Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ból mięśni


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

Iskierka
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Ból mięśni
Witam wszystkich {SMILIES_PATH}/smile.gif
Od początku lutego zaczęłam trenować żeby poprawić kondycję oraz trochę schudnąć. Najpierw była to tylko 30-min jazda na rowerku stacjonarnym, poźniej zaczęłam rozciąganie. Marzy mi sie zrobienie szpagatu he he ;P Kiedyś mało co mi brakowało do zrobienia go całkowicie, ale tata pokazał mi pewne cwiczenie i musiałam przerwać spowodu bólu, który po nim nastąpił...
Jakieś 2 tygodnie temu pech sprawił że coś mi chrupło od tylniej strony uda, nie wiem czy to mięsień uda czy już mięsień posladka, bo to tak dziwnie boli, ten ból sie rozciąga aż do kolana. I mam pytanie co sie właściwie stało? Nadwyrężyłam tylko mięśnie czy coś poważniejszego? Bo jak poczułam to, to odrazu musiałam sobie siąść, bolało tak że myslałam że chodzić nie bede mogła, w nastepny dzień kustykałam :/
Jak moge takie coś leczyć, ile to potrwa i czy muszę przerwać treningi aż do całkowitego zaniku bólu? Bo już sporo sie rozciągłam i nie chciałabym tego zmarnowac i potem od nowa a od tamtej pory ćwiczę ale nie tak ciężko tylko takie lekkie ćwiczenia żeby się troszkę rozruszać {SMILIES_PATH}/smile.gif Bardzo byłabym wdzięczna za odpowiedź {SMILIES_PATH}/smile.gif
Pozdrawiam ;P
  • 0

xawier
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 351 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:15lat
  • Wzrost [cm]:191
  • Biceps [cm] :47
  • Pas [cm]:91
  • Udo [cm]:70
  • Waga [kg]:108

Napisano Ponad rok temu

Re: Ból mięśni
Iskierka nikt z nas nie jest lekarzem ...,a kontuzji nie mozna lekcewazyc bo ktoś Ci doradzi zebys sie naprzyklad nie przejmowala bo to nadwyrężenie i zebys za pare dni zaczela cwiczyc a okaze sie ze to cos powazniejszego i POGŁEBISZ KONTUZJE . .. nie ryzykował bym z wypisywaniem mądrości na ten temat poprostu szoruj do specjalisty a napewno szybciutko sie z tym upora:) ..pozdrawiam
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024