Skocz do zawartości


Zdjęcie

co myślicie o tym białku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

kubala007
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:siłka,odżywianie,piłka nożna,motoryzacja
  • Wzrost [cm]:190
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:107
  • Pas [cm]:87
  • Udo [cm]:63
  • Wyciskanie [kg]:110
  • Waga [kg]:93

Napisano Ponad rok temu

co myślicie o tym białku
skończyło mi się Whey Protein Isolate 90 a następne będę miał z 2 tyg.tzn kolega pracuje w sklepie i mam wszystko za pól ceny z activLab a nieraz i taniej ale teraz kolega wyjechał na wczasy i nie mam dostępu a nie chce za dużo kasy lądować a ten isolat jest dość drogi w sklepie i zastanawiam się czy nie kupic whey protein complex 100% olimp (62)e decatlonie co myślicie?dobre to jest?miał to ktoś?aha zaczynam teraz robić mase wiec nie przeszkadza mi to ze nie jest to czyste białko:)

Użytkownik kubala007 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

kuba1000
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 8481 postów
  • Pomógł: 4
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: co myślicie o tym białku
Jak masz tyle siana to śmiało możesz brać to z olimpu :(
Ile wg masz siana do wydania ?

A nie lepiej poczekać za ziomkiem aż wróci :D ?

kubala007
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:siłka,odżywianie,piłka nożna,motoryzacja
  • Wzrost [cm]:190
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:107
  • Pas [cm]:87
  • Udo [cm]:63
  • Wyciskanie [kg]:110
  • Waga [kg]:93

Napisano Ponad rok temu

Re: co myślicie o tym białku
hmm niby mozna bybyło czekac ale az 2 tg to duzo tym bardziej ze do połowy stycznia chce zbudowac jak najwięcej masy a w pokarmie nie jestem wstanie zapodac tyle białka.hmm kas no jak naj mniej kupie chyba to z olimpu za 60 heh ale juz to mi sie wydaje drogo bo ostanio miałm kilogram tamtego za 40
  • 0

kuba1000
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 8481 postów
  • Pomógł: 4
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: co myślicie o tym białku
To za te siano co masz na białko nakup kurczaka i tyle :( Będzie żarcie . Nie masz na żarcie ale na białko za 180 zł masz ...
2 tyg możesz poczekać ;D

balus
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
6
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:mechanika smochodowa
  • Staż [miesiące]:20
  • Wzrost [cm]:177
  • Biceps [cm] :30
  • Wyciskanie [kg]:60
  • Waga [kg]:64

Napisano Ponad rok temu

Re: co myślicie o tym białku
właśnie lepiej przez te dwa tyg zrobić jakąś diete na masse a jak kumpel przyjedzie to w tedy :(

jeśli pomogłem daj +
  • 0

kuba1000
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 8481 postów
  • Pomógł: 4
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: co myślicie o tym białku
Dieta nie ma być tylko wtedy gdy nie ma prochu tylko zawsze ...

kubala007
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:siłka,odżywianie,piłka nożna,motoryzacja
  • Wzrost [cm]:190
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:107
  • Pas [cm]:87
  • Udo [cm]:63
  • Wyciskanie [kg]:110
  • Waga [kg]:93

Napisano Ponad rok temu

Re: co myślicie o tym białku
a kto tu powiedział ze nie ma diety?widze ze niektórzy maja problem z czytaniem!odzywke traktuje jak uzupełnienie samym kurczkiem to nie zaspokoisz organizmu na białko!to nie gainer ze zjesz banan wyijesz sok winogrony i bedzi to samo!poczytaj troche wiecej!
  • 0

kuba1000
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 8481 postów
  • Pomógł: 4
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: co myślicie o tym białku
Ja nie muszę tego czytać :D
Ja bym kupił teraz 700 g białka
na te 2 tyg ci starczy a potem kupił od tego kumpla :(

kubala007
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:siłka,odżywianie,piłka nożna,motoryzacja
  • Wzrost [cm]:190
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:107
  • Pas [cm]:87
  • Udo [cm]:63
  • Wyciskanie [kg]:110
  • Waga [kg]:93

Napisano Ponad rok temu

Re: co myślicie o tym białku
no taki mam plan:)
  • 0

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: co myślicie o tym białku
samym kurczakiem da sie zspokoic zapotrzebowanie na białko, wystarcza 1.5g/kg wiec potrzebujesz jakies 150g. Białkow proszku ma to do siebie ze sie szybko wchłania, wiec jak dla mnie jedyny sens stosowania białka w prochu jest zaraz po treningu
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!

michał.k
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Pomógł: 0
15
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co myślicie o tym białku
Wyjątkiem jest Ostrowia która trawi się podobnie jak tynk ze ściany, jeśli mówimy o czasie.

A koledze co do pytania na temat białka to polecam zainteresować się jaki jest proces technologiczny odzywek.
  • 0

balus
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
6
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:mechanika smochodowa
  • Staż [miesiące]:20
  • Wzrost [cm]:177
  • Biceps [cm] :30
  • Wyciskanie [kg]:60
  • Waga [kg]:64

Napisano Ponad rok temu

Re: co myślicie o tym białku
michał.k co ty chcesz od ostrowi brat miał cykl z ostrowią i kreatyną i nieźle go wywaliło i kolega bierze i 5 kg przytył z 900 g
  • 0

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: co myślicie o tym białku

Wyjątkiem jest Ostrowia która trawi się podobnie jak tynk ze ściany, jeśli mówimy o czasie.

A koledze co do pytania na temat białka to polecam zainteresować się jaki jest proces technologiczny odzywek.

ja pisałem o białku a nie o zmielonym gównie:), zresztą białka z górnej półki można wybierać tak, zeby wchłaniały się wolno i szybko, zależy od zapotrzebowania.

ostrowia to syf, każdy chociaż troche obeznany w temacie to powie, smak, rospuszczalnośc, piana i działanie, które z takim profilem aminokwasów może nadawać sie jak ktoś napisał jako pasza do świń
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!

balus
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
6
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:mechanika smochodowa
  • Staż [miesiące]:20
  • Wzrost [cm]:177
  • Biceps [cm] :30
  • Wyciskanie [kg]:60
  • Waga [kg]:64

Napisano Ponad rok temu

Re: co myślicie o tym białku
owszem pieni się ale karzdy ma inny gust jak już wspomniałem nie wiem jak smak ale tak po osiągach brata i kolegi to myśłe że jest dobre , i nie karzdego jest stać żeby wydać ponad 100 zł na samo białko

Użytkownik balus edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

michał.k
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Pomógł: 0
15
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co myślicie o tym białku

michał.k co ty chcesz od ostrowi brat miał cykl z ostrowią i kreatyną i nieźle go wywaliło i kolega bierze i 5 kg przytył z 900 g


rozumie ze żywił się tylko samą ostrowia i kreatyna? Kolego nie ośmieszaj się takimi postami.

Koledzy macie tutaj parę rzeczy wypisane co wpływa na cenę produktu:

Serwatka w procesie oczyszczania z laktozy soli mineralnych, laktoglobulin( silnie alergizująca ), pozostałości kazeiny, jest podawana
Mikrofiltracji i ultrafiltracji – proces polegający na wyeliminowaniu wyżej wymienionych składników, przez membrany zgodnie z odwróconą osmozą), w zależności od procesu przetrawiają pewne cenne frakcje.
Teraz trzeba brać pod uwagę jak ten proces został przeprowadzony, jakie zostały użyte zostały filtry przy produkcji oczyszczania, czy może zastosowano odparowanie wody z serwatki i taki produkt podano na półkę sklepową!!!
Czy w produkcie zostały użyte Hydrokoloidy i emulgatory( inulina /djacaguar/ksantyn/guma guar /lecytyna)które maja za zadanie dać nam właściwa rozpuszczenie wodzie czy tez mleku, również enzymy zew, które stosowane są, w niektórych odzywkach z za oceanu.
Substancje słodzące/zapachowe/barwnik – który nadaje produktowi odpowiednie cechy sensoryczne co zdecydowanie pobudza działanie naszych organów wew. do wydzielania większej ilości enzymów/soków żołądkowych które pozwolą nam lepiej odżywkę… przyswoić i na pewno szybciej dostanie się do krwiobiegu skł. w niej zawarty niż w przypadku, wypicia przez nas odzywki nie smacznej.
Dalej jakie smak? Zastanawialiście się dlaczego mało która firma ma np.; smak Ice Tea?
Ponieważ tu tez jest różnica w cena tego surowca miedzy np.: zwykłą wanilią
Dalej enzymy jakie zostają użyte, te które wspomagają trawienie np.: papaina itd.
Kolejno enzymy mikrobiologiczne które mając zdolności działania na określonym ph, określonej części jelita, następnie wilgotności.
Czy może wasz odzywka jest wzbogacona o MCT? OMEGA 3-6-9 czy też CLA?
Macie w odzywce probiotyki?
Czy wasz produkt jest wzbogacony w witaminy(głównie z gruby :(? minerały(magnez/cynk/wapń)? Dalej jakiej formie macie podane może tlenki może cytrynian, które ma jedną z najlepszych przyswajalności.
Ile frakcji Białkę posiada wasz odzywka ?Jakie frakcje niezdenaturowane czy denaturowane.jakie aminokwasy zostały użyte w jakiej formie, czy aminokwasy endogenne został wyeliminowane w pewnym procencie na koszt egzogennych które SA nam bardziej potrzebne.
Czy w waszej odzywce zastosowano bioperine(poprawie wchłanianie nawet do 1000razy) która ma za zadanie wspomóc wchłanianie przez jelito do krwiobiegu wielu związków.
Jakie inne dodatkowe skł. Zostały dodane do waszego produktu jak np.: L-karnityna, peptydy glutaminowe itd
Z jakiego laboratorium pochodzi każda frakcja i każdy wyżej wymieniony składnik.
  • 0

michał.k
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Pomógł: 0
15
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co myślicie o tym białku
iększość kupujących ten produkt zwraca uwagę na cenę. Zauważcie jakie ma cechy sensoryczne produkt bo to jest wyznacznikiem jego jakości.

Rozpuszczalność i wchłanialnosc
powstają grudki, strasznie się pieni, tak wygląda to w przypadku Ostrowi, firmy z górnej półki używają tutaj enzymów zewnętrznych które ułatwiają rozpuszczalność. Po wypiciu takiej odzywki po 20 minutach nie pamiętam w ogóle ze cokolwiek piłem, w przypadku Ostrowi czyje nabrzmiały żołądek, czuje się ociężały, do tego po jakimś czasie dochodzę gazy(choć to często tez nie umiejętność pica odzywki)ale to głównie robota powietrza nagromadzone go w pianie powstałej przy mieszaniu.

Smak i zapach
Na stole mamy podany pyszny posiłek(czerwone mięso+ kasza gryczana+ warzywa) ładnie przygotowany pięknie pachnie, dobrze przyprawione zaczynam nam cieknąć ślina w nasz organizm przygotowuje się do trawienia tego posiłku po przez wzmożoną prace enzymów(faza głowowa).
W przypadku odzywki też to tak wygląda jeśli ładnie pachnie i smakuje to chęcią taka porcje wypijemy, jeśli jest to Ostrowia to smak chyba nikomu nie odpowiada, smak też nie jest zachęcający do konsumpcji.(gorsze trawienie)

Skład
Czy odżywka Ostrowia jest obudowana w witaminy i minerały które pozwolą wchłonąć i zagospodarować reszta składników odżywczych(np. aminokwasy). Czy ma enzymatykę która ułatwia wchłanianie. Czy producent umie obrobić tak odzywkę aby zawierała tylko potrzebne składniki odżywcze, czy usunięto te zbędne Puryny, aminokwasy prawoskrętne, sole wapnia w za dużej ilości, kazeiny i wiele innych(temu się wolno trawi)..

Jeśli nauczycie się czytać etykiety, to sami zobaczycie ile g.. jest na naszym Polskim rynku, nie pisze tu tylko o Ostrowi czy łowickim a nawet o produktach Polskich firm, osobiście jestem zwolennikiem niemieckiej jakości, tylko nie piszcie ze drogie,, bo żadna firma nie am aminokwasów powstając według technologi japońskich, czy nie wałowanych Creapure .
  • 0

balus
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
6
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:mechanika smochodowa
  • Staż [miesiące]:20
  • Wzrost [cm]:177
  • Biceps [cm] :30
  • Wyciskanie [kg]:60
  • Waga [kg]:64

Napisano Ponad rok temu

Re: co myślicie o tym białku
nie do tego prowadzi małom diete
  • 0

BratKoala
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 496 postów
  • Pomógł: 0
29
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport:)
  • Wzrost [cm]:186
  • Biceps [cm] :36+
  • Waga [kg]:83

Napisano Ponad rok temu

Re: co myślicie o tym białku

owszem pieni się ale karzdy ma inny gust jak już wspomniałem nie wiem jak smak ale tak po osiągach brata i kolegi to myśłe że jest dobre , i nie karzdego jest stać żeby wydać ponad 100 zł na samo białko

"Pieni się ,ale karzdy ma inny gust" Chcesz powiedziec ,ze jeden lubi jak sie pieni ,a drugi jak NIE?
  • 0

balus
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
6
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:mechanika smochodowa
  • Staż [miesiące]:20
  • Wzrost [cm]:177
  • Biceps [cm] :30
  • Wyciskanie [kg]:60
  • Waga [kg]:64

Napisano Ponad rok temu

Re: co myślicie o tym białku
nie chodzi mi o smak
  • 0

kuba1000
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 8481 postów
  • Pomógł: 4
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: co myślicie o tym białku
Ty sam nie wiesz o co ci chodzi :D
I PISZ PO POLSKU ! ! !

Michał ci z argumentował że to gówno a ty nadal próbujesz coś udowodnić ...
Ta 900 g badziewia i 5 kg :( a o metce ci nie wspominał czasem ? haha

Użytkownik kuba1000 edytował ten post Ponad rok temu




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024