Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomoc w doborze ćwiczeń oraz odżywek


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

w81
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pomoc w doborze ćwiczeń oraz odżywek
Witam ma 195 cm 90kg i 30 lat od jakiegoś pół roku ćwiczę tułów na "sucho" aktualnie mam przerwę jakiś miesiąc. Chciałbym wznowić treningi powiedzmy od początku września nie ma czasu niestety korzystać z siłowni ponieważ moje godziny pracy za bardzo na to nie pozwalają. Wcześniej nie miałem żadnej diety anni nie jadłem żadnych odżywek, również nie jem regularnie ani stałych posiłków. Nóg nie trenuje ponieważ od marca do października jeżdżę na rowerze dziennie 20km ,a w weekendy po 100 ,zimą orbitrek jeśli to ma jakieś znaczenie. Więc chciałbym się skupić na swoim tułowiu czyli trochę brzucha zrzucić i może trochę wyrzeźbić ale przede wszystkim zrzucić brzuch. Mókłby mi ktoś ustalić może jakąś dietę powiedzieć jak ćwiczyć i chciałbym się wspomóc jakimiś odżywkami i suplementami tylko nie wiem jakimi.
Jeśli to pomoże mogę dorzucić aktualne zdjęcie???
  • 0

w81
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc w doborze ćwiczeń oraz odżywek
problemów zdrowotnych nie mam ,fundusz jaki mogę przeznaczyć na odżywki to do 200zł na miesiąc ,ciężko mi stwierdzić jaki mam poziom tk.tłuszczowej na moje oko to jest co spalać ,a co do suplementów i odzywek to nie jadłem niczego takiego wcześniej.
  • 0

w81
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc w doborze ćwiczeń oraz odżywek
Czyli gdybym się miesięcznie zapatrzał w te artykuły to będzie już jakaś podstawa
SCITEC REFORM
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
tylko tu nawiązuje się moje pytanie może i te środki są dobre ale czy będą skuteczne w tzw. domowych ćwiczeniach + rower no i pracę tez mam fizyczna bo jak wcześniej pisałem naprawdę na korzystanie z siłowni nie mam czasu.
  • 0

w81
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc w doborze ćwiczeń oraz odżywek
a ,które Ty byś polecił podkreślam nie miałem nigdy styczności z tego typu środkami i wybierając te trzy produkty sugerowałem się wcześniejszym postem
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024