Skocz do zawartości


Zdjęcie

Początek ćwiczeń - potrzebne suplementy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Lesiak
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Początek ćwiczeń - potrzebne suplementy
Witam !

Mam 16 lat, waga 64 , wzrost 171. Regularnie uprawiam sport - pływanie, tenis.
Chciałbym zacząć ćwiczenia na wszystkie partie mięśni, byłbym wdzięczny - jeżeli ktoś znajdzie mi poszczególne zestawy ćwiczeń i doradzi czy potrzebne mi są jakiekolwiek suple. Nigdy niczego nie brałem.
Jeżeli tak, to prosiłbym o odpowiedni wybór suplementów ( nie za drogie ) ,które miałyby mi pomóc w rozwoju mięśniowym. Chodzi mi o rozwój ogólny. Mile widziane ćwiczenia domowe.
Proszę o zestawy ćwiczeń. Zwracam się również z prośbą o pomoc właśnie w tym miejscu, gdyż liczę na zdanie specjalistów.

Pozdrawiam
  • 0

Damiano94
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bełchatów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:2lata
  • Wzrost [cm]:190cm
  • Waga [kg]:77

Napisano Ponad rok temu

Re: Początek ćwiczeń - potrzebne suplementy
1.sprawa na suple jest jeszcze za wcześnie
2.sprawa dużo jest już gotowych treningów w postach podwieszonych jak znajdziesz coś dla siebie to wklej to tu taj, najlepiej żeby to było FBW
3.sprawa jeśli będziesz miał dietkę to będziesz rósł jak na droż czach,a nie zaraz suple

Użytkownik Damiano94 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Haroldek48
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4948 postów
  • Pomógł: 180
660
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Dabrowa Gornicza
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Wielki Mistrz, Iron Guru Vince, Gironda, Wyznaczył droge Która zamierzam, iść..
    nikt nie mówił że będzie Łatwo!!
  • Staż [miesiące]:Od 2000 roku
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :48
  • Klatka piersiowa [cm]:128
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:67
  • Przysiad [kg]:170 x 2
  • Wyciskanie [kg]:140x2/ 120x 6/
  • Martwy ciąg [kg]:220x 3 / 240kg x1
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Początek ćwiczeń - potrzebne suplementy
Nigdy nie zaczyna sie planowania treningu od supli. Podstawowa sprawa- zdrowie! Zanim cokolwiek zaczniesz zrob podstawowe badani. Krew mocz. Takie rutynowe. Idz do lekarza niech ci przeslucha serce. I td. ( lepiej dmuchac na zimne) i jesli jestes zdrowy nie masz przeciwskazań do uprawiania sportow siłowych. Mozesz smialo zaplanowac trening diede a suple tak po pół roku. Im dluzej wytrzymasz bez supli tym lepiej. I lepiej beda dzialac jedynie co na poczatku polecam to uzupelnienie diety w witaminy i mineraly twoj organizm bedzie mial duzo wieksze potrzeby niz przecietny zjadacz chleba!
  • 0

GośćGuest_Triceps.pl_*

Guest_Triceps.pl_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Początek ćwiczeń - potrzebne suplementy
Dobieramy suplementy do diety (suplement = dodatek), a nie odwrotnie. Zacznij ćwiczyć, jeść, a będzie dobrze. Skoro są podwieszone treningi, to na początku z nich skorzystaj. A kasę przeznaczoną na suple wydaj na więcej, dobrego jedzenia i kompleks witaminowo - mineralny.

Lesiak
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Początek ćwiczeń - potrzebne suplementy
Dzieki za odpowiedzi :) a tak to jakie diety polecacie ? bardziej białkowe czy jakie ? myślałem już o gotowych treningach na brzuch, ramiona, plecy i nogi. Takze zaczne cwiczyc i zdrowo jesc i mam nadzieje ze chociaz troche urosnę : )

Pozdrawiam
  • 0

MF20
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 266 postów
  • Pomógł: 0
24
Neutralna
  • Lokalizacja:słupsk
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sport, kulturystyka
  • Wzrost [cm]:183

Napisano Ponad rok temu

Re: Początek ćwiczeń - potrzebne suplementy
diety z dużą przewaga węglowodanów przykładowo 5g weli na 1kg masy ciała, białka 2,5-3g i troche zdrowych tłuszczy. W dziale dieta masz gotowe
  • 0
GG: 13311007
Mój blog treningowy: ZAPRASZAM



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024