Skocz do zawartości


Zdjęcie

Noże mojej pani


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

budo_kamboras
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 823 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Noże mojej pani
Na początek w naturalnym otoczeniu

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Jak widać - nie widać logo. Żonie nic ono nie mówi ( i dobrze $$$ !!! ) a tak wiadomo, że to 11 rocznica.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

TUKa wszyscy znają, więc przedstawię resztę towarzystwa.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Muela Gavilan, ten był Jej pierwszy. Bardzo mi się podobał, więc go dostała.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Tu pojawia się następny Jej nożyk, który mi się spodobał, laminowany Frost, grzybiaczek. Bo to zapalona grzybiarka.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Prawda niestety wygląda tak - żona nie załapała bakcyla :( pomimo moich wieloletnich starań.
Toleruje ( a raczej ignoruje ) noże w moich rękach.
Pocieszam się, że nie wszystko stracone.
Mam jeszcze dzieci :wink:
Już nad nimi pracuję ... :twisted:
  • 0

budo_bigbang
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Noże mojej pani
Bardzo... CIEKAWE nożyki...

Muela świetna

Frost klimatyczny

TUK - to po prostu TUK więc nie ma co pisać...
  • 0

budo_wysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1649 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Noże mojej pani
Bardzo fajny zestaw - choć za TUKa to niejeden facet dałby sie pokroić. ;)
No i piekny ten Frosts 277. Grzybiarz ze mnie marny, ale znalazłbym dla niego kilka zastosowań. A Młelka też niczego sobie nawet. ;)

Moja powoli wsiąka, choć bez wyraźnego entuzjazmu. Na razie w torebce nosi ukradzionego mi perfidnie Bucka Mini (ten sygnowany przez Chucka Bucka) i któregoś z dwóch Victorinoxów. Na grzybki i rybki ma fileciaka Marttiini (tego ja często podkradam) a do lasu Jałowiec Skinnera od Kubka.

Wsiąkajmy nasze baby i zarażajmy bakcylem, bo inaczej się trzeba zbyt często tłumaczyć z debetu na karcie i co dziwniejszych kolegów... :D

PS: Pozdrowienia dla małżonki.
  • 0

budo_akme
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1650 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Noże mojej pani

Wsiąkajmy nasze baby i zarażajmy bakcylem, bo inaczej się trzeba zbyt często tłumaczyć z debetu na karcie i co dziwniejszych kolegów... :D

Taaa... cos o tym wiem :roll:
Moja, jak na razie to tylko z pajeczego Santoku jest zadowolona... chociaz i tak twierdzi, ze maly Victorek kuchenny jest lepszy - pewnie dlatego, ze niebieski ;)

Kamboras... swietne nozyki - moze nadejdzie ten piekny dzien, kiedy malzonka je doceni...
Zycze Wam tego!
  • 0

budo_dymoman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 398 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z kraju

Napisano Ponad rok temu

Re: Noże mojej pani

Prawda niestety wygląda tak - żona nie załapała bakcyla :( pomimo moich wieloletnich starań.
Toleruje ( a raczej ignoruje ) noże w moich rękach.
Pocieszam się, że nie wszystko stracone.
Mam jeszcze dzieci :wink:
Już nad nimi pracuję ... :twisted:


Moja powoli wsiąka, choć bez wyraźnego entuzjazmu. Na razie w torebce nosi ukradzionego mi perfidnie Bucka Mini (ten sygnowany przez Chucka Bucka) i któregoś z dwóch Victorinoxów. Na grzybki i rybki ma fileciaka Marttiini (tego ja często podkradam) a do lasu Jałowiec Skinnera od Kubka.


Taaa... cos o tym wiem
Moja, jak na razie to tylko z pajeczego Santoku jest zadowolona... chociaz i tak twierdzi, ze maly Victorek kuchenny jest lepszy...



To fajnie macie, bo moja Zona jak zobaczyla Amphibiana, to sie wsciekla, ze tyle kasy poszlo, choc i tak powiedzialem, ze tylko 50 euro kosztowal :cry: , jak kupilem Falcon'a, to o maly wlos mnie z domu z nim nie wyrzucila, twierdzac, ze kupilem kolejne gowno, co mi sie za 3 miechy rozwali (dobrze, ze o cenie nie pisnalem :roll: ) :cry: :cry: , a teraz sie zastanawiam,co mi zrobi, jak do domu RSK Mk1 i RAT-7 przyjda :shocked!: - pewnie bedzie :bad-words: , ze az przestraszony . Dobrze, ze nie widziala jeszcze latarek, bo sa dobrze schowane... Nie mam szans nawet na przychylne ignorowanie mojego hobby :cry: :cry: :cry: I co mam zrobic?
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Noże mojej pani

I co mam zrobic?


Bierz zone na wypad jakis przemoca, daj do uzywania wszystkiego i niech sie bawi i bawi i uzywa az sie przekona ;)
  • 0

budo_mat s
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 652 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt Warschau

Napisano Ponad rok temu

Re: Noże mojej pani
a to prezencik dla mojej zony:

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

ubolewa, ze nie moze nosic ze soba (pracuje w ministerstwie).
Ja jej na to "Nic to, Kaska", ale ona mowi, ze woli nie prowokowac klopotow.
  • 0

budo_kamboras
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 823 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Noże mojej pani
Hmm... kłopot to mieliby ci co by ją sprowokowali.
  • 0

budo_mat s
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 652 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt Warschau

Napisano Ponad rok temu

Re: Noże mojej pani
no taaaa, ale jek by to byla ochrona ministerstwa? :)
  • 0

budo_lukaszki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1032 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Noże mojej pani
Bionick - jestem z Toba bo też nie mam za dobrze. Niby moja konkubina akceptuje moje hobby, ale tak naprawde jedyne noze ktorych zakup jej pasuje to kuchenne. kiedy widzę jak patrzy na nowe nabytki... to... :? dlatego na wszelki zapas nie o wszystkich moje a jak znajdzie jakis to odpowiadam - ten? juz go widzialas, nie pamietasz?
Na szczescie ostatnio u mnie jest taka rotacja noży że tylko ja się orientuje :)

buahahahaha Amphibian za 50 euro, ja nie moge Dołączona grafika
  • 0

budo_kubek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 895 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Noże mojej pani
Lukaszki, nigdy się z nią nie żeń!!!
  • 0

budo_lukaszki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1032 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Noże mojej pani

Lukaszki, nigdy się z nią nie żeń!!!


ożenek wiele nie zmieni, przynajmniej dla mnie, wszak mamy już synka. Może on podzieli moją pasję do noży...
  • 0

budo_bona
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Słupsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Noże mojej pani
Moja Pani jakoś toleruje moje hobby. Ostatnio nawet chciała mi dorzucić do szlifierki 8O . Panowie, to jeszcze nic. Jak jej pokazywałem foty w kompie, to aż mlaskała z zachwytu, jak zobaczyła taki custom kerambit, typowy do wypruwania flaków, jeszcze z ząbkami przestraszony . A jak jej pokazałem te ruskie, co to Eugene kiedyś prezentował, takie grawerowane i złocone, to powiedziała, że "za dużo pierdół na tym nożu, nóż to nie zabawka.."
Do dziś mam dziurę w parkiecie po opadzie mojej szczęki. W ogóle to jej się duży SOCOM podoba i fixed combaty - im większe tym lepsze. Ja to muszę uważać, żeby za bardzo nie polubiła, bo z torbami pójdę. Jak Wam kiedyś pokażę Jej projekt, to uciekniecie z krzykiem, czując w brzuchu niepokojący uścisk paniki... :) A jak córka pójdzie w ślady mamy? Strach się bać!
  • 0

budo_diabelek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Noże mojej pani
hehe moja narzeczona narazie tylko zarazilem gadzetami :) latarke do kluczy chce :) na poczatek dobre i to, choc na mini Socoma sama mi kase pozyczyla i jak widzi jak go maltretuje to zaczyna sie przekonywac ze byl wart tej kasy, no ale najlepszy przelom w tej sprawie to zrobili Budo-wlancy czestochowscy jak mnie przey niej wysmiali za jakie smieszne pieniadze kupilem ten noz :) dzieki chlopaki :)
  • 0

budo_kot behemot
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Noże mojej pani
Chciałem noża biurowego, to zamówiłem sobie maluśkiego Drafonflay'a. Kiedy moje Kochanie go zobaczyła to rękoma i nogami musiałem się bronić żeby został przy mnie. Pomogła obietnica, że też jej kupię.

ps. podobnie było z opinelem nr 8 :D :D :D
  • 0

budo_lukaszki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1032 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Noże mojej pani
nie denerwujcie mnie :)
  • 0

budo_-wój-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 788 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Noże mojej pani
Moje szczęście, kiedy obwieściłem, że robię wyprzedaż kolekcji, coby customa Bussego kupić - poderwało się z fotela nerwowo i wrzasnęło:
- No, ale chyba tego "kosmicznego" nozyka nie sprzedasz?!?!?
Chodziło o GreenBereta - taką ksywę mu nadała.

A jej nozyki to maleństwo Loco (S30V Boss :) )i gigantyczne 7 calowe sprężynowe stiletto - do otwierania korespondencji (nosi pieszczotliwą nazwę "walczyk" - od "mieczyka"...
Kocham moją babę, choć wiedźma z niej :wink:
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Noże mojej pani
U mnie po tej lepszej stronie nie ma mowy o wyjsciu z domu bez emersona specwara ;)

A pani wójowej to z fiskarsem do twarzy najlepiej, oj jaki sie malutki zrobilem jak sie na mnie nim zamachnela w zemscie za jakiegos pier... kwiatka co mi na drodze w ogrodku sie rozgniol pod butem :)
  • 0

budo_mat s
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 652 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt Warschau

Napisano Ponad rok temu

Re: Noże mojej pani
eeeee.... ale ktorym produktem Fiskarsa? tym z 2,5 kg glowica? :) to kazdy sie malutki robi...
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Noże mojej pani

eeeee.... ale ktorym produktem Fiskarsa? tym z 2,5 kg glowica? :) to kazdy sie malutki robi...


E nie, to bylo z rok temu, mniejszy taki ale i tak duzy i jeszcze na krawedzi tnacej odbijalo sie zachodzace slonce, jeeezu :rofl:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024