kudlatymis
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

zrzut brzuszka i "cycków"
jak w temacie, trochę ciałko obrosło mi tłuszczykiem i chciałbym bardzo się go pozbyć. problem mój polega w braku motywacji. Dlatego pomyślałem że jak kupię COŚ i wydam trochę kasy to będzie to dla mnie motywacja. Teraz pytanie do ekspertów: czy sprzęt takowy: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] + regularne brzuszki w ilościach coraz większych (myślę o treningu ABS - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] lub 6W) pomoże mi zrzucić tłuszcz? Bo jeśli te ćwiczenia są na zbudowanie mięśni pod warstwą tłuszczu to do niczego mi to.
Wiem, że aby tłuszcz zaczął się spalać potrzeba trochę wysiłku, dlatego myślę że na początku skakanka, jakieś przysiady, a później brzuszki, expander i sprężyna.
Czy expander i sprężyna zbudują klatkę piersiową i usuną z niej tłuszcz?
Czy to co napisałem przyniesie pożądany efekt?
  • 0

konkret
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 611 postów
  • Pomógł: 1
40
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:37
  • Wzrost [cm]:177
  • Biceps [cm] :rośnie
  • Klatka piersiowa [cm]:duża
  • Pas [cm]:skórzany
  • Udo [cm]:wielkie
  • Przysiad [kg]:potrafie zrobić
  • Wyciskanie [kg]:bardzo lubie
  • Martwy ciąg [kg]:robie z pasem
  • Waga [kg]:82

Napisano Ponad rok temu

Re: zrzut brzuszka i "cycków"
Chlopie albo masz motywacje i zrzucasz to bez wydawania kasy na szajs albo dalej bedziesz sie z tym meczyl a to samo nie zniknie.
Zacznij od diety - tu napewno w cholere kasy pojdzie poziej trenngi ( biegi plywanie silka rowerek nawet te cwiczenia na brzuch ) i ogolnie duzo ruchu :blink:
Osobiscie polecam kupic karnet na silke i wziasc sie za diete i jak zobaczysz ile cie to wyniesie to bedziesz mial napewno swietna motywacje
  • 0
NIE BÓJ SIĘ ZMIANY NA LEPSZE ! :)



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024